Frank van der Gulik

Frank van der Gulik


Huidige leeftijd categorie: M40

Geslacht: Male

Land: The Netherlands

Eigen Website:


Eerste evenement: NK 50km en anderen 2002 on 29-09-2002

Laatste evenement: Isle of Man 100 mile Walk 2018 on 18-08-2018

Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
Indoorwedstrijd 26 nov 20052005-11-26100.05.20.111.25
Masterwedstrijd2009-05-02300.15.29,511.63
Indoorwedstrijd 26 nov 20052005-11-26500.27.00.711.11
winterserie snelwandelen 5 februuari 2006 2006-02-051000.52.5211.35
Winterserie deLAT 18 dec 20112011-12-182001.50.5110.83prest
Winterserie deLAT 10 feb 20082008-02-103002.52.2710.44
Amsterdam-Hoorn 20102010-03-2742.19504.28.589.41
NK 50km en anderen 20142014-10-055005.05.329.82
Kennedymars Sittard 20082008-03-228008.31.249.39
Int. wandelevenement 20082008-05-3110011.23.138.78Honderdman
Int. wandelevenement 20152015-05-23160.93419.57.188.06

2018

  • Isle of Man 100 mile Walk 2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 160.934 kilometer en een tijd van 21.44.31, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.4 km/h.

  • Int. wandelevenement 2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 160.934 kilometer en een tijd van 20.53.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.71 km/h.

2017

  • St Edmunds 100 mile 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 160.934 kilometer en een tijd van 21.56.15, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.34 km/h.

  • Int. wandelevenement 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 160.934 kilometer en een tijd van 20.49.03, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.73 km/h.

  • Int. wandelevenement 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 183.047 kilometer en een tijd van 24.01.42, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.62 km/h.

  • Kennedymars Sittard 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 08.39.50, is een gemiddelde snelheid behaald van 9.23 km/h.

2016

  • Les 28 heures de Roubaix 2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 207.708 kilometer en een tijd van 28.00.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.42 km/h.

  • Redcar Blast 100EM 2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 160.934 kilometer en een tijd van 20.30.56, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.84 km/h.

  • Int. wandelevenement 2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 160.934 kilometer en een tijd van 20.46.52, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.74 km/h.

  • Int. wandelevenement 2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 181.605 kilometer en een tijd van 24.01.41, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.56 km/h.

  • Kennedymars Sittard 2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 08.46.19, is een gemiddelde snelheid behaald van 9.12 km/h.

2015

  • NK 50km en anderen 2015

    Bij dit evenement, over een afstand van 50 kilometer en een tijd van 05.21.02, is een gemiddelde snelheid behaald van 9.34 km/h.

  • Les 28 heures de Roubaix 2015

    Bij dit evenement, over een afstand van 211.087 kilometer en een tijd van 28.00.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.54 km/h.

  • Isle of Man 100 mile Walk 2015

    Bij dit evenement, over een afstand van 160.934 kilometer en een tijd van 22.18.15, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.22 km/h.

  • Int. wandelevenement 2015

    Bij dit evenement, over een afstand van 160.934 kilometer en een tijd van 19.57.18, is een gemiddelde snelheid behaald van 8.06 km/h.

2014

  • NK 50km en anderen 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 50 kilometer en een tijd van 05.05.32, is een gemiddelde snelheid behaald van 9.82 km/h.

  • Southend AC 100 miles

    Bij dit evenement, over een afstand van 160.934 kilometer en een tijd van 21.27.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.5 km/h.

  • Int. wandelevenement 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 160.934 kilometer en een tijd van 21.32.42, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.47 km/h.

  • Kennedymars Sittard 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 08.41.38, is een gemiddelde snelheid behaald van 9.2 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 16.203 kilometer en een tijd van 01.50.48, is een gemiddelde snelheid behaald van 8.77 km/h.

  • Les 8 Heures de Charly 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 70.6 kilometer en een tijd van 07.57.14, is een gemiddelde snelheid behaald van 8.88 km/h.

2013

  • Winterserie RWV 1-12-2013

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.52.57, is een gemiddelde snelheid behaald van 11.33 km/h.

  • Winterserie RWV17-11-2013

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.53.09, is een gemiddelde snelheid behaald van 11.29 km/h.

  • Winterserie RWV 3-11-2013

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.53.35, is een gemiddelde snelheid behaald van 11.2 km/h.

  • NK 50km en anderen 2013

    Bij dit evenement, over een afstand van 50 kilometer en een tijd van 05.10.59, is een gemiddelde snelheid behaald van 9.65 km/h.

  • Jubileumwedstrijd LAT 75 jaar

    Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.16.02,79, is een gemiddelde snelheid behaald van 11.23 km/h.

  • Tower Insurance Isle of Man Open 100 mile Walk

    Bij dit evenement, over een afstand van 160.934 kilometer en een tijd van 22.11.26, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.25 km/h.

  • Int. wandelevenement 2013

    Bij dit evenement, over een afstand van 160.934 kilometer en een tijd van 20.22.07, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.9 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2013

    Bij dit evenement, over een afstand van 133.65 kilometer en een tijd van 15.10.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 8.81 km/h.

  • Kennedymars Sittard 2013

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 09.41.40, is een gemiddelde snelheid behaald van 8.25 km/h.

2012

  • NK 50km en anderen 2012

    Bij dit evenement, over een afstand van 50 kilometer en een tijd van 05.10.32, is een gemiddelde snelheid behaald van 9.66 km/h.

  • Colchester 100EM 2012

    Bij dit evenement, over een afstand van 160.934 kilometer en een tijd van 21.37.44, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.44 km/h.

  • NK 20 km baan 2012

    Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 01.52.48.1, is een gemiddelde snelheid behaald van 10.64 km/h.

  • Int. wandelevenement 2012

    Bij dit evenement, over een afstand van 160.934 kilometer en een tijd van 20.35.37, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.81 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2012

    Bij dit evenement, over een afstand van 129.4 kilometer en een tijd van 15.10.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 8.53 km/h.

  • Kennedymars Sittard 2012

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 09.12.35, is een gemiddelde snelheid behaald van 8.69 km/h.

  • Wegwedstrijd-Prestatietocht 2012

    Bij dit evenement, over een afstand van 50 kilometer en een tijd van 05.13.57, is een gemiddelde snelheid behaald van 9.56 km/h.

  • Winterserie deLAT 22 feb 2012

    Bij dit evenement, over een afstand van 30 kilometer en een tijd van 02.55.40, is een gemiddelde snelheid behaald van 10.25 km/h.

  • Winterserie deLAT 22 jan 2012

    Bij dit evenement, over een afstand van 25 kilometer en een tijd van 02.19.36, is een gemiddelde snelheid behaald van 10.74 km/h.

2011

  • Winterserie deLAT 18 dec 2011

    Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 01.50.51, is een gemiddelde snelheid behaald van 10.83 km/h.

Nederlandse records
AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
Wandeltitels
LogoTitel
Centurion - 2005
Continental Centurion - 3-jun-2006
Honderdman - 2008
Centurion U.S.A. - 2007
Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
EvenementDatumAfstandTijd
Les 28 heures de Roubaix 20152015-09-19211.08728.00.00
Les 28 heures de Roubaix 20162016-09-17207.70828.00.00
Les 28 heures de Roubaix 20102010-09-18204.73528.02.07
Int. wandelevenement 20172017-06-03183.04724.01.42
Int. wandelevenement 20162016-05-14181.60524.01.41
Int. wandelevenement 20152015-05-23160.93419.57.18
Int. wandelevenement 20132013-05-18160.93420.22.07
Redcar Blast 100EM 20162016-08-05160.93420.30.56
Int. wandelevenement 20122012-05-26160.93420.35.37
Int. wandelevenement 20162016-05-14160.93420.46.52
Int. wandelevenement 20172017-06-03160.93420.49.03
Int. wandelevenement 20182018-05-19160.93420.53.00
Int. wandelevenement 20092009-05-23160.93420.53.37
Colchester 100EM 20102010-08-08160.93421.11.41
Southend AC 100 miles2014-08-02160.93421.27.00
Int. wandelevenement 20142014-06-07160.93421.32.42
Colchester 100EM 20122012-09-23160.93421.37.44
Isle of Man 100 mile Walk 20182018-08-18160.93421.44.31
Int. wandelevenement 20062006-06-03160.93421.53.33 
St Edmunds 100 mile 20172017-08-05160.93421.56.15
Tower Insurance Isle of Man Open 100 mile Walk2013-08-03160.93422.11.26
Isle of Man 100 mile Walk 20152015-08-16160.93422.18.15
Rowley Mile Racecourse, Newmarket2009-07-11160.93422.40.45
Lingfield 100 miles 20112011-07-03160.92822.40.19
Nacht van Loon op Zand 20132013-04-20133.6515.10.00
Nacht van Loon op Zand 20092009-04-18130.2515.05.00
Nacht van Loon op Zand 20122012-04-23129.415.10.00
Int. wandelevenement 20082008-05-3110011.23.13
Int. wandelevenement 20072007-05-1910013.01.47
Int. wandelevenement 20042004-05-2910016.28.45
Int. wandelevenement 20102010-05-2286.3510.31.03
Kennedymars Sittard 20082008-03-228008.31.24
Kennedymars Sittard 20172017-04-158008.39.50
Kennedymars Sittard 20142014-04-198008.41.38
Kennedymars Sittard 20162016-03-268008.46.19
Kennedymars Sittard 20072007-04-078008.57.49
Kennedymars Sittard 20122012-04-078009.12.35
Kennedymars Sittard 20112011-04-238009.26.30
Kennedymars Sittard 20062006-04-158009.32.00
Kennedymars Sittard 20052005-04-268009.35.14
Kennedymars Sittard 20102010-04-038009.37.16
Kennedymars Sittard 20132013-03-308009.41.40
Kennedymars Sittard 20042004-04-108010.33.30
Les 8 Heures de Charly 20142014-02-1670.607.57.14
NK 50km en anderen 20142014-10-055005.05.32
Wegwedstrijd Olland 20082008-03-095005.06.47
NK 50km en anderen 20082008-10-195005.07.24
NK 50km en anderen 20092009-10-045005.09.42
NK 50km en anderen 20122012-10-075005.10.32
NK 50km en anderen 20132013-10-065005.10.59
Wegwedstrijd-Prestatietocht 20102010-03-145005.12.28
Wegwedstrijd-Prestatietocht 20122012-03-255005.13.57
Wegwedstrijd Olland 20062006-03-125005.17.29
Recordwedstrijden 20082008-09-145005.21.00,0
NK 50km en anderen 20152015-10-045005.21.02
NK 50km en anderen 20102010-10-035005.21.25
Wegwedstrijd Olland 20072007-03-115005.23.45
Wegwedstrijd 20042004-03-145005.24.19
Wegwedstrijd Olland 20052005-03-135005.29.28
NK 50km en anderen 20042004-10-035005.31.54
NK 50km en anderen 20062006-10-015005.36.32
NK 50km en anderen 20022002-09-295005.40.26
NK 50km en anderen 20052005-10-025005.42.06
Int. wandelevenement 20112011-06-0447.62406.09.00
Amsterdam-Hoorn 20102010-03-2742.19504.28.58
Amsterdam-Hoorn 20082008-03-2942.19504.39.12
NK 50km en anderen 20072007-10-073503.43.22
Winterserie deLAT 10 feb 20082008-02-103002.52.27
Winterserie deLAT 22 feb 20122012-02-223002.55.40
Recordwedstrijden 20102010-09-113002.58.37,7
Recordwedstrijden 20092009-09-123003.00.43.0
Winterserie deLAT 8 feb 20092009-02-083003.04.34
Recordwedstrijden 20112011-09-023003.10.37
Winterserie deLAT 22 jan 20122012-01-222502.19.36
Winterserie deLAT 27 jan 20082008-01-272502.19.40
Winterserie deLAT 25 jan 20092009-01-252502.23.59
NK 50km en anderen 20112011-10-022502.33.50
NK 50km en anderen 20032003-10-052502.40.28
Recordwedstrijden 20092009-09-1220.00301.59.59.7
Winterserie deLAT 18 dec 20112011-12-182001.50.51
Winterserie deLAT 21 dec 20082008-12-212001.51.08
Winterserie deLAT 22 dec 20072007-12-222001.51.21
NK 20 km baan 20122012-08-262001.52.48.1
NK 20 km baan 20112011-08-282001.54.41,30
NK 20 km baan 20072007-08-262001.54.56
NK 20 km baan 20042004-08-292001.55.14,00
NK 20 km baan 20082008-08-312001.58.24
NK 20 km baan 20052005-08-272001.58.27
NK 20 km baan 20032003-08-232001.59.31
Nacht van Loon op Zand 20142014-04-0616.20301.50.48
winterserie snelwandelen 5 februuari 2006 2006-02-051000.52.52
Winterserie RWV 1-12-20132013-12-011000.52.57
Winterserie RWV17-11-20132013-11-171000.53.09
Winterserie RWV 3-11-20132013-11-031000.53.35
Winterserie RWV 2-11-20082008-11-021000.54.00
winterserie snelwandelen 6 februari 2005 2005-02-061000.54.17
Winterserie RWV 2-12-20072007-12-021000.54.25
Winterserie RWV 7-12-20082008-12-071000.55.30
Winterserie deLAT 23 jan 20112011-01-231000.56.12
Winterserie RWV 16-11-20082008-11-161001.00.16
Winterserie RWV 4-11-20072007-11-041001.06.21
Indoorwedstrijd 26 nov 20052005-11-26500.27.00.7
Masterwedstrijd2009-05-02500.27.06,0
Masterwedstrijd2009-05-02300.15.29,5
Jubileumwedstrijd LAT 75 jaar2013-08-31300.16.02,79
Indoorwedstrijd 26 nov 20052005-11-26300.16.56.7
Indoorwedstrijd 26 nov 20052005-11-26100.05.20.1