Klaas Bakker

Klaas Bakker


Huidige leeftijd categorie: M80

Geslacht: Male

Land: The Netherlands

Eigen Website:


Eerste evenement: Kennedymars Sittard 1987 on 18-04-1987

Laatste evenement: Wegwedstrijd OLAT 2013 on 24-03-2013

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
32
526
107
205
501
8015
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
Recordwedstrijd 2007-12007-06-09300.17.40.0710,19NR
Recordwedstrijd 20072007-06-03500.29.50.210,06NR
NK 50km en anderen 20032003-10-051001.01.439,72
Wegwedstrijd Olland 20072007-03-112002.27.498,12Prest
Wegwedstrijd-Prestatietocht 20102010-03-143003.59.037,53Prest
Amsterdam-Hoorn 25 maart 1995 1995-03-254004.48.278,32
Amsterdam-Hoorn 20092009-03-2842,19505.40.497,43
Wegwedstrijd-Prestatietocht 20092009-03-085006.51.037,3Prest
Kennedymars Sittard 19891989-03-268009.34.048,36

2018

    2013

    • Wegwedstrijd OLAT 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.37.09, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,08 km/h.

    2012

    • Winterserie RWV 4-11-2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.34.58, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,58 km/h.

    • NK 50km en anderen 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.33.13, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,03 km/h.

    • Baanwedstrijd Best 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.33.56.23, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,84 km/h.

    • Avondwedstrijd Drunen 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.20.09, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,93 km/h.

    • NK Masters 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.34.05.27, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,8 km/h.

    2011

    • NK 50km en anderen 2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.16.19, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,86 km/h.

    • Wegwedstrijd 2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 02.39.12, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,54 km/h.

    2010

    • Winterserie RWV 7-11-2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.32.54, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,12 km/h.

    • NK 50km en anderen 2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 02.35.19, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,73 km/h.

    • Int. wandelevenement 2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 80,463 kilometer en een tijd van 11.25.47, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,04 km/h.

    • Amsterdam-Hoorn 2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 42,195 kilometer en een tijd van 06.47.14, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,22 km/h.

    • Wegwedstrijd-Prestatietocht 2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 30 kilometer en een tijd van 03.59.03, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,53 km/h.

    2009

    • Winterserie RWV 6-12-2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.32.26, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,25 km/h.

    • Winterserie RWV 15-11-2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.32.54, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,12 km/h.

    • NK 50km en anderen 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.10.45, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,48 km/h.

    • Kennedymars Waalwijk 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 11.53.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,73 km/h.

    • NK veteranen 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.32.18.98, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,29 km/h.

    • Nacht van Loon op Zand 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 102,25 kilometer en een tijd van 15.12.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,73 km/h.

    • Amsterdam-Hoorn 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 42,195 kilometer en een tijd van 05.40.49, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,43 km/h.

    • Wegwedstrijd-Prestatietocht 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 50 kilometer en een tijd van 06.51.03, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,3 km/h.

    • Winterserie RWV 1-3-2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.31.02, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,67 km/h.

    • NK Indoor 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.31.27.54, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,54 km/h.

    • Winterserie deLAT 8 feb 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.32.05, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,35 km/h.

    2008

    • Winterserie deLAT 21 dec 2008

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.06.44, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,99 km/h.

    • Winterserie RWV 7-12-2008

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.31.36, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,49 km/h.

    • Winterserie RWV 2-11-2008

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.33.06, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,06 km/h.

    • NK 50km en anderen 2008

      Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 02.33.51, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,8 km/h.

    • NK veteranen 2008

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.30.34,17, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,81 km/h.

    • Int. wandelevenement 2008

      Bij dit evenement, over een afstand van 80,467 kilometer en een tijd van 11.36.42, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,93 km/h.

    • Wegwedstrijd Olland 2008

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.32.03, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,36 km/h.

    • Winterserie RWV 2-3-2008

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.05.29, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,16 km/h.

    • Winterserie deLAT 10 feb 2008

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.06.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,09 km/h.

    • Winterserie RWV 3-2-2008

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.32.04, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,36 km/h.

    • Winterserie RWV 6-1-2008

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.31.32, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,51 km/h.

    2007

    • Winterserie deLAT 22 dec 2007

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.07.35, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,88 km/h.

    • Winterserie RWV 2-12-2007

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.32.48, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,15 km/h.

    • Winterserie RWV 18-11-2007

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.32.31, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,23 km/h.

    • Winterserie RWV 4-11-2007

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.32.36, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,2 km/h.

    • Recordwedstrijd 2007-1

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.17.40.07, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,19 km/h. Erg bijzonder was de recordtijd die was goed voor een Nederlands record.

    Nederlandse records
    AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
    3M65indoor00:16.45.310,752003-02-23
    3M70Baan00:17.40.0710,192007-06-09
    5M65indoor00:30.06.349,972006-01-22
    5M70Baan00:29.50.210,062007-06-03
    10M65Baan00:58.47.010,212003-02-08
    Wandeltitels
    LogoTitel
    Centurion - 1978
    Continental Centurion - 30-mei-1987
    Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
    EvenementDatumAfstandTijd
    Nacht van Loon op Zand 20092009-04-18102,2515.12.00
    Int. wandelevenement 20082008-05-3180,46711.36.42
    Int. wandelevenement 20042004-05-2980,46411.12.16
    Kennedymars Sittard 20032003-04-1980,46310.58.17
    Int. wandelevenement 20102010-05-2280,46311.25.47
    Int. wandelevenement 20052005-05-0780,46311.53.07
    Kennedymars Sittard 19891989-03-268009.34.04
    Kennedymars Sittard 19931993-04-108009.39.21
    Kennedymars Sittard 19951995-04-158009.43.30
    Kennedymars Sittard 19871987-04-188009.45.24
    Kennedymars Sittard 19981998-04-118009.46.02
    Kennedymars Sittard 19941994-04-028009.57.25
    Kennedymars Sittard 19991999-04-038010.16.00
    Kennedymars Sittard 20042004-04-108010.45.22
    Kennedymars Sittard 20052005-04-268011.31,42
    Kennedymars Waalwijk 20092009-09-058011.53.00
    Wegwedstrijd-Prestatietocht 20092009-03-085006.51.03
    Amsterdam-Hoorn 20092009-03-2842,19505.40.49
    Amsterdam-Hoorn 20102010-03-2742,19506.47.14
    Amsterdam-Hoorn 25 maart 1995 1995-03-254004.48.27
    Wegwedstrijd-Prestatietocht 20102010-03-143003.59.03
    Wegwedstrijd Olland 20072007-03-112002.27.49
    NK 50km en anderen 20082008-10-192002.33.51
    NK 50km en anderen 20102010-10-032002.35.19
    Wegwedstrijd Olland 20062006-03-122002.35.50
    Wegwedstrijd 20112011-03-272002.39.12
    NK 50km en anderen 20032003-10-051001.01.43
    Winterserie RWV 2-3-20082008-03-021001.05.29
    Winterserie deLAT 10 feb 20082008-02-101001.06.00
    Winterserie deLAT 21 dec 20082008-12-211001.06.44
    Winterserie deLAT 22 dec 20072007-12-221001.07.35
    NK 50km en anderen 20092009-10-041001.10.45
    NK 50km en anderen 20112011-10-021001.16.19
    Recordwedstrijd 20072007-06-03500.29.50.2
    winterserie snelwandelen 5 februuari 2006 2006-02-05500.29.52
    Winterserie RWV 4-2-20072007-02-04500.29.55
    NK Masters 20072007-06-02500.30.04,37
    NK veteranen 20082008-06-14500.30.34,17
    Winterserie RWV 1-3-20092009-03-01500.31.02
    NK Indoor 20092009-02-21500.31.27.54
    Winterserie RWV 6-1-20082008-01-06500.31.32
    NK 50km en anderen 20062006-10-01500.31.35
    Winterserie RWV 7-12-20082008-12-07500.31.36
    Wegwedstrijd Olland 20082008-03-09500.32.03
    Winterserie RWV 3-2-20082008-02-03500.32.04
    Winterserie deLAT 8 feb 20092009-02-08500.32.05
    NK veteranen 20092009-06-13500.32.18.98
    Winterserie RWV 6-12-20092009-12-06500.32.26
    Winterserie RWV 18-11-20072007-11-18500.32.31
    Winterserie RWV 4-11-20072007-11-04500.32.36
    Winterserie RWV 2-12-20072007-12-02500.32.48
    Winterserie RWV 7-11-20102010-11-07500.32.54
    Winterserie RWV 15-11-20092009-11-15500.32.54
    Winterserie RWV 2-11-20082008-11-02500.33.06
    NK 50km en anderen 20122012-10-07500.33.13
    Baanwedstrijd Best 20122012-06-30500.33.56.23
    NK Masters 20122012-06-10500.34.05.27
    Winterserie RWV 4-11-20122012-11-04500.34.58
    Wegwedstrijd OLAT 20132013-03-24500.37.09
    Recordwedstrijd 2007-12007-06-09300.17.40.07
    Avondwedstrijd Drunen 20122012-06-21300.20.09