Virginie BOUDART

Virginie BOUDART


Huidige leeftijd categorie: ?

Geslacht:

Land:

Eigen Website:


Eerste evenement: Championnats LBFA TC indoor 2012 on 28-01-2012

Laatste evenement: Belgisch indoorkampioenschap 2016 on 20-02-2016

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
34
53
102
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
Waals indoorkampioenschap 20142014-01-25300.20.32.748,77
Grand Prix LBFA no 63 – SMAC2014-05-28500.34.56.008,59
Belgisch kampioenschap 20152015-06-281001.16.037,89

2019

    2016

    • Belgisch indoorkampioenschap 2016

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.23.22.50, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,7 km/h.

    • Waals indoorkampioenschap 2016

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.21.16.61, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,46 km/h.

    2015

    • Belgisch kampioenschap 2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.16.03, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,89 km/h.

    • Baanwedstrijd Jambes 2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.34.57,76, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,58 km/h.

    2014

    • Grand Prix LBFA no 63 – SMAC

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.34.56.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,59 km/h.

    • Waals indoorkampioenschap 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.20.32.74, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,77 km/h.

    2013

    • Championnat F.B.F.A.T. 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.20.05,00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,49 km/h.

    2012

    • Grand Prix de Wallonie

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.35.17.74, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,5 km/h.

    • Championnats LBFA TC indoor 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.21.23.17, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,42 km/h.

    Nederlandse records
    AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
    Wandeltitels
    LogoTitel
    Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
    EvenementDatumAfstandTijd
    Belgisch kampioenschap 20152015-06-281001.16.03
    Championnat F.B.F.A.T. 20132013-06-301001.20.05,00
    Grand Prix LBFA no 63 – SMAC2014-05-28500.34.56.00
    Baanwedstrijd Jambes 20152015-05-27500.34.57,76
    Grand Prix de Wallonie2012-05-16500.35.17.74
    Waals indoorkampioenschap 20142014-01-25300.20.32.74
    Waals indoorkampioenschap 20162016-01-30300.21.16.61
    Championnats LBFA TC indoor 20122012-01-28300.21.23.17
    Belgisch indoorkampioenschap 20162016-02-20300.23.22.50