Jimmy Millard

Jimmy Millard


Huidige leeftijd categorie: M60

Geslacht: Male

Land:

Eigen Website:


Eerste evenement: Int. wandelevenement 2011 on 04-06-2011

Laatste evenement: Nacht van Loon op Zand 2018 on 21-04-2018

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
808
1612
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
Kennedymars Sittard 20162016-03-268009.28.498,44
Redcar Blast 100EM 20162016-08-05160,93421.02.257,65

2018

  • Nacht van Loon op Zand 2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 80,41 kilometer en een tijd van 13.34.38, is een gemiddelde snelheid behaald van 5,92 km/h.

2017

  • NK 50km en anderen 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 24,908 kilometer en een tijd van 02.54.42, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,55 km/h.

2016

  • Redcar Blast 100EM 2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 21.02.25, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,65 km/h.

  • Kennedymars Sittard 2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 09.28.49, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,44 km/h.

2015

  • Kennedymars Sittard 2015

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 09.41.17, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,26 km/h.

2014

  • Int. wandelevenement 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 32,875 kilometer en een tijd van 03.52.50, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,47 km/h.

  • Kennedymars Sittard 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 09.55.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,07 km/h.

2013

  • Int. wandelevenement 2013

    Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 21.33.26, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,47 km/h.

  • Kennedymars Sittard 2013

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.24.02, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,69 km/h.

2012

  • Omloop Goeree 2012

    Bij dit evenement, over een afstand van 106,6 kilometer en een tijd van 16.15.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,56 km/h.

  • Kennedymars Sittard 2012

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.18.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,77 km/h.

2011

  • Kennedymars Waalwijk 2011

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 11.12.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,14 km/h.

  • Int. wandelevenement 2011

    Bij dit evenement, over een afstand van 80,467 kilometer en een tijd van 11.17.31, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,13 km/h.

Nederlandse records
AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
Wandeltitels
LogoTitel
Centurion - 2016
Continental Centurion - 18-mei-2013
Kennedyvriend - Weert 2011
Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
EvenementDatumAfstandTijd
Redcar Blast 100EM 20162016-08-05160,93421.02.25
Int. wandelevenement 20132013-05-18160,93421.33.26
Omloop Goeree 20122012-08-25106,616.15.00
Int. wandelevenement 20112011-06-0480,46711.17.31
Nacht van Loon op Zand 20182018-04-2180,4113.34.38
Kennedymars Sittard 20162016-03-268009.28.49
Kennedymars Sittard 20152015-04-048009.41.17
Kennedymars Sittard 20142014-04-198009.55.00
Kennedymars Sittard 20122012-04-078010.18.00
Kennedymars Sittard 20132013-03-308010.24.02
Kennedymars Waalwijk 20112011-09-108011.12.00
Int. wandelevenement 20142014-06-0732,87503.52.50
NK 50km en anderen 20172017-10-0124,90802.54.42