Willem Sikkers

Willem Sikkers


Huidige leeftijd categorie: ?

Geslacht: Male

Land:

Eigen Website:


Eerste evenement: Kennedymars Waalwijk 2009 on 05-09-2009

Laatste evenement: Kennedymars Waalwijk 2016 on 12-09-2016

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
807
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
Kennedymars Waalwijk 20152015-09-128010.19.007,75

2019

    2016

    • Kennedymars Waalwijk 2016

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.45.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,44 km/h.

    2015

    • Kennedymars Waalwijk 2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.19.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,75 km/h.

    2014

    • Kennedymars Waalwijk 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.41.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,49 km/h.

    2013

    • Kennedymars Waalwijk 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.57.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,31 km/h.

    2012

    • Kennedymars Waalwijk 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.41.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,49 km/h.

    2010

    • Kennedymars Waalwijk 2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 11.15.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,11 km/h.

    2009

    • Kennedymars Waalwijk 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 11.25.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,01 km/h.

    Nederlandse records
    AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
    Wandeltitels
    LogoTitel
    Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
    EvenementDatumAfstandTijd
    Kennedymars Waalwijk 20152015-09-128010.19.00
    Kennedymars Waalwijk 20142014-09-138010.41.00
    Kennedymars Waalwijk 20122012-09-088010.41.00
    Kennedymars Waalwijk 20162016-09-128010.45.00
    Kennedymars Waalwijk 20132013-09-148010.57.00
    Kennedymars Waalwijk 20102010-09-058011.15.00
    Kennedymars Waalwijk 20092009-09-058011.25.00