Willem van der Bijl

Willem van der Bijl


Huidige leeftijd categorie: M75

Geslacht: Male

Land: The Netherlands

Eigen Website:


Eerste evenement: NK 20 km 30 april 1961 on 30-04-1961

Laatste evenement: Winterserie RWV 1 feb 2015 on 01-02-2015

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
37
562
1010
203
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
Sprintwedstrijd Veenendaal 20142014-08-30100.06.33,79,16
Avondwedstrijd Drunen 20092009-06-25300.18.13.249,88
Drieluik 6 jun 20092009-06-06500.30.23.59,87
Winterserie RWV 4-11-20072007-11-041001.03.399,43
NK 20 km 30 april 1961 1961-04-302001.59.41,210,03
Recordwedstrijden 20082008-09-143003.36.02,38,33NR
Amsterdam-Hoorn 20082008-03-2942,19505.17.127,98

2018

    2015

    • Winterserie RWV 1 feb 2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.36.29, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,22 km/h.

    • Winterserie RWV 4-1-2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.34.54, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,6 km/h.

    2014

    • Winterserie RWV 7-12-2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.36.14, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,28 km/h.

    • Winterserie RWV 16 nov 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.36.49, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,15 km/h.

    • Sprintwedstrijd Veenendaal 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 1 kilometer en een tijd van 00.06.33,7, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,16 km/h.

    • Winterserie RWV 2 mar 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.35.06, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,55 km/h.

    • Winterserie RWV 5 jan 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.34.43, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,64 km/h.

    2013

    • Winterserie RWV 1-12-2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.34.19, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,74 km/h.

    • Winterserie RWV17-11-2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.34.55, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,59 km/h.

    • Winterserie RWV 3-11-2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.35.47, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,38 km/h.

    • Jubileumwedstrijd LAT 75 jaar

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.20.33,93, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,76 km/h.

    • Drieluik 2 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.33.57.2, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,84 km/h.

    • Drieluik 1 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.34.18.8, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,75 km/h.

    • Dwars door Dordt 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.10.45, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,48 km/h.

    • Winterserie RWV 3-3-2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.33.08, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,05 km/h.

    • Winterserie RWV 3-2-2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.34.18, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,75 km/h.

    • Winterserie RWV 6-1-2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.34.06, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,8 km/h.

    2012

    • Winterserie RWV 2-12-2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.34.12, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,77 km/h.

    • Baanwedstrijd Papendal

      Bij dit evenement, over een afstand van 3,218 kilometer en een tijd van 00.21.25,5, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,02 km/h.

    • Winterserie RWV18-11-2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.34.03, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,81 km/h.

    • Winterserie RWV 4-11-2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.33.30, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,96 km/h.

    • Avondwedstrijd AAV 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.33.19,2, is een gemiddelde snelheid behaald van 9 km/h.

    • Lycurgus Games Krommenie

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.19.39.40, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,16 km/h.

    • NK Masters 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.32.51.99, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,13 km/h.

    • Int. wandelevenement 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 30,375 kilometer en een tijd van 04.00.53, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,57 km/h.

    • Snelwandel Clinic Alphen

      Bij dit evenement, over een afstand van 9,114 kilometer en een tijd van 01.00.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,11 km/h.

    • Drieluik Gouda

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.32.45.05, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,16 km/h.

    • Open Zuid Hollandse kampioenschappen 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.33.38.77, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,92 km/h.

    • Wegwedstrijd-Prestatietocht 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 02.20.17, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,55 km/h.

    • Uurwedstrijd 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 8,969 kilometer en een tijd van 01.00.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,97 km/h.

    • NK indoor Masters 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.20.03.22, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,98 km/h.

    • Winterserie deLAT 22 jan 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.33.10, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,05 km/h.

    • Winterserie RWV 8-1-2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.32.27, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,24 km/h.

    2011

    • Winterserie deLAT 18 dec 2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.32.19, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,28 km/h.

    • Winterserie RWV 4-12-2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.33.01, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,09 km/h.

    • Winterserie RWV 20-11-2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.32.41, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,18 km/h.

    • Winterserie RWV 6-11-2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.08.33, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,75 km/h.

    • Drieluik-3 - 2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.33.36, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,93 km/h.

    • Recordwedstrijden 2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 10 kilometer en een tijd van 01.09.57.6, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,58 km/h.

    • NK 20 km baan 2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 02.15.07,19, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,88 km/h.

    Nederlandse records
    AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
    5M70indoor00:32.14.399,312010-01-31
    Wandeltitels
    LogoTitel
    Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
    EvenementDatumAfstandTijd
    Amsterdam-Hoorn 20082008-03-2942,19505.17.12
    Int. wandelevenement 20122012-05-2630,37504.00.53
    Recordwedstrijden 20082008-09-143003.36.02,3
    NK 50km en anderen 20072007-10-072502.53.20
    NK 20 km 30 april 1961 1961-04-302001.59.41,2
    NK 20 km baan 20112011-08-282002.15.07,19
    Wegwedstrijd-Prestatietocht 20122012-03-252002.20.17
    Winterserie RWV 4-11-20072007-11-041001.03.39
    Winterserie RWV 2-12-20072007-12-021001.04.55
    Baanwedstrijd 20112011-06-131001.05.11,0
    Winterserie RWV 2-3-20082008-03-021001.05.24
    Dwars door Dordt 20112011-04-031001.05.59
    Dwars door Dordt 20092009-03-291001.07.09
    Winterserie RWV 6-11-20112011-11-061001.08.33
    Wegwedstrijd-Prestatietocht 20102010-03-141001.09.26
    Recordwedstrijden 20112011-09-021001.09.57.6
    Dwars door Dordt 20132013-04-071001.10.45
    Uurwedstrijd 20092009-03-159,15201.00.00
    Snelwandel Clinic Alphen2012-05-199,11401.00.00
    Uurwedstrijd 20122012-03-188,96901.00.00
    Drieluik 6 jun 20092009-06-06500.30.23.5
    Winterserie deLAT 21 dec 20082008-12-21500.30.56
    Winterserie RWV 7-12-20082008-12-07500.30.57
    NK veteranen 20082008-06-14500.31.04,35
    Drieluik Vlaardingen2008-06-29500.31.06,2
    Drieluik 1 15 mei 20092009-05-15500.31.07.6
    Baanwedstrijd Best 20092009-07-04500.31.12.14
    Winterserie RWV 1-3-20092009-03-01500.31.12
    Winterserie RWV 2-11-20082008-11-02500.31.15
    Winterserie RWV 16-11-20082008-11-16500.31.17
    Drieluik-1 20102010-05-13500.31.17.0
    Baanwedstrijd Herentals 20102010-05-30500.31.20.13
    Winterserie RWV 1-2-20092009-02-01500.31.24
    3e Drieluik2007-07-07500.31.25,1
    NK veteranen 20092009-06-13500.31.28.92
    Open Zuid Hollandse kampioenschappen 20092009-05-31500.31.34.85
    NK veteranen 20102010-06-13500.31.37.54
    Winterserie RWV 7-2-20102010-02-07500.31.38
    Drieluik snelwandelen 24 mei 20082008-05-24500.31.39,8
    NK Indoor 20092009-02-21500.31.42.19
    Winterserie RWV 6-3-20112011-03-06500.31.43
    Winterserie deLAT 25 jan 20092009-01-25500.31.48
    Indoorwedstrijd 25 okt 20082008-10-25500.31.54,1
    Winterserie deLAT 13 feb 20112011-02-13500.32.02
    EK Veteranen 20112011-03-20500.32.02
    Masterwedstrijd2009-05-02500.32.06,5
    Baanwedstrijd 26 apr 20082008-04-27500.32.11,66
    Championnat F.B.F.A.T. 20102010-01-30500.32.14.39
    Winterserie deLAT 18 dec 20112011-12-18500.32.19
    Winterserie RWV 6-2-20112011-02-06500.32.20
    Drieluik-2 - 20112011-06-02500.32.25,05
    Winterserie RWV 8-1-20122012-01-08500.32.27
    Drieluik snelwandelen 22 jun 20082008-06-22500.32.28,2
    Flanderscup 20112011-05-29500.32.29.55
    Winterserie RWV 20-11-20112011-11-20500.32.41
    Winterserie RWV 3-1-20102010-01-03500.32.43
    Drieluik Gouda2012-05-17500.32.45.05
    NK Masters 20122012-06-10500.32.51.99
    Winterserie RWV 4-12-20112011-12-04500.33.01
    Winterserie RWV 3-3-20132013-03-03500.33.08
    Winterserie deLAT 22 jan 20122012-01-22500.33.10
    Winterserie RWV 9-1-20112011-01-09500.33.17
    Avondwedstrijd AAV 20122012-09-06500.33.19,2
    Winterserie RWV 4-11-20122012-11-04500.33.30
    Drieluik-3 - 20112011-10-22500.33.36
    Open Zuid Hollandse kampioenschappen 20122012-05-13500.33.38.77
    Winterserie RWV 21-11-20102010-11-21500.33.52
    Drieluik 2 20132013-05-09500.33.57.2
    Winterserie RWV18-11-20122012-11-18500.34.03
    Winterserie RWV 6-1-20132013-01-06500.34.06
    Winterserie RWV 2-12-20122012-12-02500.34.12
    Winterserie RWV 3-2-20132013-02-03500.34.18
    Drieluik 1 20132013-05-04500.34.18.8
    Winterserie RWV 1-12-20132013-12-01500.34.19
    Winterserie RWV 5 jan 20142014-01-05500.34.43
    Winterserie RWV 4-1-20152015-01-04500.34.54
    Winterserie RWV17-11-20132013-11-17500.34.55
    Winterserie RWV 2 mar 20142014-03-02500.35.06
    Winterserie RWV 3-11-20132013-11-03500.35.47
    Winterserie RWV 7-12-20142014-12-07500.36.14
    Winterserie RWV 1 feb 20152015-02-01500.36.29
    Winterserie RWV 16 nov 20142014-11-16500.36.49
    Baanwedstrijd Papendal2012-11-253,21800.21.25,5
    Avondwedstrijd Drunen 20092009-06-25300.18.13.24
    Masterwedstrijd2009-05-02300.18.32,7
    Baanwedstrijd Zundert2010-07-10300.19.33.73
    Lycurgus Games Krommenie2012-07-01300.19.39.40
    NK indoor Masters 20122012-03-04300.20.03.22
    Jubileumwedstrijd LAT 75 jaar2013-08-31300.20.33,93
    Sprintwedstrijd Veenendaal 20142014-08-30100.06.33,7