Ad Leermakers

Ad Leermakers


Huidige leeftijd categorie: M65

Geslacht: Male

Land: The Netherlands

Eigen Website:


Eerste evenement: NK 50 km 15 juni 1980 on 15-06-1980

Laatste evenement: Winterserie RWV 2-12-2018 on 02-12-2018

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
37
525
1026
203
506
805
1006
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
Winterserie RWV 2 nov 20142014-11-02100.07.198,2
Avondwedstrijd Drunen 20092009-06-25300.19.14.799,36
Baanwedstrijd Best 20092009-07-04500.32.27.219,24
Winterserie RWV 4-2-20072007-02-041001.01.529,7
Baanwedstrijd 20112011-06-132002.25.23,68,25
Amsterdam-Hoorn 20082008-03-2942,19505.25.577,77
NK 50 km baan 19851985-10-195005.04.02.79,87
Kennedymars Waalwijk 20092009-09-058011.47.006,79
Int. wandelevenement 20052005-05-0710012.07.548,24

2018

  • Winterserie RWV 2-12-2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.39.19, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,63 km/h.

  • Winterserie RWV 18-11-2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.37.33, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,99 km/h.

  • Winterserie RWV 4-11-2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.37.17, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,05 km/h.

  • Avondwedstrijd Drunen 2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.22.22.94, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,05 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 85,782 kilometer en een tijd van 15.00.25, is een gemiddelde snelheid behaald van 5,72 km/h.

  • Uurwedstrijd 18-03-2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 8,049 kilometer en een tijd van 01.00.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,05 km/h.

  • Winterserie RWV 7-1-2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.37.08, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,08 km/h.

2017

  • Winterserie RWV 3-12-2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.36.44, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,17 km/h.

  • Winterserie RWV 19-11-2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.35.37, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,42 km/h.

  • Winterserie RWV 5-11-2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.36.37, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,19 km/h.

  • Recordwedstrijden 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.36.28, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,23 km/h.

  • Clubkampioenschappen DAK Drunen 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.21.48, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,26 km/h.

  • Baanwedstrijd Best 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.35.38.64, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,42 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 80,41 kilometer en een tijd van 13.32.11, is een gemiddelde snelheid behaald van 5,94 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 90,354 kilometer en een tijd van 15.12.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 5,94 km/h.

  • Uurwedstrijd Dordrecht 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 8,144 kilometer en een tijd van 01.00.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,14 km/h.

  • Winterserie RWV 05-02-2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.36.52, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,14 km/h.

2016

  • Winterserie RWV 04-12-2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.37.22, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,03 km/h.

  • Winterserie RWV 20-11-2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.38.36, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,77 km/h.

  • Winterserie RWV 06-11-2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.38.28, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,8 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 93,298 kilometer en een tijd van 15.11.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,14 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 80,155 kilometer en een tijd van 13.02.53, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,14 km/h.

  • Uurwedstrijd 2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 8,172 kilometer en een tijd van 01.00.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,17 km/h.

  • Winterserie RWV 7-feb-2015

    Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.37.22, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,03 km/h.

  • Winterserie RWV 3-jan-2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.36.39, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,19 km/h.

2015

  • Winterserie RWV 6-dec-2015

    Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.36.27, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,23 km/h.

  • Winterserie RWV 15-nov-2015

    Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.36.19, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,26 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2015

    Bij dit evenement, over een afstand van 94,641 kilometer en een tijd van 15.02.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,3 km/h.

  • Winterserie RWV 4-1-2015

    Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.36.25, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,24 km/h.

2014

  • Winterserie RWV 7-12-2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.35.41, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,41 km/h.

  • Winterserie RWV 2 nov 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 1 kilometer en een tijd van 00.07.19, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,2 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 12.22.40, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,46 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 97,47 kilometer en een tijd van 15.01.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,49 km/h.

  • Winterserie RWV 2 mar 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.11.43, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,37 km/h.

  • Winterserie RWV 5 jan 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.11.34, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,38 km/h.

2013

  • Winterserie RWV 1-12-2013

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.11.58, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,34 km/h.

  • Winterserie RWV 3-11-2013

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.12.16, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,3 km/h.

  • Baanwedstrijd Best 2013

    Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.34.31.59, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,69 km/h.

  • Avondwedstrijd Drunen 2013

    Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.21.00.09, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,57 km/h.

  • Baanwedstrijd Herentals 2013

    Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.36.20.20, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,26 km/h.

Nederlandse records
AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
Wandeltitels
LogoTitel
Centurion - 1975
Continental Centurion - 11-mei-1991
Honderdman - 1978
Malaysian Centurion - 2003
Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
EvenementDatumAfstandTijd
Nacht van Loon op Zand 20092009-04-18111,515.02.00
Nacht van Loon op Zand 20102010-04-1710915.10.00
Nacht van Loon op Zand 20112011-04-16103,915.11.00
Int. wandelevenement 20052005-05-0710012.07.54
Int. wandelevenement 20072007-05-1910012.41.32
Int. wandelevenement 20042004-05-2910013.12.48
Int. wandelevenement 20062006-06-0310013.58.03
Int. wandelevenement 20082008-05-3110014.06.50
Nacht van Loon op Zand 20132013-04-2099,6515.12.00
Nacht van Loon op Zand 20122012-04-2397,915.09.00
Nacht van Loon op Zand 20142014-04-0697,4715.01.00
Nacht van Loon op Zand 20152015-04-1894,64115.02.00
Nacht van Loon op Zand 20162016-04-1693,29815.11.00
Nacht van Loon op Zand 20172017-04-2290,35415.12.00
Nacht van Loon op Zand 20182018-04-2185,78215.00.25
Nacht van Loon op Zand 20172017-04-2280,4113.32.11
Nacht van Loon op Zand 20162016-04-1680,15513.02.53
Kennedymars Waalwijk 20092009-09-058011.47.00
Kennedymars Waalwijk 20102010-09-058012.03.00
Nacht van Loon op Zand 20142014-04-068012.22.40
NK 50 km baan 19851985-10-195005.04.02.7
NK 50 km 15 juni 1980 1980-06-155005.15.54
NK 50 km 4 oktober 1987 1987-10-045005.21.21
Wegwedstrijd Olland 20062006-03-125005.55.55
Int. wandelevenement 20112011-06-045007.10.54
Int. wandelevenement 20132013-05-185007.27.30
Amsterdam-Hoorn 20082008-03-2942,19505.25.57
Winterserie deLAT 27 jan 20082008-01-272502.52.59
Winterserie deLAT 25 jan 20092009-01-252503.00.06
Baanwedstrijd 20112011-06-132002.25.23,6
Wegwedstrijd OLAT 20132013-03-242002.27.30
Wegwedstrijd-Prestatietocht 20122012-03-252002.49.23
Winterserie RWV 4-2-20072007-02-041001.01.52
winterserie snelwandelen 6 februari 2005 2005-02-061001.02.21
winterserie snelwandelen 5 februuari 2006 2006-02-051001.02.54
Winterserie RWV 1-2-20092009-02-011001.04.58
Winterserie RWV 3-2-20082008-02-031001.05.33
Winterserie RWV 18-11-20072007-11-181001.05.36
Winterserie RWV 6-12-20092009-12-061001.06.14
Winterserie RWV 7-12-20082008-12-071001.06.43
Winterserie RWV 6-1-20082008-01-061001.06.53
Winterserie RWV 2-12-20072007-12-021001.06.54
Winterserie RWV 2-11-20082008-11-021001.06.55
Winterserie RWV 16-11-20082008-11-161001.07.16
Winterserie RWV 6-3-20112011-03-061001.07.32
Winterserie RWV 3-1-20102010-01-031001.07.44
Winterserie RWV 4-1-20092009-01-041001.08.30
Winterserie RWV 15-11-20092009-11-151001.08.37
Winterserie RWV 6-2-20112011-02-061001.09.24
Winterserie RWV 7-11-20102010-11-071001.09.56
Winterserie RWV 21-11-20102010-11-211001.11.23
Winterserie RWV 5 jan 20142014-01-051001.11.34
Winterserie RWV 2 mar 20142014-03-021001.11.43
Winterserie RWV 2-12-20122012-12-021001.11.57
Winterserie RWV 1-12-20132013-12-011001.11.58
Winterserie RWV 4-11-20122012-11-041001.12.13
Winterserie RWV 3-11-20132013-11-031001.12.16
Winterserie RWV 6-1-20132013-01-061001.13.56
Uurwedstrijd 20162016-03-208,17201.00.00
Uurwedstrijd Dordrecht 20172017-03-268,14401.00.00
Uurwedstrijd 18-03-20182018-03-188,04901.00.00
Baanwedstrijd Best 20092009-07-04500.32.27.21
Baanwedstrijd Best 20102010-07-03500.33.16.34
Baanwedstrijd 2 juli 20112011-07-02500.33.58.21
Baanwedstrijd Best 20132013-07-06500.34.31.59
Winterserie RWV 19-11-20172017-11-19500.35.37
Baanwedstrijd Best 20172017-07-01500.35.38.64
Winterserie RWV 7-12-20142014-12-07500.35.41
Baanwedstrijd Best 20122012-06-30500.35.47,31
Winterserie RWV 15-nov-20152015-11-15500.36.19
Baanwedstrijd Herentals 20132013-06-02500.36.20.20
Winterserie RWV 4-1-20152015-01-04500.36.25
Winterserie RWV 6-dec-20152015-12-06500.36.27
Recordwedstrijden 20172017-10-21500.36.28
Winterserie RWV 5-11-20172017-11-05500.36.37
Winterserie RWV 3-jan-20162016-01-03500.36.39
Winterserie RWV 3-12-20172017-12-03500.36.44
Winterserie RWV 05-02-20172017-02-05500.36.52
Winterserie RWV 7-1-20182018-01-07500.37.08
Winterserie RWV 4-11-20182018-11-04500.37.17
Winterserie RWV 7-feb-20152016-02-07500.37.22
Winterserie RWV 04-12-20162016-12-04500.37.22
Winterserie RWV 18-11-20182018-11-18500.37.33
Winterserie RWV 06-11-20162016-11-06500.38.28
Winterserie RWV 20-11-20162016-11-20500.38.36
Winterserie RWV 2-12-20182018-12-02500.39.19
Avondwedstrijd Drunen 20092009-06-25300.19.14.79
Baanwedstrijd Zundert2010-07-10300.19.40.90
Avondwedstrijd Drunen 20102010-06-22300.20.06.35
Avondwedstrijd Drunen 20082008-06-24300.20.28,97
Avondwedstrijd Drunen 20132013-06-20300.21.00.09
Clubkampioenschappen DAK Drunen 20172017-09-25300.21.48
Avondwedstrijd Drunen 20182018-06-21300.22.22.94
Baanwedstrijd Papendal2012-11-251,60900.12.04,7
Winterserie RWV 2 nov 20142014-11-02100.07.19