Adrie Zoon

Adrie Zoon


Huidige leeftijd categorie: M60

Geslacht: Male

Land: The Netherlands

Eigen Website:


Eerste evenement: Kennedymars Sittard 2003 on 19-04-2003

Laatste evenement: Nacht van Loon op Zand 2019 on 13-04-2019

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
501
807
1615
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
NK 50km en anderen 20042004-10-035005.52.478,5
Int. wandelevenement 20152015-05-2380,46709.54.048,13
Int. wandelevenement 20052005-05-07160,93421.48.367,38

2019

  • Nacht van Loon op Zand 2019

    Bij dit evenement, over een afstand van 89,594 kilometer en een tijd van 15.00.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 5,97 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2019

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 12.15.55, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,52 km/h.

2017

  • Nacht van Loon op Zand 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 80,41 kilometer en een tijd van 10.39.05, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,55 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 111,871 kilometer en een tijd van 15.08.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,39 km/h.

2016

  • Int. wandelevenement 2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 165,861 kilometer en een tijd van 24.07.36, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,87 km/h.

  • Int. wandelevenement 2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 23.22.09, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,89 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 110,998 kilometer en een tijd van 15.10.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,32 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 80,155 kilometer en een tijd van 10.48.02, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,42 km/h.

2015

  • Int. wandelevenement 2015

    Bij dit evenement, over een afstand van 80,467 kilometer en een tijd van 09.54.04, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,13 km/h. Bij deze jaarlijkse wedstrijd is de Kennedyvriend titel behaald.

  • Nacht van Loon op Zand 2015

    Bij dit evenement, over een afstand van 114,212 kilometer en een tijd van 15.10.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,53 km/h.

2014

  • Omloop Goeree 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 107,8 kilometer en een tijd van 16.22.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,59 km/h.

  • Int. wandelevenement 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 164,813 kilometer en een tijd van 24.08.45, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,83 km/h.

  • Int. wandelevenement 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 23.35.33, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,82 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.25.46, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,67 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 109,116 kilometer en een tijd van 15.07.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,22 km/h.

2013

  • Omloop Goeree 2013

    Bij dit evenement, over een afstand van 107,8 kilometer en een tijd van 15.55.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,77 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2013

    Bij dit evenement, over een afstand van 116,65 kilometer en een tijd van 15.05.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,73 km/h.

2012

  • Omloop Goeree 2012

    Bij dit evenement, over een afstand van 106,6 kilometer en een tijd van 16.02.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,65 km/h.

  • Int. wandelevenement 2012

    Bij dit evenement, over een afstand van 172,744 kilometer en een tijd van 24.05.54, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,17 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2012

    Bij dit evenement, over een afstand van 116,65 kilometer en een tijd van 15.12.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,67 km/h.

2011

  • Nacht van Loon op Zand 2011

    Bij dit evenement, over een afstand van 116,65 kilometer en een tijd van 15.08.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,71 km/h.

2010

  • Int. wandelevenement 2010

    Bij dit evenement, over een afstand van 168,775 kilometer en een tijd van 23.48.07, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,09 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2010

    Bij dit evenement, over een afstand van 120 kilometer en een tijd van 15.10.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,91 km/h.

2009

  • Rowley Mile Racecourse, Newmarket

    Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 23.17.55, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,91 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2009

    Bij dit evenement, over een afstand van 118,25 kilometer en een tijd van 15.01.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,87 km/h.

  • Kennedymars Sittard 2009

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.02.35, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,97 km/h.

2008

  • Int. wandelevenement 2008

    Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 21.49.08, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,38 km/h.

  • Int. wandelevenement 2008

    Bij dit evenement, over een afstand van 175,679 kilometer en een tijd van 24.02.04, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,31 km/h.

2006

  • Int. wandelevenement 2006

    Bij dit evenement, over een afstand van 133,242 kilometer en een tijd van 17.54.47 , is een gemiddelde snelheid behaald van 7,44 km/h.

2005

  • Int. wandelevenement 2005

    Bij dit evenement, over een afstand van 175,013 kilometer en een tijd van 24.06.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,26 km/h.

  • Int. wandelevenement 2005

    Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 21.48.36, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,38 km/h.

2004

  • NK 50km en anderen 2004

    Bij dit evenement, over een afstand van 50 kilometer en een tijd van 05.52.47, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,5 km/h.

2003

  • Kennedymars Sittard 2003

    Bij dit evenement, over een afstand van 80,463 kilometer en een tijd van 10.32.35, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,63 km/h.

Nederlandse records
AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
Wandeltitels
LogoTitel
Centurion - 2003
Continental Centurion - 11-mei-2002
Kennedyvriend - Weert 2015
Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
EvenementDatumAfstandTijd
Int. wandelevenement 20082008-05-3117624.02.04
Int. wandelevenement 20052005-05-0717524.06.00
Int. wandelevenement 20122012-05-2617324.05.54
Int. wandelevenement 20102010-05-2216923.48.07
Int. wandelevenement 20162016-05-1416624.07.36
Int. wandelevenement 20142014-06-0716524.08.45
Int. wandelevenement 20052005-05-0716121.48.36
Int. wandelevenement 20082008-05-3116121.49.08
Rowley Mile Racecourse, Newmarket2009-07-1116123.17.55
Int. wandelevenement 20162016-05-1416123.22.09
Int. wandelevenement 20142014-06-0716123.35.33
Int. wandelevenement 20062006-06-0313317.54.47 
Nacht van Loon op Zand 20102010-04-1712015.10.00
Nacht van Loon op Zand 20092009-04-1811815.01.00
Nacht van Loon op Zand 20132013-04-2011715.05.00
Nacht van Loon op Zand 20112011-04-1611715.08.00
Nacht van Loon op Zand 20122012-04-2311715.12.00
Nacht van Loon op Zand 20152015-04-1811415.10.00
Nacht van Loon op Zand 20172017-04-2211215.08.00
Nacht van Loon op Zand 20162016-04-1611115.10.00
Nacht van Loon op Zand 20142014-04-0610915.07.00
Omloop Goeree 20132013-08-3010815.55.00
Omloop Goeree 20142014-08-2210816.22.00
Omloop Goeree 20122012-08-2510716.02.00
Nacht van Loon op Zand 20192019-04-139015.00.00
Int. wandelevenement 20152015-05-238009.54.04
Kennedymars Sittard 20092009-04-118010.02.35
Nacht van Loon op Zand 20142014-04-068010.25.46
Kennedymars Sittard 20032003-04-198010.32.35
Nacht van Loon op Zand 20172017-04-228010.39.05
Nacht van Loon op Zand 20162016-04-168010.48.02
Nacht van Loon op Zand 20192019-04-138012.15.55
NK 50km en anderen 20042004-10-035005.52.47