Paul Koks

Paul Koks


Huidige leeftijd categorie: M50

Geslacht: Male

Land: The Netherlands

Eigen Website:


Eerste evenement: Kennedymars Sittard 1987 on 18-04-1987

Laatste evenement: Sprintdriekamp 2017 on 09-09-2017

Afstand specialisme
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
Sprintdriekamp 20172017-09-09100.08.27,377.1
Drieluik snelwandelen 22 jun 20082008-06-22300.21.25,38.4
Baanwedstrijd Best 20082008-07-05500.34.12.08.77
Winterserie RWV 2-3-20082008-03-021001.08.498.72
Wegwedstrijd Olland 20082008-03-092002.27.018.16
Amsterdam-Hoorn 20082008-03-2942.19505.48.537.26
Wegwedstrijd-Prestatietocht 20102010-03-145007.13.306.92
Kennedymars Sittard 19911991-03-308009.46.278.18

2018

    2017

    • Sprintdriekamp 2017

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.25.45, is een gemiddelde snelheid behaald van 6.99 km/h.

    • Sprintdriekamp 2017

      Bij dit evenement, over een afstand van 1 kilometer en een tijd van 00.08.27,37, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.1 km/h.

    • Avondwedstrijd Drunen 2017

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.25.09.96, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.16 km/h.

    • NK indoor Masters 2017

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.22.20,02 , is een gemiddelde snelheid behaald van 8.06 km/h.

    2016

    • Winterserie Amsterdam 18-12-2016

      Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 02.44.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.32 km/h.

    • Winterserie RWV 04-12-2016

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.16.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.89 km/h.

    • Winterserie RWV 06-11-2016

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.18.06, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.68 km/h.

    • NK Masters 2016

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.38.21,76, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.82 km/h.

    • Baanwedstrijd Herentals 2016

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.38.42.94, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.75 km/h.

    • Uurwedstrijd 2016

      Bij dit evenement, over een afstand van 7.341 kilometer en een tijd van 01.00.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.34 km/h.

    2015

    • Winterserie RWV 1-nov-2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.17.51, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.71 km/h.

    • NK 50km en anderen 2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 02.46.37, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.2 km/h.

    • Drieluik Spijkenisse 2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.39.59.46, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.5 km/h.

    • Drieluik 1 2015 Gouda

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.38.29.8, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.8 km/h.

    • Winterserie RWV 4-1-2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.15.40, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.93 km/h.

    2014

    • Winterserie RWV 7-12-2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.15.54, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.91 km/h.

    • Winterserie RWV 16 nov 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.17.42, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.72 km/h.

    • Winterserie RWV 2 nov 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.18.44, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.62 km/h.

    • Omrekenwedstrijd 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.39.08.8, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.67 km/h.

    • Kennedymars Sittard 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 11.55.05, is een gemiddelde snelheid behaald van 6.71 km/h.

    • Nacht van Loon op Zand 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 13.21.04, is een gemiddelde snelheid behaald van 5.99 km/h.

    • Uurwedstrijd RWV maart 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 7.447 kilometer en een tijd van 01.00.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.45 km/h.

    2013

    • Winterserie RWV 1-12-2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.14.38, is een gemiddelde snelheid behaald van 8.04 km/h.

    • Winterserie RWV17-11-2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.15.13, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.98 km/h.

    • Winterserie RWV 3-11-2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.17.06, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.78 km/h.

    • NK 50km en anderen 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 02.41.28, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.43 km/h.

    • Avondwedstrijd Drunen 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.22.18.34, is een gemiddelde snelheid behaald van 8.07 km/h.

    • NK Masters 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.37.56.22, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.91 km/h.

    • Zegerplasloop 2013 135e

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.17.33, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.74 km/h.

    • Winterserie RWV 6-1-2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.35.44, is een gemiddelde snelheid behaald van 8.4 km/h.

    2012

    • Winterserie RWV18-11-2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.35.23, is een gemiddelde snelheid behaald van 8.48 km/h.

    • Winterserie RWV 4-11-2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.36.03, is een gemiddelde snelheid behaald van 8.32 km/h.

    • NK 50km en anderen 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 02.37.01, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.64 km/h.

    • NK Masters 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.37.19.82, is een gemiddelde snelheid behaald van 8.04 km/h.

    • Int. wandelevenement 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 21.5 kilometer en een tijd van 03.25.13, is een gemiddelde snelheid behaald van 6.29 km/h.

    • Snelwandel Clinic Alphen

      Bij dit evenement, over een afstand van 7.432 kilometer en een tijd van 01.00.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.43 km/h.

    • Drieluik Gouda

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.39.29.18, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.6 km/h.

    • Open Zuid Hollandse kampioenschappen 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.37.28.85, is een gemiddelde snelheid behaald van 8.01 km/h.

    • Wegwedstrijd-Prestatietocht 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 02.52.21, is een gemiddelde snelheid behaald van 6.96 km/h.

    • Uurwedstrijd 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 7.876 kilometer en een tijd van 01.00.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7.88 km/h.

    Nederlandse records
    AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
    Wandeltitels
    LogoTitel
    Centurion - 1990
    Continental Centurion - 26-mei-1990
    Kennedyvriend - 1984
    Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
    EvenementDatumAfstandTijd
    Kennedymars Sittard 19911991-03-308009.46.27
    Kennedymars Sittard 19901990-04-148010.10.39
    Kennedymars Sittard 19951995-04-158010.14.55
    Kennedymars Sittard 19931993-04-108010.22.29
    Kennedymars Sittard 19891989-03-268010.30.03
    Kennedymars Sittard 19991999-04-038010.58.23
    Kennedymars Sittard 20082008-03-228011.14.24
    Kennedymars Sittard 20052005-04-268011.40,10
    Kennedymars Sittard 20072007-04-078011.43.50
    Kennedymars Sittard 19871987-04-188011.51.34
    Kennedymars Sittard 20142014-04-198011.55.05
    Nacht van Loon op Zand 20142014-04-068013.21.04
    Wegwedstrijd-Prestatietocht 20102010-03-145007.13.30
    Amsterdam-Hoorn 20082008-03-2942.19505.48.53
    Int. wandelevenement 20112011-06-0424.8203.39.00
    Int. wandelevenement 20122012-05-2621.503.25.13
    Wegwedstrijd Olland 20082008-03-092002.27.01
    NK 50km en anderen 20052005-10-022002.36.43
    NK 50km en anderen 20122012-10-072002.37.01
    NK 50km en anderen 20082008-10-192002.37.51
    NK 50km en anderen 20132013-10-062002.41.28
    Winterserie Amsterdam 18-12-20162016-12-182002.44.00
    NK 50km en anderen 20092009-10-042002.44.42
    NK 50km en anderen 20112011-10-022002.45.13
    NK 50km en anderen 20152015-10-042002.46.37
    NK 50km en anderen 20042004-10-032002.46.56
    NK 50km en anderen 20032003-10-052002.49.14
    Wegwedstrijd-Prestatietocht 20122012-03-252002.52.21
    Winterserie RWV 2-3-20082008-03-021001.08.49
    Winterserie RWV 3-2-20082008-02-031001.11.30
    Winterserie RWV 7-12-20082008-12-071001.12.07
    Winterserie RWV 6-1-20082008-01-061001.12.25
    Winterserie RWV 18-11-20072007-11-181001.12.35
    Winterserie RWV 15-11-20092009-11-151001.12.56
    Dwars door Dordt 20102010-03-281001.13.27
    Winterserie RWV 1-12-20132013-12-011001.14.38
    Winterserie RWV 2-11-20082008-11-021001.14.50
    Winterserie RWV17-11-20132013-11-171001.15.13
    Winterserie RWV 4-1-20152015-01-041001.15.40
    Winterserie RWV 4-11-20072007-11-041001.15.45
    Winterserie RWV 7-12-20142014-12-071001.15.54
    Winterserie RWV 04-12-20162016-12-041001.16.00
    Winterserie RWV 3-11-20132013-11-031001.17.06
    Zegerplasloop 2013 135e2013-01-081001.17.33
    Winterserie RWV 16 nov 20142014-11-161001.17.42
    Winterserie RWV 1-nov-20152015-11-011001.17.51
    Winterserie RWV 06-11-20162016-11-061001.18.06
    Winterserie RWV 3-1-20102010-01-031001.18.23
    Winterserie RWV 2 nov 20142014-11-021001.18.44
    Uurwedstrijd 20122012-03-187.87601.00.00
    Uurwedstrijd RWV maart 20142014-03-167.44701.00.00
    Snelwandel Clinic Alphen2012-05-197.43201.00.00
    Uurwedstrijd 20162016-03-207.34101.00.00
    Baanwedstrijd Best 20082008-07-05500.34.12.0
    Winterserie RWV 9-1-20112011-01-09500.35.19
    Winterserie RWV18-11-20122012-11-18500.35.23
    Drieluik Vlaardingen2008-06-29500.35.27,0
    Drieluik-1 20102010-05-13500.35.42.7
    Winterserie RWV 6-1-20132013-01-06500.35.44
    NK veteranen 20102010-06-13500.35.52.07
    Winterserie RWV 21-11-20102010-11-21500.36.00
    Baanwedstrijd Best 20102010-07-03500.36.01.96
    Winterserie RWV 4-11-20122012-11-04500.36.03
    Winterserie RWV 1-2-20092009-02-01500.36.28
    NK Masters 20072007-06-02500.36.33,68
    NK Masters 20122012-06-10500.37.19.82
    Open Zuid Hollandse kampioenschappen 20122012-05-13500.37.28.85
    NK Masters 20132013-06-09500.37.56.22
    Winterserie RWV 6-11-20112011-11-06500.38.05
    Drieluik-2 - 20112011-06-02500.38.14,37
    NK Masters 20162016-06-12500.38.21,76
    Drieluik 1 2015 Gouda2015-05-14500.38.29.8
    Baanwedstrijd Herentals 20162016-05-29500.38.42.94
    Recordwedstrijden 20112011-09-02500.39.01.5
    Omrekenwedstrijd 20142014-05-17500.39.08.8
    Drieluik Gouda2012-05-17500.39.29.18
    Drieluik Spijkenisse 20152015-07-05500.39.59.46
    Drieluik snelwandelen 22 jun 20082008-06-22300.21.25,3
    Avondwedstrijd Drunen 20132013-06-20300.22.18.34
    NK indoor Masters 20172017-02-03300.22.20,02 
    Drieluik-3 - 20112011-10-22300.22.53
    Avondwedstrijd Drunen 20172017-06-22300.25.09.96
    Sprintdriekamp 20172017-09-09300.25.45
    Sprintdriekamp 20172017-09-09100.08.27,37