Eric-Jan van Oorschot

Eric-Jan van Oorschot


Huidige leeftijd categorie: ?

Geslacht: Male

Land: The Netherlands

Eigen Website:


Eerste evenement: Int. wandelevenement 2008 on 31-05-2008

Laatste evenement: Kennedymars Waalwijk 2013 on 14-09-2013

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
201
808
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
NK 50km en anderen 20112011-10-022002.26.528,17
Wegwedstrijd 20112011-03-273003.43.458,04Prest
Int. wandelevenement 20082008-05-3180,46710.31.527,64

2019

    2013

    • Kennedymars Waalwijk 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 11.04.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,23 km/h.

    • Kennedymars Rijsbergen 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 11.57.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,69 km/h.

    2012

    • Kennedymars Waalwijk 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.54.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,34 km/h.

    • Kennedymars Melderslo 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 11.08.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,19 km/h.

    • Int. wandelevenement 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 80,463 kilometer en een tijd van 10.44.33, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,49 km/h. Bij deze jaarlijkse wedstrijd is de Kennedyvriend titel behaald.

    2011

    • NK 50km en anderen 2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 02.26.52, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,17 km/h.

    • Kennedymars Waalwijk 2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 11.42.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,84 km/h.

    • Wegwedstrijd 2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 30 kilometer en een tijd van 03.43.45, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,04 km/h.

    2010

    • Nacht van Loon op Zand 2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 109,75 kilometer en een tijd van 15.13.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,21 km/h.

    2009

    • Kennedymars Waalwijk 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.48.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,41 km/h.

    2008

    • Int. wandelevenement 2008

      Bij dit evenement, over een afstand van 80,467 kilometer en een tijd van 10.31.52, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,64 km/h. Bij deze jaarlijkse wedstrijd is de Kennedyvriend titel behaald.

    Nederlandse records
    AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
    Wandeltitels
    LogoTitel
    Kennedyvriend - Schiedam 2008
    Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
    EvenementDatumAfstandTijd
    Nacht van Loon op Zand 20102010-04-1711015.13.00
    Int. wandelevenement 20082008-05-318010.31.52
    Int. wandelevenement 20122012-05-268010.44.33
    Kennedymars Waalwijk 20092009-09-058010.48.00
    Kennedymars Waalwijk 20122012-09-088010.54.00
    Kennedymars Waalwijk 20132013-09-148011.04.00
    Kennedymars Melderslo 20122012-08-188011.08.00
    Kennedymars Waalwijk 20112011-09-108011.42.00
    Kennedymars Rijsbergen 20132013-06-148011.57.00
    Wegwedstrijd 20112011-03-273003.43.45
    NK 50km en anderen 20112011-10-022002.26.52