Martin Vos

Martin Vos


Huidige leeftijd categorie: ?

Geslacht:

Land:

Eigen Website:


Eerste evenement: Winterserie RWV 6-dec-2015 on 06-12-2015

Laatste evenement: Tower Insurance Isle of Man Open 100 mile Walk 2019 on 18-08-2019

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
32
1010
201
804
1614
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
Avondwedstrijd Drunen 20182018-06-21300.18.05,699,95
Winterserie RWV 3-2-20192019-02-031001.02.069,66
Winterserie Amsterdam 19-02-20172017-02-192002.18.138,68Prest
Nacht van Loon op Zand 20172017-04-2280,4110.37.547,56
Int. wandelevenement 20182018-05-19160,93422.09.437,26

2019

  • Tower Insurance Isle of Man Open 100 mile Walk 2019

    Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 22.55.29, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,02 km/h.

  • Int. wandelevenement 2019

    Bij dit evenement, over een afstand van 80,467 kilometer en een tijd van 11.39.55, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,9 km/h. Bij deze jaarlijkse wedstrijd is de Kennedyvriend titel behaald.

  • Winterserie RWV 3-2-2019

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.02.06, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,66 km/h.

2018

  • Winterserie RWV 2-12-2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.04.07, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,36 km/h.

  • Winterserie RWV 18-11-2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.03.52, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,39 km/h.

  • NK 50km en anderen 2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 46,862 kilometer en een tijd van 06.00.25, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,8 km/h.

  • Avondwedstrijd Drunen 2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.18.05,69, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,95 km/h.

  • Int. wandelevenement 2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 22.09.43, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,26 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 111,871 kilometer en een tijd van 15.06.50, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,4 km/h.

  • Kennedymars Sittard 2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.50.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,38 km/h.

  • Uurwedstrijd 18-03-2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 9,351 kilometer en een tijd van 01.00.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,35 km/h.

  • Winterserie RWV 4-2-2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.03.08, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,5 km/h.

2017

  • Winterserie RWV 3-12-2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.06.26, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,03 km/h.

  • Winterserie RWV 5-11-2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.05.11, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,2 km/h.

  • NK 50km en anderen 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 45,295 kilometer en een tijd van 05.54.11, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,67 km/h.

  • Clubkampioenschappen DAK Drunen 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.18.17, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,85 km/h.

  • St Edmunds 100 mile 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 23.13.35, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,93 km/h.

  • Int. wandelevenement 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 106,217 kilometer en een tijd van 18.40.29, is een gemiddelde snelheid behaald van 5,69 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 80,41 kilometer en een tijd van 10.37.54, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,56 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 110,528 kilometer en een tijd van 15.02.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,35 km/h.

  • Winterserie Amsterdam 19-02-2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 02.18.13, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,68 km/h.

  • Winterserie RWV 08-01-2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.04.38, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,28 km/h.

2016

  • Winterserie RWV 04-12-2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.05.26, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,17 km/h.

  • Winterserie RWV 06-11-2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.04.53, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,25 km/h.

  • Int. wandelevenement 2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 23.35.42, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,82 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 105,626 kilometer en een tijd van 14.53.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,1 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 80,155 kilometer en een tijd van 11.02.34, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,26 km/h.

2015

  • Winterserie RWV 6-dec-2015

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.14.31, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,05 km/h.

Nederlandse records
AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
Wandeltitels
LogoTitel
Centurion - 2017
Continental Centurion - 14-mei-2016
Australian Centurion - 2019
Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
EvenementDatumAfstandTijd
Int. wandelevenement 20182018-05-1916122.09.43
Tower Insurance Isle of Man Open 100 mile Walk 20192019-08-1816122.55.29
St Edmunds 100 mile 20172017-08-0516123.13.35
Int. wandelevenement 20162016-05-1416123.35.42
Nacht van Loon op Zand 20182018-04-2111215.06.50
Nacht van Loon op Zand 20172017-04-2211115.02.00
Nacht van Loon op Zand 20162016-04-1610614.53.00
Int. wandelevenement 20172017-06-0310618.40.29
Nacht van Loon op Zand 20172017-04-228010.37.54
Kennedymars Sittard 20182018-03-318010.50.00
Nacht van Loon op Zand 20162016-04-168011.02.34
Int. wandelevenement 20192019-06-088011.39.55
NK 50km en anderen 20182018-10-074706.00.25
NK 50km en anderen 20172017-10-014505.54.11
Winterserie Amsterdam 19-02-20172017-02-192002.18.13
Winterserie RWV 3-2-20192019-02-031001.02.06
Winterserie RWV 4-2-20182018-02-041001.03.08
Winterserie RWV 18-11-20182018-11-181001.03.52
Winterserie RWV 2-12-20182018-12-021001.04.07
Winterserie RWV 08-01-20172017-01-081001.04.38
Winterserie RWV 06-11-20162016-11-061001.04.53
Winterserie RWV 5-11-20172017-11-051001.05.11
Winterserie RWV 04-12-20162016-12-041001.05.26
Winterserie RWV 3-12-20172017-12-031001.06.26
Winterserie RWV 6-dec-20152015-12-061001.14.31
Uurwedstrijd 18-03-20182018-03-18901.00.00
Avondwedstrijd Drunen 20182018-06-21300.18.05,69
Clubkampioenschappen DAK Drunen 20172017-09-25300.18.17