Erik Dikken

Erik Dikken


Huidige leeftijd categorie: ?

Geslacht: Male

Land: The Netherlands

Eigen Website:


Eerste evenement: Int. wandelevenement 2005 on 07-05-2005

Laatste evenement: Kennedymars Sittard 2014 on 19-04-2014

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
52
201
501
805
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
Winterserie RWV 8-1-20122012-01-08500.34.358,67
Winterserie deLAT 18 dec 20112011-12-182002.28.548,06prest
Wegwedstrijd Olland 20062006-03-125006.27.077,75Prest
Kennedymars Sittard 20142014-04-198011.42.006,84

2018

    2014

    • Kennedymars Sittard 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 11.42.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,84 km/h.

    2012

    • Int. wandelevenement 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 80,463 kilometer en een tijd van 11.57.55, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,72 km/h.

    • Kennedymars Sittard 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 13.31.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 5,92 km/h.

    • Baanwedstrijd Ciko 66

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.35.02,1, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,56 km/h.

    • Winterserie RWV 8-1-2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.34.35, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,67 km/h.

    2011

    • Winterserie deLAT 18 dec 2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 02.28.54, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,06 km/h.

    2009

    • Kennedymars Sittard 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 11.47.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,79 km/h.

    2006

    • Int. wandelevenement 2006

      Bij dit evenement, over een afstand van 141,154 kilometer en een tijd van 20.34.44 , is een gemiddelde snelheid behaald van 6,86 km/h.

    • Wegwedstrijd Olland 2006

      Bij dit evenement, over een afstand van 50 kilometer en een tijd van 06.27.07, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,75 km/h.

    2005

    • Int. wandelevenement 2005

      Bij dit evenement, over een afstand van 80,463 kilometer en een tijd van 11.19.48, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,1 km/h.

    Nederlandse records
    AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
    Wandeltitels
    LogoTitel
    Centurion - 2006
    Kennedyvriend - Weert 2005
    Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
    EvenementDatumAfstandTijd
    Int. wandelevenement 20062006-06-03141,15420.34.44 
    Int. wandelevenement 20052005-05-0780,46311.19.48
    Int. wandelevenement 20122012-05-2680,46311.57.55
    Kennedymars Sittard 20142014-04-198011.42.00
    Kennedymars Sittard 20092009-04-118011.47.00
    Kennedymars Sittard 20122012-04-078013.31.00
    Wegwedstrijd Olland 20062006-03-125006.27.07
    Winterserie deLAT 18 dec 20112011-12-182002.28.54
    Winterserie RWV 8-1-20122012-01-08500.34.35
    Baanwedstrijd Ciko 662012-03-10500.35.02,1