Paul Altena

Paul Altena


Huidige leeftijd categorie: M50

Geslacht: Male

Land: The Netherlands

Eigen Website:


Eerste evenement: Wegwedstrijd 2004 on 14-03-2004

Laatste evenement: Winterserie deLAT 15 dec 2013 on 15-12-2013

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
31
57
107
202
502
805
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
Masterwedstrijd2009-05-02300.17.53,110,07
Baanwedstrijd 26 apr 20082008-04-27500.30.16,239,91
Winterserie RWV 18-11-20072007-11-181000.58.5810,18
Winterserie deLAT 22 dec 20072007-12-222002.03.439,7
Winterserie deLAT 10 feb 20082008-02-103003.16.549,14
Amsterdam-Hoorn 20082008-03-2942,19504.54.028,61
Wegwedstrijd Olland 20072007-03-115005.45.318,68
Kennedymars Sittard 20072007-04-078009.37.358,31

2018

    2013

    • Winterserie deLAT 15 dec 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.33.14, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,03 km/h.

    • Winterserie deLAT 24 feb 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.32,09, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,33 km/h.

    2012

    • Winterserie deLAT 22 feb 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.33.26, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,97 km/h.

    2011

    • Winterserie deLAT 13 feb 2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.32.11, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,32 km/h.

    • Winterserie deLAT 23 jan 2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 25 kilometer en een tijd van 03.11.15, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,84 km/h.

    2010

    • NK 50km en anderen 2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.05.19, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,19 km/h.

    2009

    • Winterserie deLAT 20 dec 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.19.04, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,59 km/h.

    • NK veteranen 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.30.31.79, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,83 km/h.

    • Masterwedstrijd

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.30.37,9, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,8 km/h.

    • Masterwedstrijd

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.17.53,1, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,07 km/h.

    • Kennedymars Sittard 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.34.30, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,57 km/h.

    • Wegwedstrijd-Prestatietocht 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 30 kilometer en een tijd van 03.27.54, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,66 km/h.

    • Winterserie deLAT 8 feb 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.03.27, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,46 km/h.

    2008

    • Winterserie deLAT 21 dec 2008

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.01.46, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,71 km/h.

    • NK 50km en anderen 2008

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.00.13, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,96 km/h.

    • Baanwedstrijd 26 apr 2008

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.30.16,23, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,91 km/h.

    • Amsterdam-Hoorn 2008

      Bij dit evenement, over een afstand van 42,195 kilometer en een tijd van 04.54.02, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,61 km/h.

    • Kennedymars Sittard 2008

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 11.02.56, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,24 km/h.

    • Winterserie deLAT 10 feb 2008

      Bij dit evenement, over een afstand van 30 kilometer en een tijd van 03.16.54, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,14 km/h.

    2007

    • Winterserie deLAT 22 dec 2007

      Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 02.03.43, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,7 km/h.

    • Winterserie RWV 18-11-2007

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.58.58, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,18 km/h.

    • Kennedymars Sittard 2007

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 09.37.35, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,31 km/h.

    • Wegwedstrijd Olland 2007

      Bij dit evenement, over een afstand van 50 kilometer en een tijd van 05.45.31, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,68 km/h.

    • Winterserie RWV 4-2-2007

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.59.24, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,1 km/h.

    2006

    • Int. wandelevenement 2006

      Bij dit evenement, over een afstand van 50 kilometer en een tijd van 05.50.56, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,55 km/h.

    • Wegwedstrijd Olland 2006

      Bij dit evenement, over een afstand van 30 kilometer en een tijd van 03.23.12, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,86 km/h.

    2005

    • Int. wandelevenement 2005

      Bij dit evenement, over een afstand van 80,463 kilometer en een tijd van 10.33.16, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,62 km/h.

    • Kennedymars Sittard 2005

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.20,57, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,73 km/h.

    2004

    • NK 50km en anderen 2004

      Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 02.11.50, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,1 km/h.

    • Wegwedstrijd 2004

      Bij dit evenement, over een afstand van 30 kilometer en een tijd van 03.28.44, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,62 km/h.

    Nederlandse records
    AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
    Wandeltitels
    LogoTitel
    Centurion - 2003
    Kennedyvriend - Weert 2005
    Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
    EvenementDatumAfstandTijd
    Int. wandelevenement 20052005-05-0780,46310.33.16
    Kennedymars Sittard 20072007-04-078009.37.35
    Kennedymars Sittard 20052005-04-268010.20,57
    Kennedymars Sittard 20092009-04-118010.34.30
    Kennedymars Sittard 20082008-03-228011.02.56
    Wegwedstrijd Olland 20072007-03-115005.45.31
    Int. wandelevenement 20062006-06-035005.50.56
    Amsterdam-Hoorn 20082008-03-2942,19504.54.02
    Winterserie deLAT 10 feb 20082008-02-103003.16.54
    Wegwedstrijd Olland 20062006-03-123003.23.12
    Wegwedstrijd-Prestatietocht 20092009-03-083003.27.54
    Wegwedstrijd 20042004-03-143003.28.44
    Winterserie deLAT 23 jan 20112011-01-232503.11.15
    Winterserie deLAT 22 dec 20072007-12-222002.03.43
    NK 50km en anderen 20042004-10-032002.11.50
    Winterserie RWV 18-11-20072007-11-181000.58.58
    Winterserie RWV 4-2-20072007-02-041000.59.24
    NK 50km en anderen 20082008-10-191001.00.13
    Winterserie deLAT 21 dec 20082008-12-211001.01.46
    Winterserie deLAT 8 feb 20092009-02-081001.03.27
    NK 50km en anderen 20102010-10-031001.05.19
    Winterserie deLAT 20 dec 20092009-12-201001.19.04
    Baanwedstrijd 26 apr 20082008-04-27500.30.16,23
    NK veteranen 20092009-06-13500.30.31.79
    Masterwedstrijd2009-05-02500.30.37,9
    Winterserie deLAT 24 feb 20132013-02-24500.32,09
    Winterserie deLAT 13 feb 20112011-02-13500.32.11
    Winterserie deLAT 15 dec 20132013-12-15500.33.14
    Winterserie deLAT 22 feb 20122012-02-22500.33.26
    Masterwedstrijd2009-05-02300.17.53,1