Leon Timmermans

Leon Timmermans


Huidige leeftijd categorie: M50

Geslacht: Male

Land: The Netherlands

Eigen Website:


Eerste evenement: Kennedymars Waalwijk 2009 on 05-09-2009

Laatste evenement: Kennedymars Someren 2014 on 05-07-2014

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
806
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
Kennedymars Someren 20132013-07-068009.50.008,14

2019

    2014

    • Kennedymars Someren 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 11.29.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,97 km/h.

    • Kennedymars Sittard 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.22.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,72 km/h.

    2013

    • Kennedymars Someren 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 09.50.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,14 km/h.

    • Kennedymars Sittard 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.49.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,4 km/h.

    2012

    • Kennedymars Someren 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.53.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,35 km/h.

    2009

    • Kennedymars Waalwijk 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.49.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,4 km/h.

    Nederlandse records
    AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
    Wandeltitels
    LogoTitel
    Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
    EvenementDatumAfstandTijd
    Kennedymars Someren 20132013-07-068009.50.00
    Kennedymars Sittard 20142014-04-198010.22.00
    Kennedymars Sittard 20132013-03-308010.49.00
    Kennedymars Waalwijk 20092009-09-058010.49.00
    Kennedymars Someren 20122012-07-078010.53.00
    Kennedymars Someren 20142014-07-058011.29.00