Paul Canters

Paul Canters


Huidige leeftijd categorie: M45

Geslacht: Male

Land: The Netherlands

Eigen Website:


Eerste evenement: Kennedymars Sittard 1999 on 03-04-1999

Laatste evenement: Kennedymars Someren 2014 on 05-07-2014

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
806
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
Kennedymars Sittard 19991999-04-038009.34.498,35

2018

    2014

    • Kennedymars Someren 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.41.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,49 km/h.

    2013

    • Kennedymars Someren 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.35.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,56 km/h.

    2012

    • Kennedymars Someren 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.45.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,44 km/h.

    2011

    • Kennedymars Someren 2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.48.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,41 km/h.

    2006

    • Kennedymars Sittard 2006

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.01.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,99 km/h.

    1999

    • Kennedymars Sittard 1999

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 09.34.49, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,35 km/h.

    Nederlandse records
    AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
    Wandeltitels
    LogoTitel
    Centurion - 2000
    Continental Centurion - 15-mei-1999
    Kennedyvriend - 1987
    Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
    EvenementDatumAfstandTijd
    Kennedymars Sittard 19991999-04-038009.34.49
    Kennedymars Sittard 20062006-04-158010.01.00
    Kennedymars Someren 20132013-07-068010.35.00
    Kennedymars Someren 20142014-07-058010.41.00
    Kennedymars Someren 20122012-07-078010.45.00
    Kennedymars Someren 20112011-07-038010.48.00