Henk Plasman

Henk Plasman


Huidige leeftijd categorie: ?

Geslacht: Male

Land: The Netherlands

Eigen Website:


Eerste evenement: Kennedymars Sittard 1988 on 02-04-1988

Laatste evenement: Sprintdriekamp 2018 on 22-09-2018

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
32
53
104
201
502
804
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
Sprintdriekamp 20182018-09-22100.05.25,1311,08
Avondwedstrijd Drunen 20082008-06-24300.15.53,2311,33
NK Veteranen 11 juni 2000 2000-06-11500.24.13,3212,39
Winterserie RWV 4-2-20072007-02-041000.49.4912,04
NK 50km en anderen 20032003-10-052002.02.109,82
Baanwedstrijd 14 jun 19981998-06-145004.19.44.411,55NR
Kennedymars Sittard 19921992-04-188008.07.309,85

2018

  • Sprintdriekamp 2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 1,5 kilometer en een tijd van 00.08.30,74, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,59 km/h.

  • Sprintdriekamp 2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 1 kilometer en een tijd van 00.05.25,13, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,08 km/h.

  • Sprintdriekamp 2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.17.24,47, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,34 km/h.

2008

  • NK 50km en anderen 2008

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.01.35, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,74 km/h.

  • Drieluik Vlaardingen

    Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.27.40,4, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,84 km/h.

  • Avondwedstrijd Drunen 2008

    Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.15.53,23, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,33 km/h.

  • Winterserie RWV 6-1-2008

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.59.03, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,16 km/h.

2007

  • NK Masters 2007

    Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.24.44,62, is een gemiddelde snelheid behaald van 12,13 km/h.

  • Winterserie RWV 4-2-2007

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.49.49, is een gemiddelde snelheid behaald van 12,04 km/h.

2006

  • NK 50km en anderen 2006

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.56.17, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,66 km/h.

2003

  • NK 50km en anderen 2003

    Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 02.02.10, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,82 km/h.

2001

  • NK 50km en anderen 2001

    Bij dit evenement, over een afstand van 50 kilometer en een tijd van 05.37.01, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,9 km/h.

2000

  • NK Veteranen 11 juni 2000

    Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.24.13,32, is een gemiddelde snelheid behaald van 12,39 km/h.

1998

  • Baanwedstrijd 14 jun 1998

    Bij dit evenement, over een afstand van 50 kilometer en een tijd van 04.19.44.4, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,55 km/h. Erg bijzonder was de recordtijd die was goed voor een Nederlands record.

1992

  • Kennedymars Sittard 1992

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 08.07.30, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,85 km/h.

1991

  • Kennedymars Sittard 1991

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 08.27.29, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,46 km/h.

1990

  • Kennedymars Sittard 1990

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 08.27.16, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,46 km/h.

1988

  • Kennedymars Sittard 1988

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 09.34.32, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,35 km/h.

Nederlandse records
AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
10M35Baan00:45.08,613,291997-03-16
10M35weg00:44.2713,51997-02-02
20M40Baan01.34.3612,681997-07-05
24,578M35Baan02:00:0012,291995-06-24
24,852M40Baan02:00:0012,431998-08-01
30M35weg02.24.1912,471997-03-09
50M35weg04.11.3711,921997-04-19
50M40Baan04.19.44.411,551998-06-14
50M40weg04.18.1111,621998-04-25
Wandeltitels
LogoTitel
Kennedyvriend - 1984
Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
EvenementDatumAfstandTijd
Kennedymars Sittard 19921992-04-188008.07.30
Kennedymars Sittard 19901990-04-148008.27.16
Kennedymars Sittard 19911991-03-308008.27.29
Kennedymars Sittard 19881988-04-028009.34.32
Baanwedstrijd 14 jun 19981998-06-145004.19.44.4
NK 50km en anderen 20012001-10-145005.37.01
NK 50km en anderen 20032003-10-052002.02.10
Winterserie RWV 4-2-20072007-02-041000.49.49
NK 50km en anderen 20062006-10-011000.56.17
Winterserie RWV 6-1-20082008-01-061000.59.03
NK 50km en anderen 20082008-10-191001.01.35
NK Veteranen 11 juni 2000 2000-06-11500.24.13,32
NK Masters 20072007-06-02500.24.44,62
Drieluik Vlaardingen2008-06-29500.27.40,4
Avondwedstrijd Drunen 20082008-06-24300.15.53,23
Sprintdriekamp 20182018-09-22300.17.24,47
Sprintdriekamp 20182018-09-221,500.08.30,74
Sprintdriekamp 20182018-09-22100.05.25,13