Bertus van Ginkel

Bertus van Ginkel


Huidige leeftijd categorie: M55

Geslacht: Male

Land: The Netherlands

Eigen Website:


Eerste evenement: Int. wandelevenement 2010 on 22-05-2010

Laatste evenement: Nacht van Loon op Zand 2018 on 21-04-2018

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
52
109
201
501
8012
1615
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
Winterserie RWV 2-12-20122012-12-02500.34.558,59
Winterserie RWV 5 jan 20142014-01-051001.10.198,53Prest
Wegwedstrijd OLAT 20132013-03-242002.33.387,81Prest
Wegwedstrijd-Prestatietocht 20122012-03-255006.57.057,19Prest
Kennedymars Sittard 20142014-04-198011.19.077,07Wedstrijd
Isle of Man 100 mile Walk 20152015-08-16160,93423.45.186,77

2018

  • Nacht van Loon op Zand 2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 91,697 kilometer en een tijd van 15.09.02, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,05 km/h.

  • Kennedymars Sittard 2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 11.29.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,97 km/h.

2017

  • Nacht van Loon op Zand 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 80,41 kilometer en een tijd van 11.58.10, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,72 km/h.

  • Kennedymars Sittard 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 11.37.52, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,88 km/h.

  • Kennedymars P.R. Hengelo 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 11.33.38, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,92 km/h.

2016

  • Not Just a Walk in the Park 24 Hour Racewalk

    Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 23.48.16.83, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,76 km/h.

  • Int. wandelevenement 2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 125,51 kilometer en een tijd van 24.01.08, is een gemiddelde snelheid behaald van 5,23 km/h.

  • Coburg 24 hr Championship

    Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 24.00.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,71 km/h.

  • Kennedymars Sittard 2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 11.29.16, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,96 km/h.

2015

  • Isle of Man 100 mile Walk 2015

    Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 23.45.18, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,77 km/h.

  • Int. wandelevenement 2015

    Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 23.45.29, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,77 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2015

    Bij dit evenement, over een afstand van 102,412 kilometer en een tijd van 15.08.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,77 km/h.

  • Kennedymars Sittard 2015

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 11.25.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,01 km/h.

2014

  • Int. wandelevenement 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 151,622 kilometer en een tijd van 24.08.45, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,28 km/h.

  • Kennedymars Sittard 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 11.19.07, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,07 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 11.55.17, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,71 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 102,534 kilometer en een tijd van 15.07.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,78 km/h.

  • Winterserie RWV 2 mar 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.13.28, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,17 km/h.

  • Winterserie RWV 5 jan 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.10.19, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,53 km/h.

2013

  • Winterserie RWV 1-12-2013

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.11.07, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,44 km/h.

  • Winterserie RWV 3-11-2013

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.11.23, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,41 km/h.

  • NK 50km en anderen 2013

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.13.50, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,13 km/h.

  • Int. wandelevenement 2013

    Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 23.47.12, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,77 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2013

    Bij dit evenement, over een afstand van 97,9 kilometer en een tijd van 15.10.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,45 km/h.

  • Kennedymars Sittard 2013

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 11.44.26, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,81 km/h.

  • Wegwedstrijd OLAT 2013

    Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 02.33.38, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,81 km/h.

  • Winterserie RWV 6-1-2013

    Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.34.57, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,58 km/h.

2012

  • Winterserie RWV 2-12-2012

    Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.34.55, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,59 km/h.

  • NK 50km en anderen 2012

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.12.42, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,25 km/h.

  • Omloop Goeree 2012

    Bij dit evenement, over een afstand van 106,6 kilometer en een tijd van 21.35.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 4,94 km/h.

  • Int. wandelevenement 2012

    Bij dit evenement, over een afstand van 147,214 kilometer en een tijd van 23.59.45, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,13 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2012

    Bij dit evenement, over een afstand van 79,5 kilometer en een tijd van 12.12.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,52 km/h.

  • Kennedymars Sittard 2012

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 11.46.25, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,79 km/h.

  • Wegwedstrijd-Prestatietocht 2012

    Bij dit evenement, over een afstand van 50 kilometer en een tijd van 06.57.05, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,19 km/h.

  • Winterserie RWV 4-3-2012

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.12.11, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,31 km/h.

  • Winterserie RWV 8-1-2012

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.10.46, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,48 km/h.

2011

  • Winterserie RWV 4-12-2011

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.17.39, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,73 km/h.

  • Int. wandelevenement 2011

    Bij dit evenement, over een afstand van 80,467 kilometer en een tijd van 11.42.12, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,88 km/h.

2010

  • Int. wandelevenement 2010

    Bij dit evenement, over een afstand van 109,9 kilometer en een tijd van 22.26.22, is een gemiddelde snelheid behaald van 4,9 km/h.

Nederlandse records
AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
Wandeltitels
LogoTitel
Centurion - 2015
Continental Centurion - 18-mei-2013
Centurion U.S.A. - 2016
Australian Centurion - 2016
Kennedyvriend - Weert 2011
Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
EvenementDatumAfstandTijd
Isle of Man 100 mile Walk 20152015-08-16160,93423.45.18
Int. wandelevenement 20152015-05-23160,93423.45.29
Int. wandelevenement 20132013-05-18160,93423.47.12
Not Just a Walk in the Park 24 Hour Racewalk2016-09-24160,93423.48.16.83
Coburg 24 hr Championship2016-04-16160,93424.00.00
Int. wandelevenement 20142014-06-07151,62224.08.45
Int. wandelevenement 20122012-05-26147,21423.59.45
Int. wandelevenement 20162016-05-14125,5124.01.08
Int. wandelevenement 20102010-05-22109,922.26.22
Omloop Goeree 20122012-08-25106,621.35.00
Nacht van Loon op Zand 20142014-04-06102,53415.07.00
Nacht van Loon op Zand 20152015-04-18102,41215.08.00
Nacht van Loon op Zand 20132013-04-2097,915.10.00
Nacht van Loon op Zand 20182018-04-2191,69715.09.02
Int. wandelevenement 20112011-06-0480,46711.42.12
Nacht van Loon op Zand 20172017-04-2280,4111.58.10
Kennedymars Sittard 20142014-04-198011.19.07
Kennedymars Sittard 20152015-04-048011.25.00
Kennedymars Sittard 20182018-03-318011.29.00
Kennedymars Sittard 20162016-03-268011.29.16
Kennedymars P.R. Hengelo 20172017-04-028011.33.38
Kennedymars Sittard 20172017-04-158011.37.52
Kennedymars Sittard 20132013-03-308011.44.26
Kennedymars Sittard 20122012-04-078011.46.25
Nacht van Loon op Zand 20142014-04-068011.55.17
Nacht van Loon op Zand 20122012-04-2379,512.12.00
Wegwedstrijd-Prestatietocht 20122012-03-255006.57.05
Wegwedstrijd OLAT 20132013-03-242002.33.38
Winterserie RWV 5 jan 20142014-01-051001.10.19
Winterserie RWV 8-1-20122012-01-081001.10.46
Winterserie RWV 1-12-20132013-12-011001.11.07
Winterserie RWV 3-11-20132013-11-031001.11.23
Winterserie RWV 4-3-20122012-03-041001.12.11
NK 50km en anderen 20122012-10-071001.12.42
Winterserie RWV 2 mar 20142014-03-021001.13.28
NK 50km en anderen 20132013-10-061001.13.50
Winterserie RWV 4-12-20112011-12-041001.17.39
Winterserie RWV 2-12-20122012-12-02500.34.55
Winterserie RWV 6-1-20132013-01-06500.34.57