Kathy Crilley

Kathy Crilley


Huidige leeftijd categorie: ?

Geslacht:

Land:

Eigen Website:


Eerste evenement: Int. wandelevenement 2004 on 29-05-2004

Laatste evenement: Int. wandelevenement 2019 on 08-06-2019

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
801
1003
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
Int. wandelevenement 20082008-05-3180,46712.48.056,29
Dodentocht 20132013-08-0910015.31.006,44

2019

  • Int. wandelevenement 2019

    Bij dit evenement, over een afstand van 54,718 kilometer en een tijd van 20.56.40, is een gemiddelde snelheid behaald van 2,61 km/h.

  • Int. wandelevenement 2019

    Bij dit evenement, over een afstand van 64,374 kilometer en een tijd van 20.56.40, is een gemiddelde snelheid behaald van 3,07 km/h.

2016

  • Int. wandelevenement 2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 108,803 kilometer en een tijd van 24.03.35, is een gemiddelde snelheid behaald van 4,52 km/h.

2014

  • Les 24 heures de Wandelincourt 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 132,5575 kilometer en een tijd van 24.00.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 5,52 km/h.

  • Dodentocht 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 100 kilometer en een tijd van 15.54.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,29 km/h.

  • Int. wandelevenement 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 93,512 kilometer en een tijd van 21.49.08, is een gemiddelde snelheid behaald van 4,29 km/h.

2013

  • Dodentocht 2013

    Bij dit evenement, over een afstand van 100 kilometer en een tijd van 15.31.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,44 km/h.

2012

  • Dodentocht 2012

    Bij dit evenement, over een afstand van 100 kilometer en een tijd van 16.07.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,2 km/h.

  • Int. wandelevenement 2012

    Bij dit evenement, over een afstand van 81,479 kilometer en een tijd van 23.59.28, is een gemiddelde snelheid behaald van 3,4 km/h.

2008

  • Int. wandelevenement 2008

    Bij dit evenement, over een afstand van 80,467 kilometer en een tijd van 12.48.05, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,29 km/h. Bij deze jaarlijkse wedstrijd is de Kennedyvriend titel behaald.

2004

  • Int. wandelevenement 2004

    Bij dit evenement, over een afstand van 108,85 kilometer en een tijd van 17.32.56, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,2 km/h.

Nederlandse records
AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
Wandeltitels
LogoTitel
Centurion - 1995
Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
EvenementDatumAfstandTijd
Les 24 heures de Wandelincourt 20142014-08-2313324.00.00
Int. wandelevenement 20042004-05-2910917.32.56
Int. wandelevenement 20162016-05-1410924.03.35
Dodentocht 20132013-08-0910015.31.00
Dodentocht 20142014-08-0810015.54.00
Dodentocht 20122012-08-1010016.07.00
Int. wandelevenement 20142014-06-079421.49.08
Int. wandelevenement 20122012-05-268123.59.28
Int. wandelevenement 20082008-05-318012.48.05
Int. wandelevenement 20192019-06-086420.56.40
Int. wandelevenement 20192019-06-085520.56.40