Katrien van Ammel

Katrien van Ammel


Huidige leeftijd categorie: V35

Geslacht: Female

Land: Belgium

Eigen Website:


Eerste evenement: Drieluik snelwandelen 22 jun 2008 on 22-06-2008

Laatste evenement: Winterserie RWV 4-3-2018 on 04-03-2018

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
320
52
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
NK 50km en anderen 20152015-10-04100.08.436,88
Waals Indoorkampioenschap 20182018-01-27300.24.35.067,32
Winterserie LAT 13-dec-20152015-12-13500.47.336,31

2019

    2018

    • Winterserie RWV 4-3-2018

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.25.21, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,1 km/h.

    • Waals Indoorkampioenschap 2018

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.24.35.06, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,32 km/h.

    2017

    • Winterserie RWV 19-11-2017

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.26.06, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,9 km/h.

    • Winterserie RWV 5-11-2017

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.26.18, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,84 km/h.

    • NK 50km en anderen 2017

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.26.38, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,76 km/h.

    • Baanwedstrijd Best 2017

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.26.32.67, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,78 km/h.

    • Winterserie RWV 05-02-2017

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.27.20, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,59 km/h.

    • Indoorkampioenschap Wallonie 2017

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.25.01.16, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,2 km/h.

    2016

    • Winterserie RWV 04-12-2016

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.26.49, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,71 km/h.

    • Winterserie RWV 20-11-2016

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.27.02, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,66 km/h.

    • Winterserie RWV 06-11-2016

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.27.19, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,59 km/h.

    • NK 50km en anderen 2016

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.26.19, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,84 km/h.

    • Pepijnloop 2016

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.49.34, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,05 km/h.

    • Baanwedstrijd Gouda 2016

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.26.22.08, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,83 km/h.

    • Uurwedstrijd 2016

      Bij dit evenement, over een afstand van 3,363 kilometer en een tijd van 00.30.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,73 km/h.

    • Belgisch indoorkampioenschap 2016

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.24.54.06, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,23 km/h.

    • Winterserie RWV 7-feb-2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.26.16, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,85 km/h.

    • Waals indoorkampioenschap 2016

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.26.15.70, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,86 km/h.

    • Winterserie RWV 3-jan-2016

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.26.35, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,77 km/h.

    2015

    • Winterserie LAT 13-dec-2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.47.33, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,31 km/h.

    • Winterserie RWV 6-dec-2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.27.04, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,65 km/h.

    • Winterserie RWV 15-nov-2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.26.35, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,77 km/h.

    • NK 50km en anderen 2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 1 kilometer en een tijd van 00.08.43, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,88 km/h.

    • Sprintwedstrijd Veenendaal 2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 1,5 kilometer en een tijd van 00.13.28, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,68 km/h.

    • Sprintwedstrijd Veenendaal 2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 1 kilometer en een tijd van 00.09.01, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,65 km/h.

    • Winterserie RWV 1-3-2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 1 kilometer en een tijd van 00.10.39, is een gemiddelde snelheid behaald van 5,63 km/h.

    • Winterserie RWV 1 feb 2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 1 kilometer en een tijd van 00.11.20, is een gemiddelde snelheid behaald van 5,29 km/h.

    • Winterserie RWV 4-1-2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 1 kilometer en een tijd van 00.11.39, is een gemiddelde snelheid behaald van 5,15 km/h.

    2014

    • Winterserie RWV 7-12-2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 1 kilometer en een tijd van 00.11.23, is een gemiddelde snelheid behaald van 5,27 km/h.

    • Winterserie RWV 16 nov 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 1 kilometer en een tijd van 00.10.59, is een gemiddelde snelheid behaald van 5,46 km/h.

    2013

    • Drieluik 1 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 1 kilometer en een tijd van 00.13.23.5, is een gemiddelde snelheid behaald van 4,48 km/h.

    2008

    • Drieluik snelwandelen 22 jun 2008

      Bij dit evenement, over een afstand van 1 kilometer en een tijd van 00.08.58,4, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,69 km/h.

    Nederlandse records
    AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
    Wandeltitels
    LogoTitel
    Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
    EvenementDatumAfstandTijd
    Winterserie LAT 13-dec-20152015-12-13500.47.33
    Pepijnloop 20162016-06-03500.49.34
    Waals Indoorkampioenschap 20182018-01-27300.24.35.06
    Belgisch indoorkampioenschap 20162016-02-20300.24.54.06
    Indoorkampioenschap Wallonie 20172017-01-28300.25.01.16
    Winterserie RWV 4-3-20182018-03-04300.25.21
    Winterserie RWV 19-11-20172017-11-19300.26.06
    Waals indoorkampioenschap 20162016-01-30300.26.15.70
    Winterserie RWV 7-feb-20152016-02-07300.26.16
    Winterserie RWV 5-11-20172017-11-05300.26.18
    NK 50km en anderen 20162016-10-02300.26.19
    Baanwedstrijd Gouda 20162016-05-05300.26.22.08
    Baanwedstrijd Best 20172017-07-01300.26.32.67
    Winterserie RWV 15-nov-20152015-11-15300.26.35
    Winterserie RWV 3-jan-20162016-01-03300.26.35
    NK 50km en anderen 20172017-10-01300.26.38
    Uurwedstrijd 20162016-03-20300.30.00
    Winterserie RWV 04-12-20162016-12-04300.26.49
    Winterserie RWV 20-11-20162016-11-20300.27.02
    Winterserie RWV 6-dec-20152015-12-06300.27.04
    Winterserie RWV 06-11-20162016-11-06300.27.19
    Winterserie RWV 05-02-20172017-02-05300.27.20
    Sprintwedstrijd Veenendaal 20152015-09-05200.13.28
    NK 50km en anderen 20152015-10-04100.08.43
    Drieluik snelwandelen 22 jun 20082008-06-22100.08.58,4
    Sprintwedstrijd Veenendaal 20152015-09-05100.09.01
    Winterserie RWV 1-3-20152015-03-01100.10.39
    Winterserie RWV 16 nov 20142014-11-16100.10.59
    Winterserie RWV 1 feb 20152015-02-01100.11.20
    Winterserie RWV 7-12-20142014-12-07100.11.23
    Winterserie RWV 4-1-20152015-01-04100.11.39
    Drieluik 1 20132013-05-04100.13.23.5