Jantinus Meints

Jantinus Meints


Huidige leeftijd categorie: M60

Geslacht: Male

Land: The Netherlands

Eigen Website:


Eerste evenement: Int. wandelevenement 2010 on 22-05-2010

Laatste evenement: Int. wandelevenement 2019 on 08-06-2019

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
804
1615
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
Kennedymars Sittard 20162016-03-268009.32.298,38
Int. wandelevenement 20162016-05-14160,93420.28.127,86

2019

  • Int. wandelevenement 2019

    Bij dit evenement, over een afstand van 61,155 kilometer en een tijd van 07.50.35, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,8 km/h.

2018

  • Coburg 24hr Carnival - 2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 160,932 kilometer en een tijd van 22.25.34 , is een gemiddelde snelheid behaald van 7,18 km/h.

2017

  • Int. wandelevenement 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 93,342 kilometer en een tijd van 12.24.18, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,52 km/h.

2016

  • Int. wandelevenement 2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 20.28.12, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,86 km/h.

  • Kennedymars Sittard 2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 09.32.29, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,38 km/h.

2015

  • Int. wandelevenement 2015

    Bij dit evenement, over een afstand van 110,574 kilometer en een tijd van 13.58.19, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,91 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2015

    Bij dit evenement, over een afstand van 114,212 kilometer en een tijd van 15.10.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,53 km/h.

2014

  • Omloop Goeree 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 107,8 kilometer en een tijd van 16.34.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,51 km/h.

  • Int. wandelevenement 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 168,866 kilometer en een tijd van 22.36.11, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,47 km/h.

  • Int. wandelevenement 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 21.16.34, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,56 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 09.59.28, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,01 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 107,343 kilometer en een tijd van 13.56.44, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,7 km/h.

2013

  • Omloop Goeree 2013

    Bij dit evenement, over een afstand van 107,8 kilometer en een tijd van 15.41.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,87 km/h.

  • Int. wandelevenement 2013

    Bij dit evenement, over een afstand van 110,574 kilometer en een tijd van 14.10.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,81 km/h.

2012

  • Colchester 100EM 2012

    Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 21.08.23, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,61 km/h.

  • Omloop Goeree 2012

    Bij dit evenement, over een afstand van 106,6 kilometer en een tijd van 16.25.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,49 km/h.

  • Int. wandelevenement 2012

    Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 21.50.33, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,37 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2012

    Bij dit evenement, over een afstand van 105,4 kilometer en een tijd van 15.00.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,03 km/h.

  • Kennedymars Sittard 2012

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.10.50 , is een gemiddelde snelheid behaald van 7,86 km/h.

2011

  • Int. wandelevenement 2011

    Bij dit evenement, over een afstand van 162,88 kilometer en een tijd van 23.38.11, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,89 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2011

    Bij dit evenement, over een afstand van 112,4 kilometer en een tijd van 15.02.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,48 km/h.

2010

  • Int. wandelevenement 2010

    Bij dit evenement, over een afstand van 80,463 kilometer en een tijd van 10.42.41, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,51 km/h. Bij deze jaarlijkse wedstrijd is de Kennedyvriend titel behaald.

Nederlandse records
AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
Wandeltitels
LogoTitel
Centurion - 2012
Continental Centurion - 4-jun-2011
Centurion U.S.A. - 2015
Australian Centurion - 2018
Kennedyvriend - Schiedam 2010
African Centurion - 2018
Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
EvenementDatumAfstandTijd
Int. wandelevenement 20142014-06-0716922.36.11
Int. wandelevenement 20112011-06-0416323.38.11
Int. wandelevenement 20162016-05-1416120.28.12
Colchester 100EM 20122012-09-2316121.08.23
Int. wandelevenement 20142014-06-0716121.16.34
Int. wandelevenement 20122012-05-2616121.50.33
Coburg 24hr Carnival - 20182018-04-2116122.25.34
Nacht van Loon op Zand 20152015-04-1811415.10.00
Nacht van Loon op Zand 20112011-04-1611215.02.00
Int. wandelevenement 20152015-05-2311113.58.19
Int. wandelevenement 20132013-05-1811114.10.00
Omloop Goeree 20132013-08-3010815.41.00
Omloop Goeree 20142014-08-2210816.34.00
Nacht van Loon op Zand 20142014-04-0610713.56.44
Omloop Goeree 20122012-08-2510716.25.00
Nacht van Loon op Zand 20122012-04-2310515.00.00
Int. wandelevenement 20172017-06-039312.24.18
Kennedymars Sittard 20162016-03-268009.32.29
Nacht van Loon op Zand 20142014-04-068009.59.28
Kennedymars Sittard 20122012-04-078010.10.50
Int. wandelevenement 20102010-05-228010.42.41
Int. wandelevenement 20192019-06-086107.50.35