Adrie Zoon

Adrie Zoon


Huidige leeftijd categorie: M60

Geslacht: Male

Land: The Netherlands

Eigen Website:


Eerste evenement: Kennedymars Sittard 2003 on 19-04-2003

Laatste evenement: Nacht van Loon op Zand 2017 on 22-04-2017

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
501
806
1615
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
NK 50km en anderen 20042004-10-035005.52.478,5
Kennedymars Sittard 20092009-04-118010.02.357,97
Int. wandelevenement 20052005-05-07160,93421.48.367,38

2018

    2017

    • Nacht van Loon op Zand 2017

      Bij dit evenement, over een afstand van 111,871 kilometer en een tijd van 15.08.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,39 km/h.

    • Nacht van Loon op Zand 2017

      Bij dit evenement, over een afstand van 80,41 kilometer en een tijd van 10.39.05, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,55 km/h.

    2016

    • Int. wandelevenement 2016

      Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 23.22.09, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,89 km/h.

    • Int. wandelevenement 2016

      Bij dit evenement, over een afstand van 165,861 kilometer en een tijd van 24.07.36, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,87 km/h.

    • Nacht van Loon op Zand 2016

      Bij dit evenement, over een afstand van 110,998 kilometer en een tijd van 15.10.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,32 km/h.

    • Nacht van Loon op Zand 2016

      Bij dit evenement, over een afstand van 80,155 kilometer en een tijd van 10.48.02, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,42 km/h.

    2015

    • Int. wandelevenement 2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 80,467 kilometer en een tijd van 09.54.04, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,13 km/h.

    • Nacht van Loon op Zand 2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 114,212 kilometer en een tijd van 15.10.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,53 km/h.

    2014

    • Omloop Goeree 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 107,8 kilometer en een tijd van 16.22.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,59 km/h.

    • Int. wandelevenement 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 164,813 kilometer en een tijd van 24.08.45, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,83 km/h.

    • Int. wandelevenement 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 23.35.33, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,82 km/h.

    • Nacht van Loon op Zand 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.25.46, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,67 km/h.

    • Nacht van Loon op Zand 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 109,116 kilometer en een tijd van 15.07.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,22 km/h.

    2013

    • Omloop Goeree 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 107,8 kilometer en een tijd van 15.55.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,77 km/h.

    • Nacht van Loon op Zand 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 116,65 kilometer en een tijd van 15.05.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,73 km/h.

    2012

    • Omloop Goeree 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 106,6 kilometer en een tijd van 16.02.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,65 km/h.

    • Int. wandelevenement 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 172,744 kilometer en een tijd van 24.05.54, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,17 km/h.

    • Nacht van Loon op Zand 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 116,65 kilometer en een tijd van 15.12.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,67 km/h.

    2011

    • Nacht van Loon op Zand 2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 116,65 kilometer en een tijd van 15.08.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,71 km/h.

    2010

    • Int. wandelevenement 2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 168,775 kilometer en een tijd van 23.48.07, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,09 km/h.

    • Nacht van Loon op Zand 2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 120 kilometer en een tijd van 15.10.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,91 km/h.

    2009

    • Rowley Mile Racecourse, Newmarket

      Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 23.17.55, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,91 km/h.

    • Nacht van Loon op Zand 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 118,25 kilometer en een tijd van 15.01.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,87 km/h.

    • Kennedymars Sittard 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.02.35, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,97 km/h.

    2008

    • Int. wandelevenement 2008

      Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 21.49.08, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,38 km/h.

    • Int. wandelevenement 2008

      Bij dit evenement, over een afstand van 175,679 kilometer en een tijd van 24.02.04, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,31 km/h.

    2006

    • Int. wandelevenement 2006

      Bij dit evenement, over een afstand van 133,242 kilometer en een tijd van 17.54.47 , is een gemiddelde snelheid behaald van 7,44 km/h.

    2005

    • Int. wandelevenement 2005

      Bij dit evenement, over een afstand van 175,013 kilometer en een tijd van 24.06.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,26 km/h.

    • Int. wandelevenement 2005

      Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 21.48.36, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,38 km/h.

    2004

    • NK 50km en anderen 2004

      Bij dit evenement, over een afstand van 50 kilometer en een tijd van 05.52.47, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,5 km/h.

    2003

    • Kennedymars Sittard 2003

      Bij dit evenement, over een afstand van 80,463 kilometer en een tijd van 10.32.35, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,63 km/h.

    Nederlandse records
    AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
    Wandeltitels
    LogoTitel
    Centurion - 2003
    Continental Centurion - 11-mei-2002
    Kennedyvriend - Weert 2015
    Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
    EvenementDatumAfstandTijd
    Int. wandelevenement 20082008-05-31175,67924.02.04
    Int. wandelevenement 20052005-05-07175,01324.06.00
    Int. wandelevenement 20122012-05-26172,74424.05.54
    Int. wandelevenement 20102010-05-22168,77523.48.07
    Int. wandelevenement 20162016-05-14165,86124.07.36
    Int. wandelevenement 20142014-06-07164,81324.08.45
    Int. wandelevenement 20052005-05-07160,93421.48.36
    Int. wandelevenement 20082008-05-31160,93421.49.08
    Rowley Mile Racecourse, Newmarket2009-07-11160,93423.17.55
    Int. wandelevenement 20162016-05-14160,93423.22.09
    Int. wandelevenement 20142014-06-07160,93423.35.33
    Int. wandelevenement 20062006-06-03133,24217.54.47 
    Nacht van Loon op Zand 20102010-04-1712015.10.00
    Nacht van Loon op Zand 20092009-04-18118,2515.01.00
    Nacht van Loon op Zand 20132013-04-20116,6515.05.00
    Nacht van Loon op Zand 20112011-04-16116,6515.08.00
    Nacht van Loon op Zand 20122012-04-23116,6515.12.00
    Nacht van Loon op Zand 20152015-04-18114,21215.10.00
    Nacht van Loon op Zand 20172017-04-22111,87115.08.00
    Nacht van Loon op Zand 20162016-04-16110,99815.10.00
    Nacht van Loon op Zand 20142014-04-06109,11615.07.00
    Omloop Goeree 20132013-08-30107,815.55.00
    Omloop Goeree 20142014-08-22107,816.22.00
    Omloop Goeree 20122012-08-25106,616.02.00
    Int. wandelevenement 20152015-05-2380,46709.54.04
    Kennedymars Sittard 20032003-04-1980,46310.32.35
    Nacht van Loon op Zand 20172017-04-2280,4110.39.05
    Nacht van Loon op Zand 20162016-04-1680,15510.48.02
    Kennedymars Sittard 20092009-04-118010.02.35
    Nacht van Loon op Zand 20142014-04-068010.25.46
    NK 50km en anderen 20042004-10-035005.52.47