Sven Verbruggen

Sven Verbruggen


Huidige leeftijd categorie: M50

Geslacht: Male

Land: The Netherlands

Eigen Website:


Eerste evenement: Kennedymars Sittard 2009 on 11-04-2009

Laatste evenement: Kennedymars Sittard 2018 on 31-03-2018

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
8019
1001
1611
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
Kennedymars Sittard 20152015-04-048009.29.368,43
Dodentocht 20122012-08-1010014.05.007,1rank 249
Int. wandelevenement 20162016-05-14160,93423.24.306,88

2018

  • Kennedymars Sittard 2018

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.31.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,61 km/h.

2017

  • Kennedymars P.R. Hengelo 2017

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.09.41, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,87 km/h.

2016

  • Kennedymars Waalwijk 2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.41.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,49 km/h.

  • Int. wandelevenement 2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 23.24.30, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,88 km/h.

  • Kennedymars Sittard 2016

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 09.45.20, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,2 km/h.

2015

  • Kennedymars Waalwijk 2015

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.03.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,96 km/h.

  • Kennedymars Sittard 2015

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 09.29.36, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,43 km/h.

2014

  • Kennedymars Someren 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.02.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,97 km/h.

  • Kennedymars Sittard 2014

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.29.17, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,63 km/h.

2013

  • Kennedymars Waalwijk 2013

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 09.44.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,22 km/h.

  • Kennedymars Someren 2013

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.27.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,66 km/h.

  • Kennedymars Sittard 2013

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.46.11, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,43 km/h.

2012

  • Kennedymars Waalwijk 2012

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.03.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,96 km/h.

  • Dodentocht 2012

    Bij dit evenement, over een afstand van 100 kilometer en een tijd van 14.05.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,1 km/h.

  • Kennedymars Sittard 2012

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 09.55.12, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,06 km/h.

2011

  • Kennedymars Waalwijk 2011

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.20.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,74 km/h.

  • Kennedymars Sittard 2011

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.33.10, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,58 km/h.

2010

  • Kennedymars Waalwijk 2010

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.18.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,77 km/h.

  • Kennedymars Sittard 2010

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.29.25, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,63 km/h.

2009

  • Kennedymars Waalwijk 2009

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.40.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,5 km/h.

  • Kennedymars Sittard 2009

    Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.45.50, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,43 km/h.

Nederlandse records
AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
Wandeltitels
LogoTitel
Continental Centurion - 14-mei-2016
Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
EvenementDatumAfstandTijd
Int. wandelevenement 20162016-05-14160,93423.24.30
Dodentocht 20122012-08-1010014.05.00
Kennedymars Sittard 20152015-04-048009.29.36
Kennedymars Waalwijk 20132013-09-148009.44.00
Kennedymars Sittard 20162016-03-268009.45.20
Kennedymars Sittard 20122012-04-078009.55.12
Kennedymars Someren 20142014-07-058010.02.00
Kennedymars Waalwijk 20152015-09-128010.03.00
Kennedymars Waalwijk 20122012-09-088010.03.00
Kennedymars P.R. Hengelo 20172017-04-028010.09.41
Kennedymars Waalwijk 20102010-09-058010.18.00
Kennedymars Waalwijk 20112011-09-108010.20.00
Kennedymars Someren 20132013-07-068010.27.00
Kennedymars Sittard 20142014-04-198010.29.17
Kennedymars Sittard 20102010-04-038010.29.25
Kennedymars Sittard 20182018-03-318010.31.00
Kennedymars Sittard 20112011-04-238010.33.10
Kennedymars Waalwijk 20092009-09-058010.40.00
Kennedymars Waalwijk 20162016-09-128010.41.00
Kennedymars Sittard 20092009-04-118010.45.50
Kennedymars Sittard 20132013-03-308010.46.11