Dirk Bogaert

Dirk Bogaert


Huidige leeftijd categorie: M60

Geslacht: Male

Land: Belgium

Eigen Website:


Eerste evenement: NK 50km en anderen 2003 on 05-10-2003

Laatste evenement: Winterserie RWV 4-3-2018 on 04-03-2018

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
34
539
1053
204
501
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
EK Indoor Masters indoor (m)2013-03-21300.14.37.8712,311e
EK Veteranen 20112011-03-20500.23.4012,68
winterserie snelwandelen 5 februuari 2006 2006-02-051000.48.2912,38
6 landenwedstrijd 20132013-06-162001.51.3210,76
NK 50km en anderen 20032003-10-055005.17.569,44

2019

    2018

    • Winterserie RWV 4-3-2018

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.54.52, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,94 km/h.

    • Winterserie RWV 4-2-2018

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.52.57, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,33 km/h.

    • Waals Indoorkampioenschap 2018

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.27.34.04, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,53 km/h.

    • Winterserie RWV 7-1-2018

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.53.50, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,15 km/h.

    2017

    • Winterserie RWV 3-12-2017

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.54.23, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,03 km/h.

    • Winterserie RWV 19-11-2017

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.57.08, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,5 km/h.

    • Winterserie RWV 5-11-2017

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.55.35, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,79 km/h.

    • Baanwedstrijd Herentals 2017

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.27.03.69, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,09 km/h.

    • Uurwedstrijd Dordrecht 2017

      Bij dit evenement, over een afstand van 11,023 kilometer en een tijd van 01.00.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,02 km/h.

    • Winterserie RWV 05-02-2017

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.51.56, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,55 km/h.

    • Indoorkampioenschap Wallonie 2017

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.27.37.07, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,86 km/h.

    • Winterserie RWV 08-01-2017

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.53.19, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,25 km/h.

    2016

    • Winterserie RWV 04-12-2016

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.53.58, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,12 km/h.

    • Winterserie RWV 06-11-2016

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.58.56, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,18 km/h.

    • Baanwedstrijd Herentals 2016

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.25.33.77, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,74 km/h.

    • Uurwedstrijd 2016

      Bij dit evenement, over een afstand van 11,431 kilometer en een tijd van 01.00.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,43 km/h.

    • Belgisch indoorkampioenschap 2016

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.25.55.94, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,58 km/h.

    • Winterserie RWV 7-feb-2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.25.43, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,67 km/h.

    • Waals indoorkampioenschap 2016

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.25.27.16, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,79 km/h.

    • Winterserie RWV 3-jan-2016

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.25.54, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,58 km/h.

    2015

    • Winterserie RWV 6-dec-2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.53.23, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,24 km/h.

    • Winterserie RWV 15-nov-2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.56.41, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,59 km/h.

    • Winterserie RWV 1-nov-2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.54.48, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,95 km/h.

    • WK Masters 2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.28.12,74, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,64 km/h.

    • WK Masters 2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.56.09, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,69 km/h.

    • Belgisch kampioenschap 2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 01.54.37, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,47 km/h.

    • Interland Bedford 2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 01.54.41,5, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,46 km/h.

    • Baanwedstrijd Herentals 2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.25.25.99, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,8 km/h.

    • Winterserie RWV 1-3-2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.25.19, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,85 km/h.

    • Winterserie RWV 1 feb 2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.25.36, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,72 km/h.

    • Winterserie RWV 4-1-2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.25.39, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,7 km/h.

    2014

    • Winterserie RWV 7-12-2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.53.43, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,17 km/h.

    • Winterserie RWV 16 nov 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.52.52, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,35 km/h.

    • Winterserie RWV 2 nov 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.54.51, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,94 km/h.

    • Uurwedstrijd RWV maart 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 11,625 kilometer en een tijd van 01.00.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,62 km/h.

    • Winterserie RWV 2 mar 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.51.58, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,55 km/h.

    • Waals indoorkampioenschap 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.26.06.57, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,49 km/h.

    • Winterserie RWV 5 jan 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.52.57, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,33 km/h.

    2013

    • Winterserie RWV 1-12-2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.51.44, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,6 km/h.

    • Winterserie RWV17-11-2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.52.58, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,33 km/h.

    Nederlandse records
    AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
    Wandeltitels
    LogoTitel
    Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
    EvenementDatumAfstandTijd
    NK 50km en anderen 20032003-10-055005.17.56
    6 landenwedstrijd 20132013-06-162001.51.32
    Belgisch kampioenschap 20152015-06-282001.54.37
    Interland Bedford 20152015-06-212001.54.41,5
    Wegwedstrijd Sirault2012-07-012001.59.51
    Uurwedstrijd 20122012-03-181201.00.00
    Uurwedstrijd RWV maart 20142014-03-161201.00.00
    Uurwedstrijd 20132013-03-171201.00.00
    Uurwedstrijd 20162016-03-201101.00.00
    Uurwedstrijd Dordrecht 20172017-03-261101.00.00
    winterserie snelwandelen 5 februuari 2006 2006-02-051000.48.29
    winterserie snelwandelen 6 februari 2005 2005-02-061000.49.12
    Winterserie RWV 2-3-20082008-03-021000.49.35
    Winterserie RWV 3-2-20082008-02-031000.49.45
    Winterserie RWV 7-2-20102010-02-071000.49.51
    Winterserie RWV 2-12-20072007-12-021000.49.59
    Winterserie RWV 6-1-20082008-01-061000.50.21
    Winterserie RWV 7-12-20082008-12-071000.50.27
    Winterserie RWV 4-3-20122012-03-041000.50.42
    Winterserie RWV 6-12-20092009-12-061000.51.04
    Winterserie RWV 18-11-20072007-11-181000.51.16
    Winterserie RWV 4-11-20072007-11-041000.51.17
    Winterserie RWV 16-11-20082008-11-161000.51.20
    Winterserie RWV 21-11-20102010-11-211000.51.29
    Winterserie RWV 1-12-20132013-12-011000.51.44
    Baanwedstrijd 20112011-06-131000.51.53,6
    Winterserie RWV 05-02-20172017-02-051000.51.56
    Winterserie RWV 2 mar 20142014-03-021000.51.58
    Baanwedstrijd La Louviere 20132013-09-211000.51.59.89
    Winterserie RWV 2-12-20122012-12-021000.52.01
    Winterserie RWV 20-11-20112011-11-201000.52.04
    Winterserie RWV 2-11-20082008-11-021000.52.16
    Winterserie RWV 4-12-20112011-12-041000.52.37
    NK 50km en anderen 20072007-10-071000.52.42
    Winterserie RWV 8-1-20122012-01-081000.52.51
    Winterserie RWV 16 nov 20142014-11-161000.52.52
    Winterserie RWV 15-11-20092009-11-151000.52.54
    Winterserie RWV 4-2-20182018-02-041000.52.57
    Winterserie RWV 5 jan 20142014-01-051000.52.57
    Winterserie RWV17-11-20132013-11-171000.52.58
    Winterserie RWV 08-01-20172017-01-081000.53.19
    Winterserie RWV 6-dec-20152015-12-061000.53.23
    Winterserie RWV 3-11-20132013-11-031000.53.29
    NK 50km en anderen 20052005-10-021000.53.36
    Winterserie RWV 7-12-20142014-12-071000.53.43
    NK 50km en anderen 20062006-10-011000.53.48
    Winterserie RWV 7-1-20182018-01-071000.53.50
    Winterserie RWV 7-11-20102010-11-071000.53.52
    Winterserie RWV 04-12-20162016-12-041000.53.58
    Winterserie RWV 4-11-20122012-11-041000.54.00
    Grand Prix Robert Schouckens 20122012-07-291000.56.47
    Winterserie RWV18-11-20122012-11-181000.54.22
    Winterserie RWV 3-12-20172017-12-031000.54.23
    Grand Prix Robert Schouckens 20132013-07-281000.54.36
    Winterserie RWV 1-nov-20152015-11-011000.54.48
    Winterserie RWV 2 nov 20142014-11-021000.54.51
    Winterserie RWV 4-3-20182018-03-041000.54.52
    Winterserie RWV 6-11-20112011-11-061000.55.00
    Winterserie RWV 5-11-20172017-11-051000.55.35
    WK Masters 20152015-08-101000.56.09
    Winterserie RWV 15-nov-20152015-11-151000.56.41
    Winterserie RWV 19-11-20172017-11-191000.57.08
    Winterserie RWV 06-11-20162016-11-061000.58.56
    EK Veteranen 20112011-03-20500.23.40
    Winterserie RWV 4-2-20072007-02-04500.23.44
    Winterserie RWV 1-3-20092009-03-01500.23.52
    Jubileum wedstrijd Dirk Bogaert2008-08-23500.24.15.32
    Winterserie RWV 1-2-20092009-02-01500.24.16
    Baanwedstrijd Herentals 20102010-05-30500.24.35.56
    Baanwedstrijd 31 mei 20092009-05-31500.24.35.21
    Championnat F.B.F.A.T. 20102010-01-30500.24.36.74
    Baanwedstrijd 26 apr 20082008-04-27500.24.43,74
    Winterserie RWV 6-3-20112011-03-06500.24.43
    Open Zuid Hollandse kampioenschappen 20132013-06-23500.24.43.54
    Winterserie RWV 3-3-20132013-03-03500.24.44
    Championnats LBFA TC indoor 20122012-01-28500.24.47.81
    NK indoor mannen2008-02-09500.24.50,53
    Belgisch kampioenschap indoor 20092009-01-24500.24.51.22
    Winterserie RWV 6-2-20112011-02-06500.24.53
    Winterserie RWV 4-1-20092009-01-04500.25.00
    Winterserie RWV 9-1-20112011-01-09500.25.08
    BK indoor mannen 20132013-02-17500.25.08.29
    Baanwedstrijd Herentals 20132013-06-02500.25.11.78
    EK Indoor Masters weg (m)2013-03-23500.25.17
    Winterserie RWV 1-3-20152015-03-01500.25.19
    Winterserie RWV 3-2-20132013-02-03500.25.19
    Baanwedstrijd Herentals 20152015-05-31500.25.25.99
    Waals indoorkampioenschap 20162016-01-30500.25.27.16
    Konforta Pinkstermeeting2009-05-30500.25'30.81
    Baanwedstrijd Herentals 20162016-05-29500.25.33.77
    Winterserie RWV 1 feb 20152015-02-01500.25.36
    Winterserie RWV 4-1-20152015-01-04500.25.39
    Baanwedstrijd Herentals 20112012-05-27500.25.39.80
    Winterserie RWV 7-feb-20152016-02-07500.25.43
    Winterserie RWV 6-1-20132013-01-06500.25.47
    Winterserie RWV 3-jan-20162016-01-03500.25.54
    Belgisch indoorkampioenschap 20162016-02-20500.25.55.94
    Scania Vlaanderen Trophy2008-05-12500.26.03.0
    Waals indoorkampioenschap 20142014-01-25500.26.06.57
    Baanwedstrijd Herentals 20172017-05-28500.27.03.69
    Indoorkampioenschap Wallonie 20172017-01-28500.27.37.07
    WK Masters 20152015-08-10500.28.12,74
    EK Indoor Masters indoor (m)2013-03-21300.14.37.87
    Baanwedstrijd Zundert2010-07-10300.14.40.22
    Baanwedstrijd Papendal2012-11-25300.16.03,9
    Waals Indoorkampioenschap 20182018-01-27300.27.34.04