Henny Slootmakers

Henny Slootmakers


Huidige leeftijd categorie: ?

Geslacht:

Land:

Eigen Website:


Eerste evenement: Kennedymars Sittard 1996 on 06-04-1996

Laatste evenement: Kennedymars Sittard 2015 on 04-04-2015

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
808
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
Kennedymars Sittard 20032003-04-1980,46308.55.459,01

2019

    2015

    • Kennedymars Sittard 2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 09.56.11, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,05 km/h.

    2013

    • Kennedymars Sittard 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.15.37, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,8 km/h.

    2005

    • Kennedymars Sittard 2005

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 09.29.20, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,43 km/h.

    2004

    • Kennedymars Sittard 2004

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 09.21.02, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,56 km/h.

    2003

    • Kennedymars Sittard 2003

      Bij dit evenement, over een afstand van 80,463 kilometer en een tijd van 08.55.45, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,01 km/h.

    1999

    • Kennedymars Sittard 1999

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 09.14.21, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,66 km/h.

    1998

    • Kennedymars Sittard 1998

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 09.17.08, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,62 km/h.

    1996

    • Kennedymars Sittard 1996

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 09.34.15, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,36 km/h.

    Nederlandse records
    AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
    Wandeltitels
    LogoTitel
    Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
    EvenementDatumAfstandTijd
    Kennedymars Sittard 20032003-04-198008.55.45
    Kennedymars Sittard 19991999-04-038009.14.21
    Kennedymars Sittard 19981998-04-118009.17.08
    Kennedymars Sittard 20042004-04-108009.21.02
    Kennedymars Sittard 20052005-04-268009.29.20
    Kennedymars Sittard 19961996-04-068009.34.15
    Kennedymars Sittard 20152015-04-048009.56.11
    Kennedymars Sittard 20132013-03-308010.15.37