Leo Houben

Leo Houben


Huidige leeftijd categorie: M65

Geslacht: Male

Land: The Netherlands

Eigen Website:


Eerste evenement: Kennedymars Sittard 1989 on 26-03-1989

Laatste evenement: Nacht van Loon op Zand 2014 on 06-04-2014

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
803
1612
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
Kennedymars Sittard 19891989-03-268010.03.587,95
Int. wandelevenement 20062006-06-03160,93422.57.53 7,01

2018

    2014

    • Nacht van Loon op Zand 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 12.30.40, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,39 km/h.

    • Nacht van Loon op Zand 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 93,42 kilometer en een tijd van 15.07.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,18 km/h.

    2012

    • Kennedymars Sittard 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 14.00.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 5,71 km/h.

    2007

    • Int. wandelevenement 2007

      Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 23.39.10, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,8 km/h.

    2006

    • Int. wandelevenement 2006

      Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 22.57.53 , is een gemiddelde snelheid behaald van 7,01 km/h.

    • Int. wandelevenement 2006

      Bij dit evenement, over een afstand van 166,866 kilometer en een tijd van 24.07.13 , is een gemiddelde snelheid behaald van 6,92 km/h.

    1989

    • Kennedymars Sittard 1989

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.03.58, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,95 km/h.

    Nederlandse records
    AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
    Wandeltitels
    LogoTitel
    Continental Centurion - 30-mei-1987
    Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
    EvenementDatumAfstandTijd
    Int. wandelevenement 20062006-06-03166,86624.07.13 
    Int. wandelevenement 20062006-06-03160,93422.57.53 
    Int. wandelevenement 20072007-05-19160,93423.39.10
    Nacht van Loon op Zand 20142014-04-0693,4215.07.00
    Kennedymars Sittard 19891989-03-268010.03.58
    Nacht van Loon op Zand 20142014-04-068012.30.40
    Kennedymars Sittard 20122012-04-078014.00.00