Nathan Peeters

Nathan Peeters


Huidige leeftijd categorie: MjuA

Geslacht: Male

Land: The Netherlands

Eigen Website:


Eerste evenement: Winterserie RWV 21-11-2010 on 21-11-2010

Laatste evenement: Winterserie RWV 3-3-2013 on 03-03-2013

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
37
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
Winterserie RWV 20-11-20112011-11-20100.06.428,96
Winterserie RWV 3-2-20132013-02-03300.22.527,87

2019

    2013

    • Winterserie RWV 3-3-2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.23.27, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,68 km/h.

    • Winterserie RWV 3-2-2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.22.52, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,87 km/h.

    • Winterserie deLAT 20 jan 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.27.46, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,48 km/h.

    • Zegerplasloop 2013 135e

      Bij dit evenement, over een afstand van 2 kilometer en een tijd van 00.11.58, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,03 km/h.

    • Winterserie RWV 6-1-2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.23.23, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,7 km/h.

    2012

    • Winterserie RWV 2-12-2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.24.09, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,45 km/h.

    • Baanwedstrijd Papendal

      Bij dit evenement, over een afstand van 1,609 kilometer en een tijd van 00.13.14,2, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,3 km/h.

    • Winterserie RWV18-11-2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.24.42, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,29 km/h.

    • Snelwandel Clinic Alphen

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.24.44, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,28 km/h.

    • Wegwedstrijd-Prestatietocht 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 1 kilometer en een tijd van 00.07.02, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,53 km/h.

    • Winterserie RWV 4-3-2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 1 kilometer en een tijd van 00.07.20, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,18 km/h.

    • Winterserie deLAT 22 feb 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 1 kilometer en een tijd van 00.06.57, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,63 km/h.

    • Winterserie deLAT 22 jan 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 1 kilometer en een tijd van 00.07.36,3, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,89 km/h.

    • Winterserie RWV 8-1-2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 1 kilometer en een tijd van 00.07.03, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,51 km/h.

    2011

    • Winterserie deLAT 18 dec 2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 1 kilometer en een tijd van 00.07.24, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,11 km/h.

    • Winterserie RWV 4-12-2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 1 kilometer en een tijd van 00.08.09, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,36 km/h.

    • Winterserie RWV 20-11-2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 1 kilometer en een tijd van 00.06.42, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,96 km/h.

    • Winterserie RWV 6-11-2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 1 kilometer en een tijd van 00.06.59, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,59 km/h.

    • Drieluik-3 - 2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 1 kilometer en een tijd van 00.07.44, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,76 km/h.

    • Recordwedstrijden 2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 1 kilometer en een tijd van 00.07.26.8, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,07 km/h.

    • Drieluik-2 - 2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 1 kilometer en een tijd van 00.07.54,02, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,59 km/h.

    • Winterserie RWV 6-3-2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 1 kilometer en een tijd van 00.07.42, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,79 km/h.

    • Winterserie deLAT 13 feb 2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 1 kilometer en een tijd van 00.08.24, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,14 km/h.

    • Winterserie RWV 6-2-2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 1 kilometer en een tijd van 00.08.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,5 km/h.

    • Winterserie deLAT 23 jan 2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 1 kilometer en een tijd van 00.08.10,3, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,35 km/h.

    • Winterserie RWV 9-1-2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 1 kilometer en een tijd van 00.08.23, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,16 km/h.

    2010

    • Winterserie RWV 21-11-2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 1 kilometer en een tijd van 00.08.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,5 km/h.

    Nederlandse records
    AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
    Wandeltitels
    LogoTitel
    Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
    EvenementDatumAfstandTijd
    Winterserie RWV 3-2-20132013-02-03300.22.52
    Winterserie RWV 6-1-20132013-01-06300.23.23
    Winterserie RWV 3-3-20132013-03-03300.23.27
    Winterserie RWV 2-12-20122012-12-02300.24.09
    Winterserie RWV18-11-20122012-11-18300.24.42
    Snelwandel Clinic Alphen2012-05-19300.24.44
    Winterserie deLAT 20 jan 20132013-01-20300.27.46
    Zegerplasloop 2013 135e2013-01-08200.11.58
    Baanwedstrijd Papendal2012-11-25200.13.14,2
    Winterserie RWV 20-11-20112011-11-20100.06.42
    Winterserie deLAT 22 feb 20122012-02-22100.06.57
    Winterserie RWV 6-11-20112011-11-06100.06.59
    Wegwedstrijd-Prestatietocht 20122012-03-25100.07.02
    Winterserie RWV 8-1-20122012-01-08100.07.03
    Winterserie RWV 4-3-20122012-03-04100.07.20
    Winterserie deLAT 18 dec 20112011-12-18100.07.24
    Recordwedstrijden 20112011-09-02100.07.26.8
    Winterserie deLAT 22 jan 20122012-01-22100.07.36,3
    Winterserie RWV 6-3-20112011-03-06100.07.42
    Drieluik-3 - 20112011-10-22100.07.44
    Drieluik-2 - 20112011-06-02100.07.54,02
    Winterserie RWV 6-2-20112011-02-06100.08.00
    Winterserie RWV 21-11-20102010-11-21100.08.00
    Winterserie RWV 4-12-20112011-12-04100.08.09
    Winterserie deLAT 23 jan 20112011-01-23100.08.10,3
    Winterserie RWV 9-1-20112011-01-09100.08.23
    Winterserie deLAT 13 feb 20112011-02-13100.08.24