Koos van Rijn

Koos van Rijn


Huidige leeftijd categorie: ?

Geslacht: Male

Land: The Netherlands

Eigen Website:


Eerste evenement: Winterserie RWV 18-11-2007 on 18-11-2007

Laatste evenement: Int. wandelevenement 2014 on 07-06-2014

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
52
104
201
503
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
Indoorwedstrijd 25 okt 20082008-10-25500.36.41,68,18NR
Winterserie RWV 2-11-20082008-11-021001.14.018,11NR
Recordwedstrijden 20132013-09-072003.00.14,56,66NR
Recordwedstrijden 20132013-09-073004.36.576,5NR
Recordwedstrijden 20082008-09-145007.04.01,47,08WR NR

2018

    2014

    • Int. wandelevenement 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 50 kilometer en een tijd van 08.12.30, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,09 km/h.

    2013

    • Winterserie RWV 1-12-2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.21.45, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,34 km/h. Erg bijzonder was de recordtijd die was goed voor een Nederlands record.

    • Recordwedstrijden 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 30 kilometer en een tijd van 04.36.57, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,5 km/h. Erg bijzonder was de recordtijd die was goed voor een Nederlands record.

    • Recordwedstrijden 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 13,543 kilometer en een tijd van 02.00.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,77 km/h. Erg bijzonder was de recordtijd die was goed voor een Nederlands record.

    • Recordwedstrijden 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 03.00.14,5, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,66 km/h. Erg bijzonder was de recordtijd die was goed voor een Nederlands record.

    • Uurwedstrijd 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 7,252 kilometer en een tijd van 01.00.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,25 km/h. Erg bijzonder was de recordtijd die was goed voor een Nederlands record.

    2011

    • Winterserie RWV 6-3-2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.21.28, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,36 km/h.

    2008

    • Winterserie RWV 2-11-2008

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.14.01, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,11 km/h. Erg bijzonder was de recordtijd die was goed voor een Nederlands record.

    • Indoorwedstrijd 25 okt 2008

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.36.41,6, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,18 km/h. Erg bijzonder was de recordtijd die was goed voor een Nederlands record.

    • Recordwedstrijden 2008

      Bij dit evenement, over een afstand van 50 kilometer en een tijd van 07.04.01,4, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,08 km/h. Erg bijzonder was de recordtijd die was goed voor een Nederlands record.

    • Drieluik snelwandelen 22 jun 2008

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.37.36,9, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,98 km/h.

    • Int. wandelevenement 2008

      Bij dit evenement, over een afstand van 50 kilometer en een tijd van 07.10.14, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,97 km/h. Erg bijzonder was de recordtijd die was goed voor een Nederlands record.

    2007

    • Winterserie RWV 18-11-2007

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.15.18, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,97 km/h.

    Nederlandse records
    AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
    3M85baan00:24:31,87,342013-03-17
    5M80indoor00:36.41.6 8,182008-10-25
    5M80indoor00:21.48.5 13,762008-10-25
    5M85baan00:41:18,77,262013-03-17
    10M85baan01:22:38,17,262013-03-17
    13,543M85Baan02:00:006,772013-09-07
    20M85Baan03.00.14,56,662013-09-07
    30M80Baan04.04.32.3 7,362008-09-14
    30M85Baan04.36.576,52013-09-07
    50M80Baan07.04.01.4 7,082008-09-14
    Wandeltitels
    LogoTitel
    Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
    EvenementDatumAfstandTijd
    Recordwedstrijden 20082008-09-145007.04.01,4
    Int. wandelevenement 20082008-05-315007.10.14
    Int. wandelevenement 20142014-06-075008.12.30
    Recordwedstrijden 20132013-09-073004.36.57
    Recordwedstrijden 20132013-09-072003.00.14,5
    Recordwedstrijden 20132013-09-0713,54302.00.00
    Winterserie RWV 2-11-20082008-11-021001.14.01
    Winterserie RWV 18-11-20072007-11-181001.15.18
    Winterserie RWV 6-3-20112011-03-061001.21.28
    Winterserie RWV 1-12-20132013-12-011001.21.45
    Uurwedstrijd 20132013-03-177,25201.00.00
    Indoorwedstrijd 25 okt 20082008-10-25500.36.41,6
    Drieluik snelwandelen 22 jun 20082008-06-22500.37.36,9