Huidige leeftijd categorie: ?

Geslacht:

Land:

Eigen Website:


Eerste evenement: Dodentocht 2015 on 14-08-2015

Laatste evenement: Winterserie RWV 18-11-2018 on 18-11-2018

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
31
55
201
502
1001
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
Winterserie RWV 18-11-20182018-11-18300.24.297,35Prest
Winterserie RWV 08-01-20172017-01-08500.42.047,13
NK 50km en anderen 20182018-10-072003.05.036,48DNF
Int. wandelevenement 20172017-06-035008.26.005,93
Dodentocht 20152015-08-1410024.21.004,11

2018

  • Winterserie RWV 18-11-2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.24.29, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,35 km/h.

  • NK 50km en anderen 2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 03.05.03, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,48 km/h.

  • Int. wandelevenement 2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 50 kilometer en een tijd van 08.29.47, is een gemiddelde snelheid behaald van 5,88 km/h.

  • Winterserie RWV 4-3-2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.45.23, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,61 km/h.

2017

  • Winterserie RWV 5-11-2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.42.41, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,03 km/h.

  • NK 50km en anderen 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 37,454 kilometer en een tijd van 05.59.35, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,25 km/h.

  • Int. wandelevenement 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 50 kilometer en een tijd van 08.26.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 5,93 km/h.

  • Winterserie RWV 05-02-2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.42.25, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,07 km/h.

  • Winterserie RWV 08-01-2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.42.04, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,13 km/h.

2016

  • Winterserie RWV 04-12-2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.42.50, is een gemiddelde snelheid behaald van 7 km/h.

  • NK 50km en anderen 2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 37,454 kilometer en een tijd van 06.02.58, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,19 km/h.

  • Int. wandelevenement 2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 105,83 kilometer en een tijd van 22.49.55, is een gemiddelde snelheid behaald van 4,64 km/h.

2015

  • Dodentocht 2015

    Bij dit evenement, over een afstand van 100 kilometer en een tijd van 24.21.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 4,11 km/h.

Nederlandse records
AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
Wandeltitels
LogoTitel
Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
EvenementDatumAfstandTijd
Int. wandelevenement 20162016-05-14105,8322.49.55
Dodentocht 20152015-08-1410024.21.00
Int. wandelevenement 20172017-06-035008.26.00
Int. wandelevenement 20182018-05-195008.29.47
NK 50km en anderen 20172017-10-0137,45405.59.35
NK 50km en anderen 20162016-10-0237,45406.02.58
NK 50km en anderen 20182018-10-072003.05.03
Winterserie RWV 08-01-20172017-01-08500.42.04
Winterserie RWV 05-02-20172017-02-05500.42.25
Winterserie RWV 5-11-20172017-11-05500.42.41
Winterserie RWV 04-12-20162016-12-04500.42.50
Winterserie RWV 4-3-20182018-03-04500.45.23
Winterserie RWV 18-11-20182018-11-18300.24.29