Frank Cox

Frank Cox


Huidige leeftijd categorie: ?

Geslacht:

Land:

Eigen Website:


Eerste evenement: Kennedymars Sittard 2010 on 03-04-2010

Laatste evenement: Kennedymars Sittard 2019 on 20-04-2019

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
807
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
Kennedymars Sittard 20102010-04-038010.50.107,38

2019

  • Kennedymars Sittard 2019

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 11.17.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,09 km/h.

2018

  • Kennedymars Sittard 2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 11.03.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,24 km/h.

2017

  • Kennedymars Sittard 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 11.17.30, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,08 km/h.

2016

  • Kennedymars Sittard 2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 11.52.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,74 km/h.

2015

  • Kennedymars Sittard 2015

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 11.35.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,91 km/h.

2011

  • Kennedymars Sittard 2011

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 11.20.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,06 km/h.

2010

  • Kennedymars Sittard 2010

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.50.10, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,38 km/h.

Nederlandse records
AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
Wandeltitels
LogoTitel
Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
EvenementDatumAfstandTijd
Kennedymars Sittard 20102010-04-038010.50.10
Kennedymars Sittard 20182018-03-318011.03.00
Kennedymars Sittard 20192019-04-208011.17.00
Kennedymars Sittard 20172017-04-158011.17.30
Kennedymars Sittard 20112011-04-238011.20.00
Kennedymars Sittard 20152015-04-048011.35.00
Kennedymars Sittard 20162016-03-268011.52.00