Ron Budy

Ron Budy


Huidige leeftijd categorie: overleden 29 mrt 2014

Geslacht: Male

Land: The Netherlands

Eigen Website:


Eerste evenement: Kennedymars Sittard 2008 on 22-03-2008

Laatste evenement: NK 50km en anderen 2013 on 06-10-2013

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
32
52
102
201
504
804
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
Sprintwedstrijd Veenendaal 20132013-09-14100.05.07,0 11,73
Sprintwedstrijd Veenendaal 20132013-09-14300.16.18,211,04
NK Masters 20132013-06-09500.28.09.9910,66
Winterserie RWV 3-2-20132013-02-031000.58.0310,34
NK 20 km weg 20132013-07-212002.05.509,54
NK 50km en anderen 20132013-10-065005.33.588,98
Kennedymars Sittard 20132013-03-308009.19.008,59Wedstrijd

2019

    2013

    • NK 50km en anderen 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 50 kilometer en een tijd van 05.33.58, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,98 km/h.

    • Sprintwedstrijd Veenendaal 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 2 kilometer en een tijd van 00.10.38,2 , is een gemiddelde snelheid behaald van 11,29 km/h.

    • Sprintwedstrijd Veenendaal 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 1 kilometer en een tijd van 00.05.07,0 , is een gemiddelde snelheid behaald van 11,73 km/h.

    • Sprintwedstrijd Veenendaal 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.16.18,2, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,04 km/h.

    • NK 20 km weg 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 02.05.50, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,54 km/h.

    • Baanwedstrijd Best 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.29.14.06, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,26 km/h.

    • NK Masters 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.28.09.99, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,66 km/h.

    • Kennedymars Sittard 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 09.19.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,59 km/h.

    • Winterserie RWV 3-2-2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.58.03, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,34 km/h.

    • Winterserie RWV 6-1-2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 00.58.15, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,3 km/h.

    2012

    • NK 50km en anderen 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 50 kilometer en een tijd van 05.38.22, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,87 km/h.

    • Sprintwedstrijd Veenendaal 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 1 kilometer en een tijd van 00.05.25,61, is een gemiddelde snelheid behaald van 11,08 km/h.

    • Sprintwedstrijd Veenendaal 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.17.48,20, is een gemiddelde snelheid behaald van 10,11 km/h.

    • Kennedymars Sittard 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 09.32.48, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,38 km/h.

    • Wegwedstrijd-Prestatietocht 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 50 kilometer en een tijd van 05.47.46, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,63 km/h.

    2009

    • Int. wandelevenement 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 50 kilometer en een tijd van 06.02.13, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,28 km/h.

    • Kennedymars Sittard 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.00.33, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,99 km/h.

    2008

    • Kennedymars Sittard 2008

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.04.30, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,94 km/h.

    Nederlandse records
    AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
    Wandeltitels
    LogoTitel
    Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
    EvenementDatumAfstandTijd
    Kennedymars Sittard 20132013-03-308009.19.00
    Kennedymars Sittard 20122012-04-078009.32.48
    Kennedymars Sittard 20092009-04-118010.00.33
    Kennedymars Sittard 20082008-03-228010.04.30
    NK 50km en anderen 20132013-10-065005.33.58
    NK 50km en anderen 20122012-10-075005.38.22
    Wegwedstrijd-Prestatietocht 20122012-03-255005.47.46
    Int. wandelevenement 20092009-05-235006.02.13
    NK 20 km weg 20132013-07-212002.05.50
    Winterserie RWV 3-2-20132013-02-031000.58.03
    Winterserie RWV 6-1-20132013-01-061000.58.15
    NK Masters 20132013-06-09500.28.09.99
    Baanwedstrijd Best 20132013-07-06500.29.14.06
    Sprintwedstrijd Veenendaal 20132013-09-14300.16.18,2
    Sprintwedstrijd Veenendaal 20122012-09-15300.17.48,20
    Sprintwedstrijd Veenendaal 20132013-09-14200.10.38,2 
    Sprintwedstrijd Veenendaal 20132013-09-14100.05.07,0 
    Sprintwedstrijd Veenendaal 20122012-09-15100.05.25,61