Didier Foulon

Didier Foulon


Huidige leeftijd categorie: ?

Geslacht:

Land:

Eigen Website:


Eerste evenement: NK indoor mannen on 09-02-2008

Laatste evenement: Waals indoorkampioenschap 2014 on 25-01-2014

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
56
102
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
NK indoor mannen2008-02-09500.28.29,7510,53
Championnat F.B.F.A.T. 20122012-09-221001.02.33.689,59

2019

    2014

    • Waals indoorkampioenschap 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.32.56.42, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,11 km/h.

    2013

    • Grand prix de Wallonie Namur Capitale

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.29.39.88, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,12 km/h.

    • BK indoor mannen 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.29.50.82, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,06 km/h.

    2012

    • Championnat F.B.F.A.T. 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.02.33.68, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,59 km/h.

    • Grand Prix Robert Schouckens 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 10,5 kilometer en een tijd van 01.06.33, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,47 km/h.

    • Championnats LBFA TC indoor 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.29.20.82, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,23 km/h.

    2009

    • Belgisch kampioenschap indoor 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.30.00.16, is een gemiddelde snelheid behaald van 10 km/h.

    2008

    • NK indoor mannen

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.28.29,75, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,53 km/h.

    Nederlandse records
    AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
    Wandeltitels
    LogoTitel
    Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
    EvenementDatumAfstandTijd
    Championnat F.B.F.A.T. 20122012-09-221001.02.33.68
    Grand Prix Robert Schouckens 20122012-07-291001.06.33
    NK indoor mannen2008-02-09500.28.29,75
    Championnats LBFA TC indoor 20122012-01-28500.29.20.82
    Grand prix de Wallonie Namur Capitale2013-05-08500.29.39.88
    BK indoor mannen 20132013-02-17500.29.50.82
    Belgisch kampioenschap indoor 20092009-01-24500.30.00.16
    Waals indoorkampioenschap 20142014-01-25500.32.56.42