Johan Munnecom

Johan Munnecom


Huidige leeftijd categorie: ?

Geslacht:

Land:

Eigen Website:


Eerste evenement: Kennedymars Sittard 2003 on 19-04-2003

Laatste evenement: Kennedymars Sittard 2018 on 31-03-2018

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
8016
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
Kennedymars Sittard 20082008-03-228009.47.258,17

2018

  • Kennedymars Sittard 2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.56.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,32 km/h.

2017

  • Kennedymars Sittard 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.58.58, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,28 km/h.

2016

  • Kennedymars Sittard 2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 11.05.45, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,21 km/h.

2015

  • Kennedymars Sittard 2015

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.53.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,35 km/h.

2014

  • Kennedymars Sittard 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.32.35, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,59 km/h.

2013

  • Kennedymars Sittard 2013

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.33.25, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,58 km/h.

2012

  • Kennedymars Sittard 2012

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.25.17 , is een gemiddelde snelheid behaald van 7,68 km/h.

2011

  • Kennedymars Sittard 2011

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.00.48, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,99 km/h.

2010

  • Kennedymars Sittard 2010

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.03.54, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,95 km/h.

2009

  • Kennedymars Sittard 2009

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 09.55.55, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,05 km/h.

2008

  • Kennedymars Sittard 2008

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 09.47.25, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,17 km/h.

2007

  • Kennedymars Sittard 2007

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.17.42, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,77 km/h.

2006

  • Kennedymars Sittard 2006

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 09.56.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,05 km/h.

2005

  • Kennedymars Sittard 2005

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.26,34, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,66 km/h.

2004

  • Kennedymars Sittard 2004

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.31.33, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,6 km/h.

2003

  • Kennedymars Sittard 2003

    Bij dit evenement, over een afstand van 80,463 kilometer en een tijd van 10.16.31, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,83 km/h.

Nederlandse records
AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
Wandeltitels
LogoTitel
Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
EvenementDatumAfstandTijd
Kennedymars Sittard 20032003-04-1980,46310.16.31
Kennedymars Sittard 20082008-03-228009.47.25
Kennedymars Sittard 20092009-04-118009.55.55
Kennedymars Sittard 20062006-04-158009.56.00
Kennedymars Sittard 20112011-04-238010.00.48
Kennedymars Sittard 20102010-04-038010.03.54
Kennedymars Sittard 20072007-04-078010.17.42
Kennedymars Sittard 20122012-04-078010.25.17
Kennedymars Sittard 20052005-04-268010.26,34
Kennedymars Sittard 20042004-04-108010.31.33
Kennedymars Sittard 20142014-04-198010.32.35
Kennedymars Sittard 20132013-03-308010.33.25
Kennedymars Sittard 20152015-04-048010.53.00
Kennedymars Sittard 20182018-03-318010.56.00
Kennedymars Sittard 20172017-04-158010.58.58
Kennedymars Sittard 20162016-03-268011.05.45