Ger Lemmens

Ger Lemmens


Huidige leeftijd categorie: M55

Geslacht: Male

Land: The Netherlands

Eigen Website:


Eerste evenement: Kennedymars Sittard 2013 on 30-03-2013

Laatste evenement: Kennedymars Sittard 2018 on 31-03-2018

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
806
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
Kennedymars Sittard 20182018-03-318009.38.008,3

2019

    2018

    • Kennedymars Sittard 2018

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 09.38.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,3 km/h.

    2017

    • Kennedymars Sittard 2017

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 09.41.30, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,25 km/h.

    2016

    • Kennedymars Sittard 2016

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 09.54.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,08 km/h.

    2015

    • Kennedymars Sittard 2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.08.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,89 km/h.

    2014

    • Kennedymars Sittard 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.05.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,93 km/h.

    2013

    • Kennedymars Sittard 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.35.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,56 km/h.

    Nederlandse records
    AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
    Wandeltitels
    LogoTitel
    Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
    EvenementDatumAfstandTijd
    Kennedymars Sittard 20182018-03-318009.38.00
    Kennedymars Sittard 20172017-04-158009.41.30
    Kennedymars Sittard 20162016-03-268009.54.00
    Kennedymars Sittard 20142014-04-198010.05.00
    Kennedymars Sittard 20152015-04-048010.08.00
    Kennedymars Sittard 20132013-03-308010.35.00