Harrie Wijtsema

Harrie Wijtsema


Huidige leeftijd categorie: ?

Geslacht:

Land:

Eigen Website:


Eerste evenement: Int. wandelevenement 2011 on 04-06-2011

Laatste evenement: Kennedymars Sittard 2015 on 04-04-2015

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
808
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
Int. wandelevenement 20132013-05-1880,46711.14.457,16

2019

    2015

    • Kennedymars Sittard 2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 11.13.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,13 km/h.

    2014

    • Int. wandelevenement 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 80,467 kilometer en een tijd van 11.45.02, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,85 km/h. Bij deze jaarlijkse wedstrijd is de Kennedyvriend titel behaald.

    • Kennedymars Sittard 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 11.36.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,9 km/h.

    • Nacht van Loon op Zand 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 11.53.59, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,72 km/h.

    2013

    • Int. wandelevenement 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 80,467 kilometer en een tijd van 11.14.45, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,16 km/h. Bij deze jaarlijkse wedstrijd is de Kennedyvriend titel behaald.

    • Nacht van Loon op Zand 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 79,9 kilometer en een tijd van 11.28.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,97 km/h.

    2012

    • Int. wandelevenement 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 80,463 kilometer en een tijd van 11.44.53, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,85 km/h. Bij deze jaarlijkse wedstrijd is de Kennedyvriend titel behaald.

    2011

    • Int. wandelevenement 2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 80,467 kilometer en een tijd van 13.15.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,07 km/h. Bij deze jaarlijkse wedstrijd is de Kennedyvriend titel behaald.

    Nederlandse records
    AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
    Wandeltitels
    LogoTitel
    Kennedyvriend - Schiedam 2012
    Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
    EvenementDatumAfstandTijd
    Int. wandelevenement 20132013-05-188011.14.45
    Kennedymars Sittard 20152015-04-048011.13.00
    Nacht van Loon op Zand 20132013-04-208011.28.00
    Kennedymars Sittard 20142014-04-198011.36.00
    Int. wandelevenement 20122012-05-268011.44.53
    Int. wandelevenement 20142014-06-078011.45.02
    Nacht van Loon op Zand 20142014-04-068011.53.59
    Int. wandelevenement 20112011-06-048013.15.00