Larissa Droogendijk

Larissa Droogendijk


Huidige leeftijd categorie: V45

Geslacht: Female

Land: The Netherlands

Eigen Website:


Eerste evenement: Int. wandelevenement 2014 on 07-06-2014

Laatste evenement: Uurwedstrijd 18-03-2018 on 18-03-2018

Afstand specialisme
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
Baanwedstrijd Best 20172017-07-01300.20.30.358.78
Baanwedstrijd Herentals 20172017-05-28500.34.57.678.58
Winterserie RWV 04-12-20162016-12-041001.09.418.61Prest
Winterserie deLAT 18 feb 20182018-02-182002.26.268.19Prest
Dodentocht 20142014-08-0810022.25.004.46
St Edmunds 100 mile 20172017-08-05160.93423.52.396.74

2018

  • Uurwedstrijd 18-03-2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 8.333 kilometer en een tijd van 01.00.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 8.33 km/h.

  • Winterserie RWV 4-3-2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.10.06, is een gemiddelde snelheid behaald van 8.56 km/h.

  • Winterserie deLAT 18 feb 2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 02.26.26, is een gemiddelde snelheid behaald van 8.19 km/h.

  • Winterserie RWV 4-2-2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.36.01, is een gemiddelde snelheid behaald van 8.33 km/h.

  • Winterserie RWV 7-1-2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.10.49, is een gemiddelde snelheid behaald van 8.47 km/h.

2017

  • Winterserie RWV 3-12-2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.11.11, is een gemiddelde snelheid behaald van 8.43 km/h.

  • Winterserie RWV 19-11-2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.15.01, is een gemiddelde snelheid behaald van 8 km/h.

  • Winterserie RWV 5-11-2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.10.31, is een gemiddelde snelheid behaald van 8.51 km/h.

  • Recordwedstrijden 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.13.32,6, is een gemiddelde snelheid behaald van 8.16 km/h.

  • NK 50km en anderen 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 14 kilometer en een tijd van 01.12.08, is een gemiddelde snelheid behaald van 11.65 km/h.

  • St Edmunds 100 mile 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 160.934 kilometer en een tijd van 23.52.39, is een gemiddelde snelheid behaald van 6.74 km/h.

  • Baanwedstrijd Best 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.20.30.35, is een gemiddelde snelheid behaald van 8.78 km/h.

  • Avondwedstrijd Drunen 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.20.55.32, is een gemiddelde snelheid behaald van 8.61 km/h.

  • Int. wandelevenement 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 160.934 kilometer en een tijd van 23.56.13, is een gemiddelde snelheid behaald van 6.72 km/h.

  • Baanwedstrijd Herentals 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.34.57.67, is een gemiddelde snelheid behaald van 8.58 km/h.

  • Winterserie RWV 08-01-2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.11.07, is een gemiddelde snelheid behaald van 8.44 km/h.

2016

  • Winterserie RWV 04-12-2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.09.41, is een gemiddelde snelheid behaald van 8.61 km/h.

  • Winterserie RWV 20-11-2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.11.31, is een gemiddelde snelheid behaald van 8.39 km/h.

  • Winterserie RWV 06-11-2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.12.23, is een gemiddelde snelheid behaald van 8.29 km/h.

  • Int. wandelevenement 2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 80.467 kilometer en een tijd van 11.36.05, is een gemiddelde snelheid behaald van 6.94 km/h.

  • Winterserie RWV 3-jan-2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.37.33, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.99 km/h.

2015

  • Winterserie RWV 6-dec-2015

    Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.37.12, is een gemiddelde snelheid behaald van 8.06 km/h.

  • Winterserie RWV 15-nov-2015

    Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.38.15, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.84 km/h.

  • Winterserie RWV 1-nov-2015

    Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.41.07, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.3 km/h.

2014

  • Winterserie RWV 2 nov 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.44.23, is een gemiddelde snelheid behaald van 6.76 km/h.

  • Dodentocht 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 100 kilometer en een tijd van 22.25.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 4.46 km/h.

  • Int. wandelevenement 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 119.894 kilometer en een tijd van 24.02.54, is een gemiddelde snelheid behaald van 4.99 km/h.

Nederlandse records
AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
Wandeltitels
LogoTitel
Centurion - 2017
Continental Centurion - 3-6-2017
Kennedyvriend - Schiedam 2016
Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
EvenementDatumAfstandTijd
St Edmunds 100 mile 20172017-08-05160.93423.52.39
Int. wandelevenement 20172017-06-03160.93423.56.13
Int. wandelevenement 20142014-06-07119.89424.02.54
Dodentocht 20142014-08-0810022.25.00
Int. wandelevenement 20162016-05-1480.46711.36.05
Winterserie deLAT 18 feb 20182018-02-182002.26.26
NK 50km en anderen 20172017-10-011401.12.08
Winterserie RWV 04-12-20162016-12-041001.09.41
Winterserie RWV 4-3-20182018-03-041001.10.06
Winterserie RWV 5-11-20172017-11-051001.10.31
Winterserie RWV 7-1-20182018-01-071001.10.49
Winterserie RWV 08-01-20172017-01-081001.11.07
Winterserie RWV 3-12-20172017-12-031001.11.11
Winterserie RWV 20-11-20162016-11-201001.11.31
Winterserie RWV 06-11-20162016-11-061001.12.23
Recordwedstrijden 20172017-10-211001.13.32,6
Winterserie RWV 19-11-20172017-11-191001.15.01
Uurwedstrijd 18-03-20182018-03-188.33301.00.00
Baanwedstrijd Herentals 20172017-05-28500.34.57.67
Winterserie RWV 4-2-20182018-02-04500.36.01
Winterserie RWV 6-dec-20152015-12-06500.37.12
Winterserie RWV 3-jan-20162016-01-03500.37.33
Winterserie RWV 15-nov-20152015-11-15500.38.15
Winterserie RWV 1-nov-20152015-11-01500.41.07
Winterserie RWV 2 nov 20142014-11-02500.44.23
Baanwedstrijd Best 20172017-07-01300.20.30.35
Avondwedstrijd Drunen 20172017-06-22300.20.55.32