Marcelino Sobczak

Marcelino Sobczak


Huidige leeftijd categorie: M50

Geslacht: Male

Land: The Netherlands

Eigen Website:


Eerste evenement: Wegwedstrijd Olland 2006 on 12-03-2006

Laatste evenement: NK 50km en anderen 2010 on 03-10-2010

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
34
512
1019
206
5010
806
1611
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
Avondwedstrijd Drunen 20102010-06-22300.14.07.3712,75
NK Indoor 20102010-02-20500.24.09.8912,42
Winterserie RWV 7-2-20102010-02-071000.48.2012,41
NK 20 km baan 20102010-08-292001.41.08.511,87
Wegwedstrijd-Prestatietocht 20102010-03-145004.36.2610,85
Kennedymars Sittard 20102010-04-038007.57.1910,06
Int. wandelevenement 20062006-06-03160,93420.50.47 7,72

2018

    2010

    • NK 50km en anderen 2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 50 kilometer en een tijd van 05.01.51, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,94 km/h.

    • Recordwedstrijden 2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.51.18,0, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,7 km/h.

    • NK 20 km baan 2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 01.41.08.5, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,87 km/h.

    • Avondwedstrijd Drunen 2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.14.07.37, is een gemiddelde snelheid behaald van 12,75 km/h.

    • NK veteranen 2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.24.35.80, is een gemiddelde snelheid behaald van 12,2 km/h.

    • Int. wandelevenement 2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 21,588 kilometer en een tijd van 02.02.10, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,6 km/h.

    • Kennedymars Sittard 2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 07.57.19, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,06 km/h.

    • Dwars door Dordt 2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.48.32.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 12,36 km/h.

    • Wegwedstrijd-Prestatietocht 2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 50 kilometer en een tijd van 04.36.26, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,85 km/h.

    • NK Indoor 2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.24.09.89, is een gemiddelde snelheid behaald van 12,42 km/h.

    • Winterserie deLAT 14 feb 2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.51.41, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,61 km/h.

    • Winterserie RWV 7-2-2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.48.20, is een gemiddelde snelheid behaald van 12,41 km/h.

    • Winterserie deLAT 24 jan 2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.49.00,0, is een gemiddelde snelheid behaald van 12,24 km/h.

    • Winterserie RWV 3-1-2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.48.56, is een gemiddelde snelheid behaald van 12,26 km/h.

    2009

    • Winterserie deLAT 20 dec 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.26.10, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,46 km/h.

    • Winterserie RWV 6-12-2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.48.36, is een gemiddelde snelheid behaald van 12,35 km/h.

    • Winterserie RWV 15-11-2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.48.58, is een gemiddelde snelheid behaald van 12,25 km/h.

    • NK 50km en anderen 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 50 kilometer en een tijd van 04.38.18, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,78 km/h.

    • Recordwedstrijden 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 22,17 kilometer en een tijd van 01.48.19.6, is een gemiddelde snelheid behaald van 12,28 km/h.

    • Kennedymars Waalwijk 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 08.21.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,58 km/h.

    • NK 20 km baan 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 01.44.21, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,5 km/h.

    • Baanwedstrijd Best 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.25.01.38, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,99 km/h.

    • Avondwedstrijd Drunen 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.14.32.87, is een gemiddelde snelheid behaald van 12,39 km/h.

    • NK veteranen 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.24.51.52, is een gemiddelde snelheid behaald van 12,07 km/h.

    • Pepijnloop 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.25.22, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,83 km/h.

    • Int. wandelevenement 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 41,329 kilometer en een tijd van 04.22.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,46 km/h.

    • Masterwedstrijd

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.15.04,4, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,95 km/h.

    • Masterwedstrijd

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.25.47,0, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,64 km/h.

    • Nacht van Loon op Zand 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 138,75 kilometer en een tijd van 15.02.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,23 km/h.

    • Kennedymars Sittard 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 08.01.41, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,97 km/h.

    • Uurwedstrijd 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 11,284 kilometer en een tijd van 01.00.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,28 km/h.

    • Wegwedstrijd-Prestatietocht 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 50 kilometer en een tijd van 05.03.03, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,9 km/h.

    • NK Indoor 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.25.24.84, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,81 km/h.

    • Winterserie deLAT 8 feb 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.53.42, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,17 km/h.

    • Limburg kampioenschap Indoor

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.14.13.2, is een gemiddelde snelheid behaald van 12,66 km/h.

    • Winterserie RWV 1-2-2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.51.32, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,64 km/h.

    • Winterserie deLAT 25 jan 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 25 kilometer en een tijd van 02.23.58, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,42 km/h.

    • Winterserie RWV 4-1-2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.52.25, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,45 km/h.

    2008

    • Winterserie deLAT 21 dec 2008

      Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 01.50.08, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,9 km/h.

    • Winterserie RWV 2-11-2008

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.53.24, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,24 km/h.

    Nederlandse records
    AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
    Wandeltitels
    LogoTitel
    Centurion - 2006
    Continental Centurion - 3-jun-2006
    Honderdman - 2007
    Centurion U.S.A. - 2007
    Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
    EvenementDatumAfstandTijd
    Int. wandelevenement 20062006-06-03160,93420.50.47 
    Nacht van Loon op Zand 20092009-04-18138,7515.02.00
    Int. wandelevenement 20072007-05-19135,75424.00.00
    Kennedymars Sittard 20102010-04-038007.57.19
    Kennedymars Sittard 20092009-04-118008.01.41
    Kennedymars Sittard 20082008-03-228008.11.20
    Kennedymars Waalwijk 20092009-09-058008.21.00
    Kennedymars Sittard 20072007-04-078008.50.08
    Kennedymars Sittard 20062006-04-158009.14.00
    Int. wandelevenement 20082008-05-3162,80907.17.06
    Wegwedstrijd-Prestatietocht 20102010-03-145004.36.26
    NK 50km en anderen 20092009-10-045004.38.18
    NK 50km en anderen 20082008-10-195004.53.55
    NK 50km en anderen 20102010-10-035005.01.51
    Wegwedstrijd-Prestatietocht 20092009-03-085005.03.03
    NK 50km en anderen 20072007-10-075005.04.10
    Wegwedstrijd Olland 20082008-03-095005.10.41
    Wegwedstrijd Olland 20072007-03-115005.31.06
    NK 50km en anderen 20062006-10-015005.35.16
    Wegwedstrijd Olland 20062006-03-125005.51.19
    Int. wandelevenement 20092009-05-2341,32904.22.00
    Winterserie deLAT 25 jan 20092009-01-252502.23.58
    Recordwedstrijden 20092009-09-1222,1701.48.19.6
    Int. wandelevenement 20102010-05-2221,58802.02.10
    NK 20 km baan 20102010-08-292001.41.08.5
    NK 20 km baan 20092009-08-302001.44.21
    Winterserie deLAT 21 dec 20082008-12-212001.50.08
    Winterserie deLAT 22 dec 20072007-12-222001.51.17
    NK 20 km baan 20082008-08-312001.51.26
    NK 20 km baan 20072007-08-262001.54.10
    Uurwedstrijd 20092009-03-1511,28401.00.00
    Winterserie RWV 7-2-20102010-02-071000.48.20
    Dwars door Dordt 20102010-03-281000.48.32.00
    Winterserie RWV 6-12-20092009-12-061000.48.36
    Winterserie RWV 3-1-20102010-01-031000.48.56
    Winterserie RWV 15-11-20092009-11-151000.48.58
    Winterserie deLAT 24 jan 20102010-01-241000.49.00,0
    Winterserie RWV 3-2-20082008-02-031000.49.25
    Recordwedstrijden 20102010-09-111000.51.18,0
    Winterserie RWV 1-2-20092009-02-011000.51.32
    Winterserie deLAT 14 feb 20102010-02-141000.51.41
    Winterserie RWV 4-1-20092009-01-041000.52.25
    Winterserie RWV 4-11-20072007-11-041000.52.38
    Winterserie deLAT 27 jan 20082008-01-271000.52.39
    Winterserie RWV 6-1-20082008-01-061000.52.56
    Winterserie RWV 2-11-20082008-11-021000.53.24
    Winterserie RWV 2-12-20072007-12-021000.53.30
    Winterserie deLAT 8 feb 20092009-02-081000.53.42
    Winterserie RWV 2-3-20082008-03-021000.55.42
    Winterserie RWV 4-2-20072007-02-041000.56.43
    NK Indoor 20102010-02-20500.24.09.89
    NK veteranen 20102010-06-13500.24.35.80
    NK veteranen 20092009-06-13500.24.51.52
    Baanwedstrijd Best 20092009-07-04500.25.01.38
    NK veteranen 20082008-06-14500.25.10,12
    Pepijnloop 20092009-06-05500.25.22
    NK Indoor 20092009-02-21500.25.24.84
    Masterwedstrijd2009-05-02500.25.47,0
    Baanwedstrijd Best 20082008-07-05500.26.06.5
    Winterserie deLAT 20 dec 20092009-12-20500.26.10
    Baanwedstrijd 26 apr 20082008-04-27500.27.24,38
    NK Masters 20072007-06-02500.27.26,03
    Avondwedstrijd Drunen 20102010-06-22300.14.07.37
    Limburg kampioenschap Indoor2009-02-01300.14.13.2
    Avondwedstrijd Drunen 20092009-06-25300.14.32.87
    Masterwedstrijd2009-05-02300.15.04,4