Geert Bogie

Geert Bogie


Huidige leeftijd categorie: ?

Geslacht:

Land:

Eigen Website:


Eerste evenement: Kennedymars Sittard 1985 on 06-04-1985

Laatste evenement: Kennedymars Sittard 2019 on 20-04-2019

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
8016
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
Kennedymars Sittard 20052005-04-268008.34.219,33

2019

  • Kennedymars Sittard 2019

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 09.26.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,48 km/h.

2018

  • Kennedymars Sittard 2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 09.44.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,22 km/h.

2017

  • Kennedymars Sittard 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 09.51.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,12 km/h.

2016

  • Kennedymars Sittard 2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 11.22.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,04 km/h.

2015

  • Kennedymars Sittard 2015

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 08.53.17, is een gemiddelde snelheid behaald van 9 km/h.

2014

  • Kennedymars Sittard 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 09.21.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,56 km/h.

2013

  • Kennedymars Sittard 2013

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.19.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,75 km/h.

2012

  • Kennedymars Sittard 2012

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 08.43.21, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,17 km/h.

2011

  • Kennedymars Sittard 2011

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 09.07.09, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,77 km/h.

2009

  • Kennedymars Sittard 2009

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 08.46.09, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,12 km/h.

2008

  • Kennedymars Sittard 2008

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 08.39.44, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,24 km/h.

2007

  • Kennedymars Sittard 2007

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 08.47.50, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,09 km/h.

2005

  • Kennedymars Sittard 2005

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 08.34.21, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,33 km/h.

2004

  • Kennedymars Sittard 2004

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 08.54.25, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,98 km/h.

2003

  • Kennedymars Sittard 2003

    Bij dit evenement, over een afstand van 80,463 kilometer en een tijd van 08.55.27, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,02 km/h.

1985

  • Kennedymars Sittard 1985

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 09.25.45, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,48 km/h.

Nederlandse records
AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
Wandeltitels
LogoTitel
Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
EvenementDatumAfstandTijd
Kennedymars Sittard 20052005-04-268008.34.21
Kennedymars Sittard 20082008-03-228008.39.44
Kennedymars Sittard 20122012-04-078008.43.21
Kennedymars Sittard 20092009-04-118008.46.09
Kennedymars Sittard 20072007-04-078008.47.50
Kennedymars Sittard 20032003-04-198008.55.27
Kennedymars Sittard 20152015-04-048008.53.17
Kennedymars Sittard 20042004-04-108008.54.25
Kennedymars Sittard 20112011-04-238009.07.09
Kennedymars Sittard 20142014-04-198009.21.00
Kennedymars Sittard 19851985-04-068009.25.45
Kennedymars Sittard 20192019-04-208009.26.00
Kennedymars Sittard 20182018-03-318009.44.00
Kennedymars Sittard 20172017-04-158009.51.00
Kennedymars Sittard 20132013-03-308010.19.00
Kennedymars Sittard 20162016-03-268011.22.00