Marcel Dekker

Marcel Dekker


Huidige leeftijd categorie: M60

Geslacht: Male

Land: The Netherlands

Eigen Website:


Eerste evenement: Int. wandelevenement 2005 on 07-05-2005

Laatste evenement: Nacht van Loon op Zand 2018 on 21-04-2018

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
206
805
1006
1615
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
Winterserie deLAT 21 dec 20082008-12-212002.03.429,7Prest
Winterserie deLAT 13 feb 20112011-02-133003.12.259,35
Amsterdam-Hoorn 20082008-03-2942,19504.31.169,33
Nacht van Loon op Zand 20142014-04-068011.12.437,14
Dodentocht 20152015-08-1410020.21.004,91
Int. wandelevenement 20082008-05-31160,93421.14.037,58100 EM

2018

  • Nacht van Loon op Zand 2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 98,155 kilometer en een tijd van 15.04.08, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,51 km/h.

2017

  • Dodentocht 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 98 kilometer en een tijd van 21.07.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 4,64 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 80,41 kilometer en een tijd van 12.22.53, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,49 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 90,354 kilometer en een tijd van 15.08.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 5,97 km/h.

  • Kennedymars P.R. Hengelo 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 11.42.10, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,84 km/h.

2016

  • Dodentocht 2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 97 kilometer en een tijd van 22.17.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 4,35 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 93,298 kilometer en een tijd van 15.10.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,15 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 80,155 kilometer en een tijd van 12.49.24, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,25 km/h.

2015

  • Dodentocht 2015

    Bij dit evenement, over een afstand van 100 kilometer en een tijd van 20.21.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 4,91 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2015

    Bij dit evenement, over een afstand van 99,198 kilometer en een tijd van 15.06.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,57 km/h.

2014

  • Dodentocht 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 100 kilometer en een tijd van 21.09.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 4,73 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 109,623 kilometer en een tijd van 15.07.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,25 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 11.12.43, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,14 km/h.

  • Winterserie deLAT 09 feb 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 02.16.43, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,78 km/h.

  • Winterserie deLAT 26 jan 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 02.15.57, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,83 km/h.

2013

  • Dodentocht 2013

    Bij dit evenement, over een afstand van 100 kilometer en een tijd van 22.18.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 4,48 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2013

    Bij dit evenement, over een afstand van 104,65 kilometer en een tijd van 15.00.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,98 km/h.

  • Winterserie deLAT 24 feb 2013

    Bij dit evenement, over een afstand van 30 kilometer en een tijd van 03.16.50, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,14 km/h.

  • Winterserie deLAT 20 jan 2013

    Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 02.08.40, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,33 km/h.

2012

  • Winterserie deLAT 16 dec 2012

    Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 02.11.49, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,1 km/h.

  • Dodentocht 2012

    Bij dit evenement, over een afstand van 100 kilometer en een tijd van 22.21.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 4,47 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2012

    Bij dit evenement, over een afstand van 110,65 kilometer en een tijd van 15.03.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,35 km/h.

  • Kennedymars Sittard 2012

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 17.58.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 4,45 km/h.

  • Winterserie deLAT 22 jan 2012

    Bij dit evenement, over een afstand van 25 kilometer en een tijd van 02.49.24, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,85 km/h.

2011

  • Dodentocht 2011

    Bij dit evenement, over een afstand van 100 kilometer en een tijd van 20.43.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 4,83 km/h.

  • Lingfield 100 miles 2011

    Bij dit evenement, over een afstand van 160,928 kilometer en een tijd van 23.09.07, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,95 km/h.

  • Int. wandelevenement 2011

    Bij dit evenement, over een afstand van 129,002 kilometer en een tijd van 24.04.25, is een gemiddelde snelheid behaald van 5,36 km/h.

  • Winterserie deLAT 13 feb 2011

    Bij dit evenement, over een afstand van 30 kilometer en een tijd van 03.12.25, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,35 km/h.

  • Winterserie deLAT 23 jan 2011

    Bij dit evenement, over een afstand van 25 kilometer en een tijd van 02.39.49, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,39 km/h.

2010

  • Dodentocht 2010

    Bij dit evenement, over een afstand van 100 kilometer en een tijd van 20.43.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 4,83 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2010

    Bij dit evenement, over een afstand van 109 kilometer en een tijd van 15.05.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,23 km/h.

  • Amsterdam-Hoorn 2010

    Bij dit evenement, over een afstand van 42,195 kilometer en een tijd van 04.31.41, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,32 km/h.

  • Winterserie deLAT 14 feb 2010

    Bij dit evenement, over een afstand van 30 kilometer en een tijd van 03.16.11, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,18 km/h.

2009

  • Rowley Mile Racecourse, Newmarket

    Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 23.47.53, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,76 km/h.

  • Int. wandelevenement 2009

    Bij dit evenement, over een afstand van 162,88 kilometer en een tijd van 23.57.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,8 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2009

    Bij dit evenement, over een afstand van 113,25 kilometer en een tijd van 15.11.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,46 km/h.

  • Winterserie deLAT 8 feb 2009

    Bij dit evenement, over een afstand van 30 kilometer en een tijd van 03.39.26, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,2 km/h.

  • Winterserie deLAT 25 jan 2009

    Bij dit evenement, over een afstand van 25 kilometer en een tijd van 02.37.07, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,55 km/h.

2008

  • Winterserie deLAT 21 dec 2008

    Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 02.03.42, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,7 km/h.

  • Int. wandelevenement 2008

    Bij dit evenement, over een afstand van 179,604 kilometer en een tijd van 24.01.13, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,48 km/h.

  • Int. wandelevenement 2008

    Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 21.14.03, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,58 km/h.

Nederlandse records
AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
Wandeltitels
LogoTitel
Centurion - 1999
Continental Centurion - 6-jun-1998
Centurion U.S.A. - 2007
Kennedyvriend - Schiedam 1996
Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
EvenementDatumAfstandTijd
Int. wandelevenement 20082008-05-31179,60424.01.13
Int. wandelevenement 20052005-05-07179,36223.59.00
Int. wandelevenement 20072007-05-19171,12123.56.39
Int. wandelevenement 20092009-05-23162,8823.57.00
Int. wandelevenement 20082008-05-31160,93421.14.03
Int. wandelevenement 20052005-05-07160,93421.16.42
Int. wandelevenement 20072007-05-19160,93422.29.11
Rowley Mile Racecourse, Newmarket2009-07-11160,93423.47.53
Lingfield 100 miles 20112011-07-03160,92823.09.07
Int. wandelevenement 20112011-06-04129,00224.04.25
Nacht van Loon op Zand 20092009-04-18113,2515.11.00
Nacht van Loon op Zand 20122012-04-23110,6515.03.00
Nacht van Loon op Zand 20142014-04-06109,62315.07.00
Nacht van Loon op Zand 20102010-04-1710915.05.00
Nacht van Loon op Zand 20132013-04-20104,6515.00.00
Dodentocht 20152015-08-1410020.21.00
Dodentocht 20102010-08-1310020.43.00
Dodentocht 20112011-08-1210020.43.00
Dodentocht 20142014-08-0810021.09.00
Dodentocht 20132013-08-0910022.18.00
Dodentocht 20122012-08-1010022.21.00
Nacht van Loon op Zand 20152015-04-1899,19815.06.00
Nacht van Loon op Zand 20182018-04-2198,15515.04.08
Dodentocht 20172017-08-119821.07.00
Dodentocht 20162016-08-129722.17.00
Nacht van Loon op Zand 20162016-04-1693,29815.10.00
Nacht van Loon op Zand 20172017-04-2290,35415.08.00
Nacht van Loon op Zand 20172017-04-2280,4112.22.53
Nacht van Loon op Zand 20162016-04-1680,15512.49.24
Nacht van Loon op Zand 20142014-04-068011.12.43
Kennedymars P.R. Hengelo 20172017-04-028011.42.10
Kennedymars Sittard 20122012-04-078017.58.00
Amsterdam-Hoorn 20082008-03-2942,19504.31.16
Amsterdam-Hoorn 20102010-03-2742,19504.31.41
Winterserie deLAT 13 feb 20112011-02-133003.12.25
Winterserie deLAT 14 feb 20102010-02-143003.16.11
Winterserie deLAT 24 feb 20132013-02-243003.16.50
Winterserie deLAT 8 feb 20092009-02-083003.39.26
Winterserie deLAT 27 jan 20082008-01-272502.35.11
Winterserie deLAT 25 jan 20092009-01-252502.37.07
Winterserie deLAT 23 jan 20112011-01-232502.39.49
Winterserie deLAT 22 jan 20122012-01-222502.49.24
Winterserie deLAT 21 dec 20082008-12-212002.03.42
Winterserie deLAT 22 dec 20072007-12-222002.06.17
Winterserie deLAT 20 jan 20132013-01-202002.08.40
Winterserie deLAT 16 dec 20122012-12-162002.11.49
Winterserie deLAT 26 jan 20142014-01-262002.15.57
Winterserie deLAT 09 feb 20142014-02-092002.16.43