André van Slooten

André van Slooten


Huidige leeftijd categorie: M40

Geslacht: Male

Land: The Netherlands

Eigen Website:


Eerste evenement: Drieluik 1 15 mei 2009 on 15-05-2009

Laatste evenement: NK 20km weg 2016 on 19-06-2016

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
36
515
108
2010
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
Avondwedstrijd Drunen 20152015-06-25300.13.30.4513,33
Drieluik 1 2015 Gouda2015-05-14500.22.56.513,08
Winterserie RWV 4-1-20152015-01-041000.48.5012,29
NK 20km weg 20152015-08-022001.42.5411,66

2019

    2016

    • NK 20km weg 2016

      Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 01.45.11, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,41 km/h.

    • Baanwedstrijd Gouda 2016

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.24.04.73, is een gemiddelde snelheid behaald van 12,47 km/h.

    2015

    • NK 20km weg 2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 01.42.54, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,66 km/h.

    • Avondwedstrijd Drunen 2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.13.30.45, is een gemiddelde snelheid behaald van 13,33 km/h.

    • Interland Bedford 2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 01.45.52,51, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,34 km/h.

    • Drieluik 1 2015 Gouda

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.22.56.5, is een gemiddelde snelheid behaald van 13,08 km/h.

    • Lugano Trophy 2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 01.46.04, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,31 km/h.

    • Winterserie RWV 4-1-2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.48.50, is een gemiddelde snelheid behaald van 12,29 km/h.

    2014

    • Winterserie RWV 16 nov 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.49.47, is een gemiddelde snelheid behaald van 12,05 km/h.

    • Recordwedstrijden 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.52.53.1, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,35 km/h.

    • NK 20 km weg 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 01.48.16, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,08 km/h.

    • Avondwedstrijd Drunen 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.13.54.9, is een gemiddelde snelheid behaald van 12,95 km/h.

    • Grand Prix LBFA no 63 – SMAC

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.24.49.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 12,09 km/h.

    • Uurwedstrijd RWV maart 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 11,696 kilometer en een tijd van 01.00.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,7 km/h.

    • NK indoor Mannen 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.25.15.23, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,88 km/h.

    • Waals indoorkampioenschap 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.26.32.31, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,31 km/h.

    2013

    • Winterserie RWV 1-12-2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.52.29, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,43 km/h.

    • Drieluik 3 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.25.06,7, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,95 km/h.

    • Jubileumwedstrijd LAT 75 jaar

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.14.12,57, is een gemiddelde snelheid behaald van 12,68 km/h.

    • Avondwedstrijd Drunen 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.14.59.05, is een gemiddelde snelheid behaald van 12,01 km/h.

    • 6 landenwedstrijd 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 01.57.44, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,19 km/h.

    • Drieluik 1 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.26.29.0, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,33 km/h.

    • Wegwedstrijd OLAT 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 01.58.44, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,11 km/h.

    • NK indoor Senioren mannen 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.27.37,62, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,86 km/h.

    • Winterserie RWV 3-2-2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.54.27, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,02 km/h.

    2012

    • NK 50km en anderen 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 02.07.23, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,42 km/h.

    • NK 20 km baan 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 01.52.44.5, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,64 km/h.

    • Lycurgus Games Krommenie

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.14.49.96, is een gemiddelde snelheid behaald van 12,15 km/h.

    • Drieluik Gouda

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.27.51.66, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,77 km/h.

    • Grand Prix de Wallonie

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.26.52.77, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,17 km/h.

    • Wegwedstrijd-Prestatietocht 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.56.07, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,69 km/h.

    • Winterserie RWV 8-1-2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.55.48, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,75 km/h.

    2010

    • Winterserie RWV 7-11-2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.55.39, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,78 km/h.

    • NK 50km en anderen 2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 02.05.44, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,54 km/h.

    • Drieluik-3 - 2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.26.58.1, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,12 km/h.

    • Recordwedstrijden 2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 18,814 kilometer en een tijd van 02.00.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,41 km/h.

    • Avondwedstrijd Drunen 2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.15.21.29, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,73 km/h.

    • Drieluik-1 2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.26.14.9, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,44 km/h.

    • NK Indoor 2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.28.55.49, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,37 km/h.

    • Winterserie deLAT 24 jan 2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.28.14,0, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,63 km/h.

    2009

    • Drieluik 1 15 mei 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.29.57.5, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,02 km/h.

    Nederlandse records
    AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
    Wandeltitels
    LogoTitel
    Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
    EvenementDatumAfstandTijd
    NK 20km weg 20152015-08-022001.42.54
    NK 20km weg 20162016-06-192001.45.11
    Interland Bedford 20152015-06-212001.45.52,51
    Lugano Trophy 20152015-03-152001.46.04
    NK 20 km weg 20142014-07-272001.48.16
    NK 20 km baan 20122012-08-262001.52.44.5
    6 landenwedstrijd 20132013-06-162001.57.44
    Wegwedstrijd OLAT 20132013-03-242001.58.44
    NK 50km en anderen 20102010-10-032002.05.44
    NK 50km en anderen 20122012-10-072002.07.23
    Recordwedstrijden 20102010-09-111902.00.00
    Uurwedstrijd RWV maart 20142014-03-161201.00.00
    Winterserie RWV 4-1-20152015-01-041000.48.50
    Winterserie RWV 16 nov 20142014-11-161000.49.47
    Winterserie RWV 1-12-20132013-12-011000.52.29
    Recordwedstrijden 20142014-09-061000.52.53.1
    Winterserie RWV 3-2-20132013-02-031000.54.27
    Winterserie RWV 7-11-20102010-11-071000.55.39
    Winterserie RWV 8-1-20122012-01-081000.55.48
    Wegwedstrijd-Prestatietocht 20122012-03-251000.56.07
    Drieluik 1 2015 Gouda2015-05-14500.22.56.5
    Baanwedstrijd Gouda 20162016-05-05500.24.04.73
    Grand Prix LBFA no 63 – SMAC2014-05-28500.24.49.00
    Drieluik 3 20132013-09-28500.25.06,7
    NK indoor Mannen 20142014-02-23500.25.15.23
    Drieluik-1 20102010-05-13500.26.14.9
    Drieluik 1 20132013-05-04500.26.29.0
    Waals indoorkampioenschap 20142014-01-25500.26.32.31
    Grand Prix de Wallonie2012-05-16500.26.52.77
    Drieluik-3 - 20102010-09-25500.26.58.1
    NK indoor Senioren mannen 20132013-02-17500.27.37,62
    Drieluik Gouda2012-05-17500.27.51.66
    Winterserie deLAT 24 jan 20102010-01-24500.28.14,0
    NK Indoor 20102010-02-20500.28.55.49
    Drieluik 1 15 mei 20092009-05-15500.29.57.5
    Avondwedstrijd Drunen 20152015-06-25300.13.30.45
    Avondwedstrijd Drunen 20142014-06-19300.13.54.9
    Jubileumwedstrijd LAT 75 jaar2013-08-31300.14.12,57
    Lycurgus Games Krommenie2012-07-01300.14.49.96
    Avondwedstrijd Drunen 20132013-06-20300.14.59.05
    Avondwedstrijd Drunen 20102010-06-22300.15.21.29