Kathy Crilley

Kathy Crilley


Huidige leeftijd categorie: ?

Geslacht:

Land:

Eigen Website:


Eerste evenement: Int. wandelevenement 2004 on 29-05-2004

Laatste evenement: Int. wandelevenement 2016 on 14-05-2016

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
801
1003
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
Dodentocht 20132013-08-0910015.31.006,44

2018

    2016

    • Int. wandelevenement 2016

      Bij dit evenement, over een afstand van 108,803 kilometer en een tijd van 24.03.35, is een gemiddelde snelheid behaald van 4,52 km/h.

    2014

    • Les 24 heures de Wandelincourt 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 132,5575 kilometer en een tijd van 24.00.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 5,52 km/h.

    • Dodentocht 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 100 kilometer en een tijd van 15.54.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,29 km/h.

    • Int. wandelevenement 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 93,512 kilometer en een tijd van 21.49.08, is een gemiddelde snelheid behaald van 4,29 km/h.

    2013

    • Dodentocht 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 100 kilometer en een tijd van 15.31.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,44 km/h.

    2012

    • Dodentocht 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 100 kilometer en een tijd van 16.07.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,2 km/h.

    • Int. wandelevenement 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 81,479 kilometer en een tijd van 23.59.28, is een gemiddelde snelheid behaald van 3,4 km/h.

    2008

    • Int. wandelevenement 2008

      Bij dit evenement, over een afstand van 80,467 kilometer en een tijd van 12.48.05, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,29 km/h.

    2004

    • Int. wandelevenement 2004

      Bij dit evenement, over een afstand van 108,85 kilometer en een tijd van 17.32.56, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,2 km/h.

    Nederlandse records
    AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
    Wandeltitels
    LogoTitel
    Centurion - 1995
    Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
    EvenementDatumAfstandTijd
    Les 24 heures de Wandelincourt 20142014-08-23132,557524.00.00
    Int. wandelevenement 20042004-05-29108,8517.32.56
    Int. wandelevenement 20162016-05-14108,80324.03.35
    Dodentocht 20132013-08-0910015.31.00
    Dodentocht 20142014-08-0810015.54.00
    Dodentocht 20122012-08-1010016.07.00
    Int. wandelevenement 20142014-06-0793,51221.49.08
    Int. wandelevenement 20122012-05-2681,47923.59.28
    Int. wandelevenement 20082008-05-3180,46712.48.05