Wim van Cappelle

Wim van Cappelle


Huidige leeftijd categorie: M60

Geslacht: Male

Land: The Netherlands

Eigen Website:


Eerste evenement: Int. wandelevenement 2007 on 19-05-2007

Laatste evenement: Int. wandelevenement 2017 on 03-06-2017

Race focus on distances
Aantal wedstrijden per afstand
Aantal Afstand
32
512
101
203
503
807
1613
Persoonlijke records
EvenementDatumAfstandTijdkm/hOpmerking
Clinic en wedstrijd Ciko'662013-03-10300.20.50,48,64
Winterserie deLAT 18 dec 20112011-12-18500.32.409,18
Winterserie RWV 16-11-20082008-11-161001.10.058,56Prest
NK 50km en anderen 20092009-10-042002.21.408,47
Winterserie deLAT 13 feb 20112011-02-133003.37.288,28
Amsterdam-Hoorn 20092009-03-2842,19505.17.157,98
Wegwedstrijd-Prestatietocht 20102010-03-145006.23.577,81Prest
Kennedymars P.R. Hengelo 20172017-04-028010.28.407,64
Lingfield 100 miles 20112011-07-03160,92822.46.317,071091 (new)

2018

    2017

    • Int. wandelevenement 2017

      Bij dit evenement, over een afstand van 160,934 kilometer en een tijd van 23.44.27, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,78 km/h.

    • Int. wandelevenement 2017

      Bij dit evenement, over een afstand van 162,534 kilometer en een tijd van 23.59.46, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,77 km/h.

    • Nacht van Loon op Zand 2017

      Bij dit evenement, over een afstand van 108,642 kilometer en een tijd van 15.08.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,18 km/h.

    • Nacht van Loon op Zand 2017

      Bij dit evenement, over een afstand van 80,41 kilometer en een tijd van 11.04.25, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,26 km/h.

    • Kennedymars Sittard 2017

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.33.10, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,58 km/h.

    • Kennedymars P.R. Hengelo 2017

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.28.40, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,64 km/h.

    2016

    • Int. wandelevenement 2016

      Bij dit evenement, over een afstand van 125,51 kilometer en een tijd van 18.26.51, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,8 km/h.

    • Kennedymars Sittard 2016

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 11.18.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,08 km/h.

    2015

    • Int. wandelevenement 2015

      Bij dit evenement, over een afstand van 110,574 kilometer en een tijd van 16.53.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,55 km/h.

    2014

    • Int. wandelevenement 2014

      Bij dit evenement, over een afstand van 105,41 kilometer en een tijd van 16.31.24, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,38 km/h.

    2013

    • Kennedymars Someren 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 11.00.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,27 km/h.

    • Int. wandelevenement 2013

      Bij dit evenement, over een afstand van 110,574 kilometer en een tijd van 15.58.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,93 km/h.

    • Clinic en wedstrijd Ciko'66

      Bij dit evenement, over een afstand van 3 kilometer en een tijd van 00.20.50,4, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,64 km/h.

    2012

    • Baanwedstrijd Papendal

      Bij dit evenement, over een afstand van 3,218 kilometer en een tijd van 00.21.36,9, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,94 km/h.

    • Omloop Goeree 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 106,6 kilometer en een tijd van 17.32.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,08 km/h.

    • Kennedymars Someren 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.52.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,36 km/h.

    • Int. wandelevenement 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 141,309 kilometer en een tijd van 20.50.27, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,78 km/h.

    • Baanwedstrijd Ciko 66

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.34.02,0, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,81 km/h.

    • Winterserie RWV 4-3-2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.33.17, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,01 km/h.

    • Winterserie deLAT 22 feb 2012

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.32.55, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,11 km/h.

    2011

    • Winterserie deLAT 18 dec 2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.32.40, is een gemiddelde snelheid behaald van 9,18 km/h.

    • Winterserie RWV 20-11-2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.34.02, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,81 km/h.

    • Drieluik-3 - 2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.34.12, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,77 km/h.

    • NK 50km en anderen 2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 02.25.28, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,25 km/h.

    • Lingfield 100 miles 2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 160,928 kilometer en een tijd van 22.46.31, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,07 km/h.

    • Int. wandelevenement 2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 110,574 kilometer en een tijd van 16.05.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,88 km/h.

    • Nacht van Loon op Zand 2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 110,65 kilometer en een tijd van 15.03.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,35 km/h.

    • Wegwedstrijd 2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 50 kilometer en een tijd van 06.24.15, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,81 km/h.

    • Winterserie RWV 6-3-2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.33.52, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,86 km/h.

    • Winterserie deLAT 13 feb 2011

      Bij dit evenement, over een afstand van 30 kilometer en een tijd van 03.37.28, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,28 km/h.

    2010

    • Int. wandelevenement 2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 169,765 kilometer en een tijd van 23.54.26, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,1 km/h.

    • Kennedymars Sittard 2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 80 kilometer en een tijd van 10.37.29, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,53 km/h.

    • Wegwedstrijd-Prestatietocht 2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 50 kilometer en een tijd van 06.23.57, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,81 km/h.

    • Winterserie deLAT 14 feb 2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 30 kilometer en een tijd van 03.41.47, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,12 km/h.

    • Winterserie RWV 7-2-2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.33.47, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,88 km/h.

    • Winterserie RWV 3-1-2010

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.33.23, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,99 km/h.

    2009

    • Winterserie RWV 15-11-2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 5 kilometer en een tijd van 00.33.42, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,9 km/h.

    • NK 50km en anderen 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 20 kilometer en een tijd van 02.21.40, is een gemiddelde snelheid behaald van 8,47 km/h.

    • Int. wandelevenement 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 166,772 kilometer en een tijd van 24.03.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 6,93 km/h.

    • Nacht van Loon op Zand 2009

      Bij dit evenement, over een afstand van 109 kilometer en een tijd van 15.12.00, is een gemiddelde snelheid behaald van 7,17 km/h.

    Nederlandse records
    AfstandKlasseTypeTijdkmhDatum
    Wandeltitels
    LogoTitel
    Centurion - 2011
    Continental Centurion - 31-mei-2008
    Alle uitslagen gesorteed op afstand en snelste tijd.
    EvenementDatumAfstandTijd
    Int. wandelevenement 20102010-05-22169,76523.54.26
    Int. wandelevenement 20092009-05-23166,77224.03.00
    Int. wandelevenement 20082008-05-31164,85924.01.26
    Int. wandelevenement 20172017-06-03162,53423.59.46
    Int. wandelevenement 20082008-05-31160,93423.23.55
    Int. wandelevenement 20172017-06-03160,93423.44.27
    Lingfield 100 miles 20112011-07-03160,92822.46.31
    Int. wandelevenement 20072007-05-19148,34423.48.39
    Int. wandelevenement 20122012-05-26141,30920.50.27
    Int. wandelevenement 20162016-05-14125,5118.26.51
    Nacht van Loon op Zand 20112011-04-16110,6515.03.00
    Int. wandelevenement 20132013-05-18110,57415.58.00
    Int. wandelevenement 20112011-06-04110,57416.05.00
    Int. wandelevenement 20152015-05-23110,57416.53.00
    Nacht van Loon op Zand 20092009-04-1810915.12.00
    Nacht van Loon op Zand 20172017-04-22108,64215.08.00
    Omloop Goeree 20122012-08-25106,617.32.00
    Int. wandelevenement 20142014-06-07105,4116.31.24
    Nacht van Loon op Zand 20172017-04-2280,4111.04.25
    Kennedymars P.R. Hengelo 20172017-04-028010.28.40
    Kennedymars Sittard 20172017-04-158010.33.10
    Kennedymars Sittard 20102010-04-038010.37.29
    Kennedymars Someren 20122012-07-078010.52.00
    Kennedymars Someren 20132013-07-068011.00.00
    Kennedymars Sittard 20162016-03-268011.18.00
    Wegwedstrijd-Prestatietocht 20102010-03-145006.23.57
    Wegwedstrijd 20112011-03-275006.24.15
    Wegwedstrijd-Prestatietocht 20092009-03-085006.28.39
    Amsterdam-Hoorn 20092009-03-2842,19505.17.15
    Amsterdam-Hoorn 20082008-03-2942,19505.24.44
    Winterserie deLAT 13 feb 20112011-02-133003.37.28
    Winterserie deLAT 14 feb 20102010-02-143003.41.47
    Winterserie deLAT 8 feb 20092009-02-083003.44.48
    Winterserie deLAT 10 feb 20082008-02-103003.47.37
    Winterserie deLAT 25 jan 20092009-01-252503.06.23
    Winterserie deLAT 27 jan 20082008-01-272503.11.38
    NK 50km en anderen 20092009-10-042002.21.40
    NK 50km en anderen 20082008-10-192002.24.14
    NK 50km en anderen 20112011-10-022002.25.28
    Winterserie RWV 16-11-20082008-11-161001.10.05
    Winterserie deLAT 18 dec 20112011-12-18500.32.40
    Winterserie deLAT 22 feb 20122012-02-22500.32.55
    Winterserie RWV 4-3-20122012-03-04500.33.17
    Winterserie RWV 3-1-20102010-01-03500.33.23
    Winterserie RWV 15-11-20092009-11-15500.33.42
    Winterserie RWV 7-2-20102010-02-07500.33.47
    Winterserie RWV 6-3-20112011-03-06500.33.52
    Winterserie RWV 20-11-20112011-11-20500.34.02
    Baanwedstrijd Ciko 662012-03-10500.34.02,0
    Drieluik-3 - 20112011-10-22500.34.12
    Winterserie RWV 4-1-20092009-01-04500.34.38
    Winterserie RWV 1-3-20092009-03-01500.34.43
    Baanwedstrijd Papendal2012-11-253,21800.21.36,9
    Clinic en wedstrijd Ciko'662013-03-10300.20.50,4