Richard Leijenaar

Richard Leijenaar


Huidige leeftijd categorie: M55

Geslacht: Male

Land: The Netherlands

Eigen Website:


Eerste evenement: NK Veteranen 11 juni 2000 on 11-06-2000

Laatste evenement: NK Masters 2017 on 11-06-2017

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
34
521
1026
2020
505
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
NK indoor Masters 20132013-02-10300.15.14.7511,82
NK veteranen 20092009-06-13500.24.34.1012,21
Winterserie RWV 18-11-20072007-11-181000.49.4412,06
NK 20 km baan 20072007-08-262001.45.3411,37
NK 50km en anderen 20042004-10-035005.02.539,9

2018

    2017

    • NK Masters 2017

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.27.10, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,04 km/h.

    • Uurwedstrijd Dordrecht 2017

      Bij dit evenement, over een afstand van 10,739 kilometer en een tijd van 01.00.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,74 km/h.

    2016

    • Uurwedstrijd 2016

      Bij dit evenement, over een afstand van 11,07 kilometer en een tijd van 01.00.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,07 km/h.

    • NK masters indoor 2016

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.15.45.97, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,43 km/h.

    2015

    • Winterserie RWV 1-nov-2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.53.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,32 km/h.

    • NK Masters 2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.25.54.20, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,58 km/h.

    • NK Indoor masters 2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.15.23.45, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,7 km/h.

    2014

    • Winterserie RWV 2 nov 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.52.47, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,37 km/h.

    • NK 50km en anderen 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 01.49.28, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,96 km/h.

    • Recordwedstrijden 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 21,596 kilometer en een tijd van 02.00.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,8 km/h. Erg bijzonder was de recordtijd die was goed voor een Nederlands record.

    • Recordwedstrijden 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 01.50.39.0, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,85 km/h. Erg bijzonder was de recordtijd die was goed voor een Nederlands record.

    • NK 20 km weg 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 01.49.23, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,97 km/h.

    • NK Masters 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.25.46.13, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,64 km/h.

    • Uurwedstrijd RWV maart 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 11,36 kilometer en een tijd van 01.00.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,36 km/h.

    • Winterserie RWV 2 mar 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.52.41, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,39 km/h.

    • NK indoor Mannen 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.26.08.31, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,48 km/h.

    • NK indoor Masters 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.15.21.58, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,73 km/h.

    2013

    • Winterserie RWV 1-12-2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.52.05, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,52 km/h.

    • Winterserie RWV17-11-2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.52.02, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,53 km/h.

    • NK 20 km weg 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 01.51.11, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,79 km/h.

    • Open Zuid Hollandse kampioenschappen 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.25.41.70, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,68 km/h.

    • 6 landenwedstrijd 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 01.48.13, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,09 km/h.

    • NK Masters 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.25.49.24, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,62 km/h.

    • Winterserie RWV 3-3-2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.51.52, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,57 km/h.

    • NK indoor Senioren mannen 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.25.45,14, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,65 km/h.

    • NK indoor Masters 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.15.14.75, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,82 km/h.

    • Winterserie RWV 6-1-2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.52.36, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,41 km/h.

    2012

    • Winterserie RWV18-11-2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.52.09, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,51 km/h.

    • Winterserie RWV 4-11-2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.51.58, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,55 km/h.

    • NK 50km en anderen 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 50 kilometer en een tijd van 05.24.43, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,24 km/h.

    • NK 20 km baan 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 01.47.54.3, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,12 km/h.

    • Baanwedstrijd Best 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.25.47.17, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,64 km/h.

    • La Tour de Peiltz

      Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 01.49.46 , is een gemiddelde snelheid behaald van 10,93 km/h.

    • NK Masters 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.25.23.43, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,82 km/h.

    • Open Zuid Hollandse kampioenschappen 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.25.07.13, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,94 km/h.

    • Uurwedstrijd 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 11,445 kilometer en een tijd van 01.00.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,44 km/h.

    • Winterserie RWV 4-3-2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.52.28, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,44 km/h.

    2011

    • Winterserie RWV 6-11-2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.52.02, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,53 km/h.

    • NK 20 km baan 2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 01.50.16,88, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,88 km/h.

    • NK veteranen 2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.25.14.04, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,89 km/h.

    Nederlandse records
    AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
    20M55Baan01.50.39.010,852014-09-06
    21,596M55Baan02:00:0010,82014-09-06
    Wandeltitels
    LogoTitel
    Honderdman - 1993
    Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
    EvenementDatumAfstandTijd
    NK 50km en anderen 20042004-10-035005.02.53
    NK 50km en anderen 20022002-09-295005.08.17
    NK 50km en anderen 20032003-10-055005.14.44
    NK 50km en anderen 20122012-10-075005.24.43
    Int. wandelevenement 20042004-05-295005.32.10
    Recordwedstrijden 20142014-09-0621,59602.00.00
    NK 20 km baan 20072007-08-262001.45.34
    NK 50km en anderen 20072007-10-072001.46.13
    NK 20 km baan 20032003-08-232001.47.16
    NK 20 km baan 20002000-07-152001.47.29,26
    NK 20 km baan 20092009-08-302001.47.31
    NK 20 km baan 20122012-08-262001.47.54.3
    Wegwedstrijd 20042004-03-142001.48.03
    6 landenwedstrijd 20132013-06-162001.48.13
    NK 50km en anderen 20052005-10-022001.48.20
    NK 20 km baan 20022002-08-252001.48.23.3
    NK 20 km baan 20062006-08-202001.48.27
    NK 20 km baan 20082008-08-312001.48.51
    NK 20 km baan 20042004-08-292001.48.53,46
    NK 20 km weg 20142014-07-272001.49.23
    NK 50km en anderen 20142014-10-052001.49.28
    La Tour de Peiltz2012-06-232001.49.46 
    NK 20 km baan 20112011-08-282001.50.16,88
    Recordwedstrijden 20142014-09-062001.50.39.0
    NK 20 km weg 20132013-07-212001.51.11
    NK 20 km baan 20052005-08-272001.53.51
    Uurwedstrijd 20122012-03-1811,44501.00.00
    Uurwedstrijd RWV maart 20142014-03-1611,3601.00.00
    Uurwedstrijd 20162016-03-2011,0701.00.00
    Uurwedstrijd Dordrecht 20172017-03-2610,73901.00.00
    Winterserie RWV 18-11-20072007-11-181000.49.44
    Winterserie RWV 2-11-20082008-11-021000.49.47
    Winterserie RWV 7-12-20082008-12-071000.49.51
    Winterserie RWV 4-11-20072007-11-041000.49.54
    Winterserie RWV 16-11-20082008-11-161000.50.20
    Winterserie RWV 2-3-20082008-03-021000.50.21
    Winterserie RWV 21-11-20102010-11-211000.50.53
    Winterserie RWV 3-2-20082008-02-031000.51.04
    Winterserie RWV 1-3-20092009-03-011000.51.13
    Recordwedstrijden 20082008-09-141000.51.17,0
    winterserie snelwandelen 5 februuari 2006 2006-02-051000.51.18
    Winterserie RWV 4-2-20072007-02-041000.51.29
    Winterserie RWV 7-11-20102010-11-071000.51.36
    Winterserie RWV 6-3-20112011-03-061000.51.43
    Winterserie RWV 3-3-20132013-03-031000.51.52
    Winterserie RWV 4-11-20122012-11-041000.51.58
    Winterserie RWV17-11-20132013-11-171000.52.02
    Winterserie RWV 6-11-20112011-11-061000.52.02
    Winterserie RWV 1-12-20132013-12-011000.52.05
    Winterserie RWV18-11-20122012-11-181000.52.09
    Winterserie RWV 4-3-20122012-03-041000.52.28
    Winterserie RWV 6-2-20112011-02-061000.52.34
    Winterserie RWV 6-1-20132013-01-061000.52.36
    Winterserie RWV 2 mar 20142014-03-021000.52.41
    Winterserie RWV 2 nov 20142014-11-021000.52.47
    Winterserie RWV 1-nov-20152015-11-011000.53.00
    NK veteranen 20092009-06-13500.24.34.10
    NK Masters 20072007-06-02500.24.41,71
    Open Zuid Hollandse kampioenschappen 20092009-05-31500.24.41.85
    Open Zuid Hollandse kampioenschappen 20082008-06-15500.24.49,00
    NK veteranen 20102010-06-13500.24.56.93
    Drieluik snelwandelen 24 mei 20082008-05-24500.25.05,5
    NK veteranen 20082008-06-14500.25.06,69
    Open Zuid Hollandse kampioenschappen 20122012-05-13500.25.07.13
    NK veteranen 20112011-06-19500.25.14.04
    NK Veteranen 11 juni 2000 2000-06-11500.25.16.37
    Drieluik Vlaardingen2008-06-29500.25.19,2
    NK Masters 20122012-06-10500.25.23.43
    3e Drieluik2007-07-07500.25.30,4
    Open Zuid Hollandse kampioenschappen 20132013-06-23500.25.41.70
    NK indoor Senioren mannen 20132013-02-17500.25.45,14
    NK Masters 20142014-06-15500.25.46.13
    Baanwedstrijd Best 20122012-06-30500.25.47.17
    NK Masters 20132013-06-09500.25.49.24
    NK Masters 20152015-06-14500.25.54.20
    NK indoor Mannen 20142014-02-23500.26.08.31
    NK Masters 20172017-06-11500.27.10
    NK indoor Masters 20132013-02-10300.15.14.75
    NK indoor Masters 20142014-02-16300.15.21.58
    NK Indoor masters 20152015-02-15300.15.23.45
    NK masters indoor 20162016-02-14300.15.45.97