Bernard Cools

Bernard Cools


Huidige leeftijd categorie: ?

Geslacht: Male

Land: Belgium

Eigen Website:


Eerste evenement: Dodentocht 2010 on 13-08-2010

Laatste evenement: Dodentocht 2016 on 12-08-2016

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
1005
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
Dodentocht 20132013-08-0910011.31.008,68Rank 64

2019

    2016

    • Dodentocht 2016

      Bij dit evenement, over een afstand van 97 kilometer en een tijd van 11.56.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,13 km/h.

    2015

    • Dodentocht 2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 100 kilometer en een tijd van 11.45.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,51 km/h.

    2014

    • Dodentocht 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 100 kilometer en een tijd van 12.36.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,94 km/h.

    2013

    • Dodentocht 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 100 kilometer en een tijd van 11.31.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,68 km/h.

    2011

    • Dodentocht 2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 100 kilometer en een tijd van 11.45.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,51 km/h.

    2010

    • Dodentocht 2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 100 kilometer en een tijd van 11.49.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,46 km/h.

    Nederlandse records
    AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
    Wandeltitels
    LogoTitel
    Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
    EvenementDatumAfstandTijd
    Dodentocht 20132013-08-0910011.31.00
    Dodentocht 20152015-08-1410011.45.00
    Dodentocht 20112011-08-1210011.45.00
    Dodentocht 20102010-08-1310011.49.00
    Dodentocht 20142014-08-0810012.36.00
    Dodentocht 20162016-08-129711.56.00