Rudy Schoors

Rudy Schoors


Huidige leeftijd categorie: M50

Geslacht: Male

Land: Belgium

Eigen Website:


Eerste evenement: Kennedymars Sittard 2008 on 22-03-2008

Laatste evenement: African Centurion 2017 on 21-10-2017

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
501
804
1004
1615
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
Amsterdam-Hoorn 20092009-03-2842,19505.13.448,07
Int. wandelevenement 20102010-05-225006.26.207,77
Kennedymars Sittard 20132013-03-308009.39.088,29Wedstrijd
Dodentocht 20112011-08-1210012.57.007,72Rank 121
Lingfield 100 miles 20112011-07-03160,92821.32.027,471062

2018

    2017

    • African Centurion 2017

      Bij dit evenement, over een afstand van 160,1 kilometer en een tijd van 22.47.08, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,03 km/h.

    • Dodentocht 2017

      Bij dit evenement, over een afstand van 98 kilometer en een tijd van 13.09.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,45 km/h.

    2016

    • Dodentocht 2016

      Bij dit evenement, over een afstand van 97 kilometer en een tijd van 13.47.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,04 km/h.

    2015

    • Isle of Man 100 mile Walk 2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 22.10.50, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,26 km/h.

    2014

    • Dodentocht 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 100 kilometer en een tijd van 13.15.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,55 km/h.

    2013

    • Tower Insurance Isle of Man Open 100 mile Walk

      Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 22.05.24, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,29 km/h.

    • Nacht van Loon op Zand 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 122,65 kilometer en een tijd van 15.04.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,14 km/h.

    • Kennedymars Sittard 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 09.39.08, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,29 km/h.

    2012

    • Colchester 100EM 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 21.54.27, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,35 km/h.

    • Dodentocht 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 100 kilometer en een tijd van 13.42.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,3 km/h.

    2011

    • Dodentocht 2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 100 kilometer en een tijd van 12.57.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,72 km/h.

    • Lingfield 100 miles 2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 160,928 kilometer en een tijd van 21.32.02, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,47 km/h.

    2010

    • Dodentocht 2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 100 kilometer en een tijd van 13.22.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,48 km/h.

    • Int. wandelevenement 2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 50 kilometer en een tijd van 06.26.20, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,77 km/h.

    • Nacht van Loon op Zand 2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 111,5 kilometer en een tijd van 15.12.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,34 km/h.

    2009

    • Kennedymars Waalwijk 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.09.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,88 km/h.

    • Int. wandelevenement 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 80,467 kilometer en een tijd van 10.25.27, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,72 km/h.

    • Amsterdam-Hoorn 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 42,195 kilometer en een tijd van 05.13.44, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,07 km/h.

    2008

    • Int. wandelevenement 2008

      Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 23.00.52, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,99 km/h.

    • Int. wandelevenement 2008

      Bij dit evenement, over een afstand van 166,839 kilometer en een tijd van 23.59.20, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,95 km/h.

    • Kennedymars Sittard 2008

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.01.10, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,98 km/h.

    Nederlandse records
    AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
    Wandeltitels
    Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
    EvenementDatumAfstandTijd
    Int. wandelevenement 20082008-05-31166,83923.59.20
    Colchester 100EM 20122012-09-23160,93421.54.27
    Tower Insurance Isle of Man Open 100 mile Walk2013-08-03160,93422.05.24
    Isle of Man 100 mile Walk 20152015-08-16160,93422.10.50
    Int. wandelevenement 20082008-05-31160,93423.00.52
    Lingfield 100 miles 20112011-07-03160,92821.32.02
    African Centurion 20172017-10-21160,122.47.08
    Nacht van Loon op Zand 20132013-04-20122,6515.04.00
    Nacht van Loon op Zand 20102010-04-17111,515.12.00
    Dodentocht 20112011-08-1210012.57.00
    Dodentocht 20142014-08-0810013.15.00
    Dodentocht 20102010-08-1310013.22.00
    Dodentocht 20122012-08-1010013.42.00
    Dodentocht 20172017-08-119813.09.00
    Dodentocht 20162016-08-129713.47.00
    Int. wandelevenement 20092009-05-2380,46710.25.27
    Kennedymars Sittard 20132013-03-308009.39.08
    Kennedymars Sittard 20082008-03-228010.01.10
    Kennedymars Waalwijk 20092009-09-058010.09.00
    Int. wandelevenement 20102010-05-225006.26.20
    Amsterdam-Hoorn 20092009-03-2842,19505.13.44