Huidige leeftijd categorie: ?

Geslacht:

Land:

Eigen Website:


Eerste evenement: Winterserie RWV 6-dec-2015 on 06-12-2015

Laatste evenement: Winterserie RWV 2-12-2018 on 02-12-2018

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
32
109
201
803
1613
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
Avondwedstrijd Drunen 20182018-06-21300.18.05,699,95
Winterserie RWV 4-2-20182018-02-041001.03.089,5Prest
Winterserie Amsterdam 19-02-20172017-02-192002.18.138,68Prest
Kennedymars Sittard 20182018-03-318010.50.007,38wedstrijd
Int. wandelevenement 20182018-05-19160,93422.09.437,26

2018

  • Winterserie RWV 2-12-2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.04.07, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,36 km/h.

  • Winterserie RWV 18-11-2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.03.52, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,39 km/h.

  • NK 50km en anderen 2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 46,862 kilometer en een tijd van 06.00.25, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,8 km/h.

  • Avondwedstrijd Drunen 2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.18.05,69, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,95 km/h.

  • Int. wandelevenement 2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 22.09.43, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,26 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 111,871 kilometer en een tijd van 15.06.50, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,4 km/h.

  • Kennedymars Sittard 2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.50.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,38 km/h.

  • Uurwedstrijd 18-03-2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 9,351 kilometer en een tijd van 01.00.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,35 km/h.

  • Winterserie RWV 4-2-2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.03.08, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,5 km/h.

2017

  • Winterserie RWV 3-12-2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.06.26, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,03 km/h.

  • Winterserie RWV 5-11-2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.05.11, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,2 km/h.

  • NK 50km en anderen 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 45,295 kilometer en een tijd van 05.54.11, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,67 km/h.

  • Clubkampioenschappen DAK Drunen 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.18.17, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,85 km/h.

  • St Edmunds 100 mile 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 23.13.35, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,93 km/h.

  • Int. wandelevenement 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 106,217 kilometer en een tijd van 18.40.29, is een gemiddelde snelheid behaald van 5,69 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 80,41 kilometer en een tijd van 10.37.54, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,56 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 110,528 kilometer en een tijd van 15.02.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,35 km/h.

  • Winterserie Amsterdam 19-02-2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 02.18.13, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,68 km/h.

  • Winterserie RWV 08-01-2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.04.38, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,28 km/h.

2016

  • Winterserie RWV 04-12-2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.05.26, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,17 km/h.

  • Winterserie RWV 06-11-2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.04.53, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,25 km/h.

  • Int. wandelevenement 2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 23.35.42, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,82 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 105,626 kilometer en een tijd van 14.53.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,1 km/h.

  • Nacht van Loon op Zand 2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 80,155 kilometer en een tijd van 11.02.34, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,26 km/h.

2015

  • Winterserie RWV 6-dec-2015

    Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.14.31, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,05 km/h.

Nederlandse records
AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
Wandeltitels
LogoTitel
Centurion - 2017
Continental Centurion - 14-mei-2016
Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
EvenementDatumAfstandTijd
Int. wandelevenement 20182018-05-19160,93422.09.43
St Edmunds 100 mile 20172017-08-05160,93423.13.35
Int. wandelevenement 20162016-05-14160,93423.35.42
Nacht van Loon op Zand 20182018-04-21111,87115.06.50
Nacht van Loon op Zand 20172017-04-22110,52815.02.00
Int. wandelevenement 20172017-06-03106,21718.40.29
Nacht van Loon op Zand 20162016-04-16105,62614.53.00
Nacht van Loon op Zand 20172017-04-2280,4110.37.54
Nacht van Loon op Zand 20162016-04-1680,15511.02.34
Kennedymars Sittard 20182018-03-318010.50.00
NK 50km en anderen 20182018-10-0746,86206.00.25
NK 50km en anderen 20172017-10-0145,29505.54.11
Winterserie Amsterdam 19-02-20172017-02-192002.18.13
Winterserie RWV 4-2-20182018-02-041001.03.08
Winterserie RWV 18-11-20182018-11-181001.03.52
Winterserie RWV 2-12-20182018-12-021001.04.07
Winterserie RWV 08-01-20172017-01-081001.04.38
Winterserie RWV 06-11-20162016-11-061001.04.53
Winterserie RWV 5-11-20172017-11-051001.05.11
Winterserie RWV 04-12-20162016-12-041001.05.26
Winterserie RWV 3-12-20172017-12-031001.06.26
Winterserie RWV 6-dec-20152015-12-061001.14.31
Uurwedstrijd 18-03-20182018-03-189,35101.00.00
Avondwedstrijd Drunen 20182018-06-21300.18.05,69
Clubkampioenschappen DAK Drunen 20172017-09-25300.18.17