Jantinus Meints

Jantinus Meints


Huidige leeftijd categorie: M60

Geslacht: Male

Land: The Netherlands

Eigen Website:


Eerste evenement: Int. wandelevenement 2010 on 22-05-2010

Laatste evenement: Coburg 24hr Carnival - 2018 on 21-04-2018

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
804
1615
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
Kennedymars Sittard 20162016-03-268009.32.298,38
Int. wandelevenement 20162016-05-14160,93420.28.127,86

2019

    2018

    • Coburg 24hr Carnival - 2018

      Bij dit evenement, over een afstand van 160,932 kilometer en een tijd van 22.25.34 , is een gemiddelde snelheid behaald van 7,18 km/h.

    2017

    • Int. wandelevenement 2017

      Bij dit evenement, over een afstand van 93,342 kilometer en een tijd van 12.24.18, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,52 km/h.

    2016

    • Int. wandelevenement 2016

      Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 20.28.12, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,86 km/h.

    • Kennedymars Sittard 2016

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 09.32.29, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,38 km/h.

    2015

    • Int. wandelevenement 2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 110,574 kilometer en een tijd van 13.58.19, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,91 km/h.

    • Nacht van Loon op Zand 2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 114,212 kilometer en een tijd van 15.10.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,53 km/h.

    2014

    • Omloop Goeree 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 107,8 kilometer en een tijd van 16.34.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,51 km/h.

    • Int. wandelevenement 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 168,866 kilometer en een tijd van 22.36.11, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,47 km/h.

    • Int. wandelevenement 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 21.16.34, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,56 km/h.

    • Nacht van Loon op Zand 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 09.59.28, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,01 km/h.

    • Nacht van Loon op Zand 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 107,343 kilometer en een tijd van 13.56.44, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,7 km/h.

    2013

    • Omloop Goeree 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 107,8 kilometer en een tijd van 15.41.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,87 km/h.

    • Int. wandelevenement 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 110,574 kilometer en een tijd van 14.10.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,81 km/h.

    2012

    • Colchester 100EM 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 21.08.23, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,61 km/h.

    • Omloop Goeree 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 106,6 kilometer en een tijd van 16.25.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,49 km/h.

    • Int. wandelevenement 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 21.50.33, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,37 km/h.

    • Nacht van Loon op Zand 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 105,4 kilometer en een tijd van 15.00.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,03 km/h.

    • Kennedymars Sittard 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.10.50 , is een gemiddelde snelheid behaald van 7,86 km/h.

    2011

    • Int. wandelevenement 2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 162,88 kilometer en een tijd van 23.38.11, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,89 km/h.

    • Nacht van Loon op Zand 2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 112,4 kilometer en een tijd van 15.02.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,48 km/h.

    2010

    • Int. wandelevenement 2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 80,463 kilometer en een tijd van 10.42.41, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,51 km/h.

    Nederlandse records
    AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
    Wandeltitels
    LogoTitel
    Centurion - 2012
    Continental Centurion - 4-jun-2011
    Centurion U.S.A. - 2015
    Australian Centurion - 2018
    Kennedyvriend - Schiedam 2010
    Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
    EvenementDatumAfstandTijd
    Int. wandelevenement 20142014-06-0716922.36.11
    Int. wandelevenement 20112011-06-0416323.38.11
    Int. wandelevenement 20162016-05-1416120.28.12
    Colchester 100EM 20122012-09-2316121.08.23
    Int. wandelevenement 20142014-06-0716121.16.34
    Int. wandelevenement 20122012-05-2616121.50.33
    Coburg 24hr Carnival - 20182018-04-2116122.25.34
    Nacht van Loon op Zand 20152015-04-1811415.10.00
    Nacht van Loon op Zand 20112011-04-1611215.02.00
    Int. wandelevenement 20152015-05-2311113.58.19
    Int. wandelevenement 20132013-05-1811114.10.00
    Omloop Goeree 20132013-08-3010815.41.00
    Omloop Goeree 20142014-08-2210816.34.00
    Nacht van Loon op Zand 20142014-04-0610713.56.44
    Omloop Goeree 20122012-08-2510716.25.00
    Nacht van Loon op Zand 20122012-04-2310515.00.00
    Int. wandelevenement 20172017-06-039312.24.18
    Kennedymars Sittard 20162016-03-268009.32.29
    Nacht van Loon op Zand 20142014-04-068009.59.28
    Kennedymars Sittard 20122012-04-078010.10.50
    Int. wandelevenement 20102010-05-228010.42.41