Wim Brink

Wim Brink


Huidige leeftijd categorie: M50

Geslacht: Male

Land: The Netherlands

Eigen Website:


Eerste evenement: Kennedymars Sittard 2006 on 15-04-2006

Laatste evenement: Int. wandelevenement 2008 on 31-05-2008

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
804
1611
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
Kennedymars Sittard 20082008-03-228009.59.028,01
Int. wandelevenement 20082008-05-31160,93421.59.097,32100 EM

2018

    2008

    • Int. wandelevenement 2008

      Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 21.59.09, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,32 km/h.

    • Kennedymars Sittard 2008

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 09.59.02, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,01 km/h.

    2007

    • Int. wandelevenement 2007

      Bij dit evenement, over een afstand van 85,394 kilometer en een tijd van 12.20.08, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,92 km/h.

    • Kennedymars Sittard 2007

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.26.50, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,66 km/h.

    2006

    • Int. wandelevenement 2006

      Bij dit evenement, over een afstand van 80,463 kilometer en een tijd van 10.43.57, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,5 km/h.

    • Kennedymars Sittard 2006

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.41.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,49 km/h.

    Nederlandse records
    AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
    Wandeltitels
    LogoTitel
    Continental Centurion - 31-mei-2008
    Kennedyvriend - Schiedam 2006
    Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
    EvenementDatumAfstandTijd
    Int. wandelevenement 20082008-05-31160,93421.59.09
    Int. wandelevenement 20072007-05-1985,39412.20.08
    Int. wandelevenement 20062006-06-0380,46310.43.57
    Kennedymars Sittard 20082008-03-228009.59.02
    Kennedymars Sittard 20072007-04-078010.26.50
    Kennedymars Sittard 20062006-04-158010.41.00