Bernard Cools

Bernard Cools


Huidige leeftijd categorie: ?

Geslacht: Male

Land: Belgium

Eigen Website:


Eerste evenement: Dodentocht 2010 on 13-08-2010

Laatste evenement: Int. wandelevenement 2019 on 08-06-2019

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
1005
1611
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
Dodentocht 20132013-08-0910011.31.008,68Rank 64
Int. wandelevenement 20192019-06-08160,93419.41.538,17CC472

2019

  • Int. wandelevenement 2019

    Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 19.41.53, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,17 km/h.

2016

  • Dodentocht 2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 97 kilometer en een tijd van 11.56.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,13 km/h.

2015

  • Dodentocht 2015

    Bij dit evenement, over een afstand van 100 kilometer en een tijd van 11.45.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,51 km/h.

2014

  • Dodentocht 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 100 kilometer en een tijd van 12.36.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,94 km/h.

2013

  • Dodentocht 2013

    Bij dit evenement, over een afstand van 100 kilometer en een tijd van 11.31.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,68 km/h.

2011

  • Dodentocht 2011

    Bij dit evenement, over een afstand van 100 kilometer en een tijd van 11.45.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,51 km/h.

2010

  • Dodentocht 2010

    Bij dit evenement, over een afstand van 100 kilometer en een tijd van 11.49.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,46 km/h.

Nederlandse records
AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
Wandeltitels
LogoTitel
Continental Centurion - 8-6-2019
Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
EvenementDatumAfstandTijd
Int. wandelevenement 20192019-06-0816119.41.53
Dodentocht 20132013-08-0910011.31.00
Dodentocht 20152015-08-1410011.45.00
Dodentocht 20112011-08-1210011.45.00
Dodentocht 20102010-08-1310011.49.00
Dodentocht 20142014-08-0810012.36.00
Dodentocht 20162016-08-129711.56.00